alencek
16.05.10,21:42
Dobrý deň,
1. chcela by som zhodnotiť peniaze (ca.2000,-€) na 2, možno viac rokov. Poradil by mi niekto?
2. Viem, že treba hľadať, ale vie niekto momentálne v ktorej banke je termín. vklad na štvrť,príp. polroka najlepší?
Díky
Ice dive
16.05.10,19:56
Dobrý deň,
1. chcela by som zhodnotiť peniaze (ca.2000,-€) na 2, možno viac rokov. Poradil by mi niekto?
2. Viem, že treba hľadať, ale vie niekto momentálne v ktorej banke je termín. vklad na štvrť,príp. polroka najlepší?
Díky
www.totalmoney.sk

www.financnahitparada.sk

stačí si už len vybrať tú "správnu" banku, ktorá neskrachuje:-)))

možno sa vyplatí ešte par mesiacov vyčkať, s akou ponukou príde AXA Banka a ďalšie internetové banky...
Laco-monter
18.05.10,19:15
Dobrý deň,
1. chcela by som zhodnotiť peniaze (ca.2000,-€) na 2, možno viac rokov. Poradil by mi niekto?
2. Viem, že treba hľadať, ale vie niekto momentálne v ktorej banke je termín. vklad na štvrť,príp. polroka najlepší?
Díky

Ja sa divím, že prečo niekto nezaloží BMG revival alebo nejakú podobnú spoločnosť založenú na podobnom princípe

FUNGOVALO BY TO ZNAMENITE :D

Ľudí bažiacich po zhodnotení peńazí, je ešte dosť. :o
Harleyka
19.05.10,12:17
vedela by som o viac moznostiach kde zhodnotit peniaze, mozme sa o tom sukromne porozpravat
mona091
19.05.10,19:52
Dobrý deň,
1. chcela by som zhodnotiť peniaze (ca.2000,-€) na 2, možno viac rokov. Poradil by mi niekto?
2. Viem, že treba hľadať, ale vie niekto momentálne v ktorej banke je termín. vklad na štvrť,príp. polroka najlepší?
Díky

chces zhodnotit peniaze pocas dlhsej doby ? alebo sucasne hladas najlepsi urok na kratke peniaze?

uroky na TV uverejnuju vo viacerych rebrickoch, napriklad: total money, alebo etrend,

ps: s touto sumou by si nemala riskovat
Chobot
19.05.10,20:06
vedela by som o viac moznostiach kde zhodnotit peniaze, mozme sa o tom sukromne porozpravat

A prečo neporadíš verejne... a všetkým???:rolleyes::rolleyes::confused:

Alebo si tu dohadzuješ súkromné kšeftíky? :cool::cool:
Chobot
19.05.10,20:09
Dobrý deň,
1. chcela by som zhodnotiť peniaze (ca.2000,-€) na 2, možno viac rokov. Poradil by mi niekto?
2. Viem, že treba hľadať, ale vie niekto momentálne v ktorej banke je termín. vklad na štvrť,príp. polroka najlepší?
Díky

Tak sa rozhodni - buď to chceš uložiť na 2 a viac rokov ... (možnosť bezpečného zhodnotenia v banke úrokom cca 2,5, max. 3%)

... alebo chceš 1/4 resp. polročné úložky - zhodnotenie možno do 0,6 %.

2000 EUR nie je veľká suma, z ktorej by si na úrokoch zbohatla. Ani na vážnejšie investovanie to nie je dosť. Na tvojom mieste by som bral nejaký ten vkladový produkt s dobrým úročením v nejakej banke. Do podielových fondov by som to nedával.
alencek
20.05.10,17:50
A čo sdi myslím o IAD realitný fond...
peter977
24.07.10,14:03
Dobrý deň,
1. chcela by som zhodnotiť peniaze (ca.2000,-€) na 2, možno viac rokov. Poradil by mi niekto?
2. Viem, že treba hľadať, ale vie niekto momentálne v ktorej banke je termín. vklad na štvrť,príp. polroka najlepší?
Díky

alencek,

najväčšiu chybu robia ľudia, keď hľadajú úrok a nie to, čo im konkrétne sporenie prinesie!

