lbubo
13.05.10,14:14
Zdravim...chcem sa informovat na sprostredkovanie predaja mobily, doplnky, rozne ine tzv hluposti...cez slovensky eshop z ciny , hongkong? vlastne nemal by som tovar hmatatelne na slovensku ale na mojom eshope by sa objednal, mne zaplatil a ja sprostredkujem jeho dovoz zakaznikovy az domov...ako je to v tomto pripade pokial dam ja ako sprostredkovatel predaja cez moj eshop na slovensku zaruku na tovar 24 mesiacov, kedze tovaru verim a podla zakona na novy tovar menej dat nesmiem, ako je to s colnou spravou...mozu aj mna ako takehoto sprostredkovatekla kontrolovat? ako je to s uctovnictvom...prijem vydaj penazi za tovar....soi-ka okrem zaruku moze vyhodit na mna nieco ine? ... ma niekto navrh na co vsetko sa este informovat??? nechcem mat problemy....zivnost mam...ako by to malo byt v zivnostenskom zapisane? ako je to s clom dph...kedze ja tento tovar nebudem mat na moju adresu?? par zasielok mi takto prislo...colnici zatial v pohode....vzdy som to mal okolo 80-90 €...a nemal som s nimi problem..zatial..

vdaka za kazde infoooo
kamowski
13.05.10,12:30
Na Vaše otázky neviem odpovedať ale zaujímalo by ma, ak ste to už skúšali, ako dlho sem ten tovar išiel a čo to stálo?
padro
13.05.10,15:43
neboj sa colnici ti to zachvilu stopnu :)... pozname to viaceri, chvilu ta nechaju, potom ta slusne upozornia a dalej neviem co bude nasledovat, ja som to stopol, a som im vdacny, vsetko zle je na nieco dobre :D
lbubo
13.05.10,16:14
tovar mi prisiel na 11 pracovny den....cena??dovoz zadarmo...
Apache23
19.05.10,07:59
Práve sa snažím o niečo podobné a poviem ti že colníci sú mega prekážka. Včera som bol kvoli jednemu baliku v BA a nič nové čo som potreboval som sa nedozvedel.
Každopádne zabudni na sprostredkovanie....pre teba je to nákup a predaj. Kupuješ to ty z tvojho účtu.
lbubo
19.05.10,19:39
Práve sa snažím o niečo podobné a poviem ti že colníci sú mega prekážka. Včera som bol kvoli jednemu baliku v BA a nič nové čo som potreboval som sa nedozvedel.
Každopádne zabudni na sprostredkovanie....pre teba je to nákup a predaj. Kupuješ to ty z tvojho účtu.


To ano ja z mojho uctu...ale tovar ide od predajcu z ciny priamo ku kupujucemu, ktory to kupil cez moj eshop...tak ako potom????
blavaciko
20.05.10,07:30
to je jedno ze ho posiela predajca priamo kupujucemu... pokial idu peniaze cez tvoj ucet, si predavajucim uz ty... ak chces byt sprostredkovatel, kupujuci bude musiet poslat peniaze do ciny a ty mu mozes vyfakturovat sprostredkovanie, kde tebe zaplati len cast.

akonahle posle peniaze za produkt tebe, si predavajuci..