kovajo
17.05.10,01:21
Vo W7 v spodnej liste mam ulozenych zopar ikon pre rychle spustenie,no moj problem zacina po kliknuti napr.na Mozzilu,namiesto rychleho spustenia mi vyskoci toto otravne okno /sken/ a az po jeho odkliknuti naskoci Mozzila. Da sa to neako vypnut??? Sken si musite domysliet,neda sa mi stiahnut priloha,neviem preco.
bobino38
17.05.10,03:39
Sken sme si domysleli, takže môžme skvelo poradiť, takže skus si domyslieť, že sme ti poradili a pojde ti to:-))
kovajo
17.05.10,05:33
Dik domyslel som si ze to ide,len to okno ma stale hneva.
Traz vazne je to "normalne" upozornenie systemu a pise sa v nom asi toto:

Otvorit subor-Upozornenie zabezpecenia

Chcete otvorot tento subor?

Nazov: .../User/...................
Vydavatel: Neznamy vydavatel
Typ: Odkaz
Od: C:/Users/................


Otvorit Zrusit


Urcite poznate tieto otravne okna,ako sa ich zbavit?
Ked mi vyskakuju pocas stahovania /niecoho/ z internetu tak sa to este da tolerovat,no pri spustani napr.Mozzili zo spodnej listy to je otrava.
Da sa tomu neako zabranit?
zamestnankyna
17.05.10,05:44
Treba vypnúť UAC Control: Štart- Ovládací panel- Používateľské kontá- Zmeniť nastavenie kontroly používateľských kont: nastavíš úplne dole a OK.
kovajo
17.05.10,06:06
Vypal som no stale ma otravuju,skusim neskor pridat screen ak mi niekto poradi preco nemozem pridat prilohu.
Chobot
17.05.10,06:28
Vo W7 v spodnej liste mam ulozenych zopar ikon pre rychle spustenie,no moj problem zacina po kliknuti napr.na Mozzilu,namiesto rychleho spustenia mi vyskoci toto otravne okno /sken/ a az po jeho odkliknuti naskoci Mozzila. Da sa to neako vypnut??? Sken si musite domysliet,neda sa mi stiahnut priloha,neviem preco.

A aká stránka sa ti otvorí v tej Mozile? Čo máš nastavené ako domovskú stránku?
zamestnankyna
17.05.10,08:04
Vypal som no stale ma otravuju,skusim neskor pridat screen ak mi niekto poradi preco nemozem pridat prilohu.

Ešte asi treba reštart PC.
kovajo
17.05.10,19:18
Restart bol prevedeny okamzite,co si myslis ze som zaciatocnik?!?! /som a este ktomu samouk,blba kombinacia,no ked si spominam na prvy kontakt s PC "brrrr" !!! /

Posielam vam tu prilohu,toto okno mi vyskoci po kliknuti na ikonu v spodnej liste.Ako sa ho mam zbavit???
Vlado40
17.05.10,19:50
Treba vypnúť UAC Control: Štart- Ovládací panel- Používateľské kontá- Zmeniť nastavenie kontroly používateľských kont: nastavíš úplne dole a OK.

Nechápem.Mám to na 3 priečke od spodu a mnoho ďalších PC ,kde som inštaloval Win7 a žiadný problém s oknami.
Vlado40
17.05.10,19:53
Restart bol prevedeny okamzite,co si myslis ze som zaciatocnik?!?! /som a este ktomu samouk,blba kombinacia,no ked si spominam na prvy kontakt s PC "brrrr" !!! /

Posielam vam tu prilohu,toto okno mi vyskoci po kliknuti na ikonu v spodnej liste.Ako sa ho mam zbavit???

Skúšal si napr.cez CCleaner vymazať históriu internetu v mozile.
zamestnankyna
18.05.10,04:25
moj problem zacina po kliknuti napr.na Mozzilu,namiesto rychleho spustenia mi vyskoci toto otravne okno

To napr. znamená že aj pri iných odkazoch?
kovajo
18.05.10,05:53
Citát:
Skúšal si napr.cez CCleaner vymazať históriu internetu v mozile.
~Stiahnem vyskusam.