Na aký účel majú byť uložené tie peniaze?
Chceš aby to bola rezerva dostupná do 2 pracovních dni?
Chceš aby to bol začiatok sporenia na rekonštrukciu, bývanie, kúpu auta?
Koľko budeš na to potrebovať, kedy to budeš riešiť a koľko to bude stáť v tej dobe?

V banke Ti poradia špičkovo, drbnú Ti do do fondov a si vyriešená.
No ak chceš naozaj zarobiť, tak by si mal/a mať zodpovedané tieto otázky!
peter977
24.07.10,14:06
Tak sa rozhodni - buď to chceš uložiť na 2 a viac rokov ... (možnosť bezpečného zhodnotenia v banke úrokom cca 2,5, max. 3%)

... alebo chceš 1/4 resp. polročné úložky - zhodnotenie možno do 0,6 %.

2000 EUR nie je veľká suma, z ktorej by si na úrokoch zbohatla. Ani na vážnejšie investovanie to nie je dosť. Na tvojom mieste by som bral nejaký ten vkladový produkt s dobrým úročením v nejakej banke. Do podielových fondov by som to nedával.

Každý z Vás rieši úroky, no nik nerieši čo to tomu klientovi doniesie...
vraj poradcovia!

"možnosť bezpečného zhodnotenia v banke úrokom cca 2,5 max. 3 %"?
Bude to vklad, kde bude ten úrok nemenný a garantovaný počas celej doby sporenia, alebo sa bude meniť vždy k výročiu uzavretia zmluvy, prípade každé 3 mesiace ako ostatné úrokové sadzby v produktoch v bankách?

Poviem A a nepoviem B. Všimol som, si, že za toto "karcháš" veľa ľudí, no sám to robíš!
lenka46
25.07.10,07:36
dobry ak mate zaujem o radu tak by som si to dala do investicneho zivotneho poistenia v axe kde sa vam to bude urocit az okolo 6-8 percent alebo su aj ine moznosti
peter977
26.07.10,05:45
dobry ak mate zaujem o radu tak by som si to dala do investicneho zivotneho poistenia v axe kde sa vam to bude urocit az okolo 6-8 percent alebo su aj ine moznosti

Bo..a!

V AXA, na základe čoho??

Každá druhá poisťovňa úročí peniaze pomocou investičných/správcovských spoločností! Takže 6-8 % v Axe je aj v Uniqe, Amslicu atď....

že do životnej poistky!

A kočka vieš o tom, že prvé 2 roky sporenia idú na administratívne poplatky? Takže klient má po 2 rokoch sporenia na účte p..d!
lenka46
28.07.10,11:51
v najbližších dňoch zaháji naša spoločnosť predaj nového jednorazového investičného životného poistenia
.....
Chobot
28.07.10,13:43
v najbližších dňoch zaháji naša spoločnosť predaj nového jednorazového investičného životného poistenia
.....

lenka, už niekoľko dní si tu robíš masívnu reklamu na svoju poisťovňu a tvoje sprostredkovateľské aktivity. Trošku si si pomýlila stránku porady s nejakým inzertným portálom. Tu na porade si užívatelia nenaháňajú kšefty a nerobia reklamu na svoje firmy. Tu na porade sa radí anonymne a ZADARMO!

AK máš čo poradiť, alebo poskytnúť svoje skúseností zadarmo iným, tak ich napíš. Ale neodkazuj na svoje tel. číslo, ani nedoporučuj produkty svojej poisťovne. Je tu mnoho ľudí z poisťovní a nenájdeš tu nič konkrétne, že by niekto písal ako ty, že "uzatvorte si poistenie u mňa...".

Ak neprestaneš s tou reklamou, tak nielen že ti budú príspevky vymazané, ale si aj koleduješ o vylúčenie.

Dúfam, že teraz si už pochopila, čo je poslaním porady...:rolleyes:
peter977
04.08.10,05:57
v najbližších dňoch zaháji naša spoločnosť predaj nového jednorazového investičného životného poistenia
.....

Super! Jednorázová investícia je naj!

Najväčšie poplatky, nejmenší výnos a najhoršia rendita. Kočka robiť v poisťovni dnes nie je žiadna výhra. Ľudia nehľadajú poistky, ale skutočný výnos!