sparco8888
14.05.10,13:09
Zdar... vcera som bol v jednom nakupnom centre a cakal som na znameho ktory meskal dost dlho tak som si zapol na booku net... pripojilo ma...idem na azet - vyhodi ze stranka nebola najdena... dam pcforum.sk tak isto (vsetko OPERA, potom aj IE) ...reku ked to nejde tak idem aspon na ICQ zrazu ani tam ma nechcelo pripojit... bral som to ze dobre blokuju to ... pridem domov napojim sa cez wifi na svoj router a zrazu ani tu to nejde.. ale na stolnom pc sa pripojim v pohode....co moze byt s tym? neco sa prestavilo alebo co nechapem absolutne (windows 7 home premium) (legalny)


skusal som aj vymazat cache z opery lae nepomohlo... aj obnovu systemu od den dozadu a stale nic


a druha otazka- keby preinstalujem tam ten windows- za ten co som si stiahol a hodim tam key z nalepky z booku nebude problem s tyM?
salvosko
14.05.10,12:43
Zjavne sa ti nejakým činom zmenilo IP nastavenie pre WiFi pripojenie. Ale ťažko takto povedať že čo a kedy. Skús to spojenie zmazať a vytvoriť nanovo.

Inštalačné médium Windows 7 je jedno odkiaľ a aké máš. Ak ti zoberie kľúč ktorý tam naťukáš tak je to OK. Ono totiž ten kľúč ti nezoberie na inej verzii ako pre ktorý bol vygenerovaný.
Vlado40
14.05.10,20:33
druha otazka- keby preinstalujem tam ten windows- za ten co som si stiahol a hodim tam key z nalepky z booku nebude problem s tyM?

Ak je KEY už aktivovaný na jednom PC ,tak na druhom Ti to zoberie pri inštalácií ,ale už sa nebude dať aktivovať.
sparco8888
15.05.10,08:18
Zjavne sa ti nejakým činom zmenilo IP nastavenie pre WiFi pripojenie. Ale ťažko takto povedať že čo a kedy. Skús to spojenie zmazať a vytvoriť nanovo.

Inštalačné médium Windows 7 je jedno odkiaľ a aké máš. Ak ti zoberie kľúč ktorý tam naťukáš tak je to OK. Ono totiž ten kľúč ti nezoberie na inej verzii ako pre ktorý bol vygenerovaný.

a mozes mi povedat kde by som to mohol najst? to IP nastavenie?
Vlado40
15.05.10,08:51
Skús v pravo dole Otvor centrum sieti-Správa bezdrôtových sieti-tam si vymaž svoju sieť .Potom v pravo dole na hlavnej lište otvor siete daj nanovo pripojiť na svoju sieť.Malo by to naskočiť v poriadku.