Citát:
To napr. znamená že aj pri iných odkazoch?
~Pri vsetkych.
kovajo
18.05.10,06:27
Stiahol som vyskúšal a stále to isté.
domenico.office
18.05.10,07:17
Lenže ty ten odkaz máš v prepojeniach, nie v paneli pre rýchle spustenie. Tam mu niečo môže vadiť a pýta si súhlas so spustením. Cez štart, všetky programy si odošli Mozillu na pracovnú plochu a odskúšaj odtiaľ spustiť Mozillu.
zamestnankyna
18.05.10,07:28
Čo máš v tomto priečinku: C:\Users\názov_účtu\AppData\Roaming\Microsoft\I nternet Explorer\Quick Launch\User Pinned\TaskBar ?
kovajo
18.05.10,07:39
Klávesnica na obrazovke
kovajo
18.05.10,07:47
Lenže ty ten odkaz máš v prepojeniach, nie v paneli pre rýchle spustenie. Tam mu niečo môže vadiť a pýta si súhlas so spustením. Cez štart, všetky programy si odošli Mozillu na pracovnú plochu a odskúšaj odtiaľ spustiť Mozillu.

Áno mám,v XP-čku som stým nemal žiaden problém,som zvyknutý mať oddelene ikony od náhľadových okien.
zamestnankyna
18.05.10,12:08
Klávesnica na obrazovke

Ja tam mám odkazy z Taskbar-u.
kovajo
18.05.10,12:26
Ja tam mám odkazy z Taskbar-u.

Noooo to je zaujimave a co to znamená???
Moze to neako suvisit z mojimi milovanymi oknami???
zamestnankyna
18.05.10,12:40
http://img25.imageshack.us/img25/3050/taskbark.jpg

Ako pridávaš odkazy na panel úloh?

Otvor priečinok C:\Program Files\Mozilla Firefox, klikni pravým na firefox.exe a vyber pripnúť na Panel úloh.
kovajo
18.05.10,13:47
Nepridavam na panel uloh,vidiet na (snimke).Pridavam do prepojeni,pretoze na paneli uloh su ikony moc roztahane, malo sa ich tam zmestí a zaberaju miesto oknam z IP.
Do prepojenia ich mozem nasackovat kolko chcem a su blizsie pri sebe.
Mal som to tak i v XP-cku.
pre nazornost som pridal ikony na panel uloh a pozri sa ako mam natlacene okna z int.prehliadaca (snimka č2)
zamestnankyna
18.05.10,14:26
kovajo
18.05.10,15:23
Poznam ale potom to nieje take prehladne.Dik za snahu pomoc,no asi som sa nevyjadril dost presne.

NAPRAVAM-aspon si myslim: ja sa chcem zbavit /pokial je to mozne OO (skrarka pre OTRAVNE OKNA) v spodnel liste v PREPOJANIACH.Zatial nepoznam iny sposob ako ulozit odkazy na pravu stranu listy ako to bolo v XP.
zamestnankyna
18.05.10,16:02
Na ploche mám vytvorené priečinky, do ktorých tématicky umiestnim odkazy na programy a pridám na panel úloh ako nový panel s nástrojmi:

http://img180.imageshack.us/img180/5668/psnu.png

HOWGH.
domenico.office
18.05.10,18:43
Poznam ale potom to nieje take prehladne.Dik za snahu pomoc,no asi som sa nevyjadril dost presne.

NAPRAVAM-aspon si myslim: ja sa chcem zbavit /pokial je to mozne OO (skrarka pre OTRAVNE OKNA) v spodnel liste v PREPOJANIACH.Zatial nepoznam iny sposob ako ulozit odkazy na pravu stranu listy ako to bolo v XP.

Vyjadril si sa presne, čo chceš, ale zase aby mi to nefungovalo a stále mi vyhadzovalo okno, hľadal by som riešenie i za cenu toho, že by som to nemal tam, kde som to mal v XP.... apropo, už dávno nepoužívam tento panel, mám na ploche Rocketdock.... nahrádza mi pre mňa málo potrebný nástrojový panel.
kovajo
19.05.10,15:52
Apropo hladam risenie i za cenu aby mi to fungovalo od vytvorenia tejto témy.A ten "Rocketdock..." sa nachadza v ktorej casti plochy??? neviem to uhadnut z tvojho skenu.
kovajo
19.05.10,15:59
Na ploche mám vytvorené priečinky, do ktorých tématicky umiestnim odkazy na programy a pridám na panel úloh ako nový panel s nástrojmi:

http://img180.imageshack.us/img180/5668/psnu.png

HOWGH.

Suhlasim,no co sa stane ked tam hodis "zopar"fotiek z mobilu alebo fotaku? Nechcem vidiet ten mismas.
zamestnankyna
19.05.10,16:35
Suhlasim,no co sa stane ked tam hodis "zopar"fotiek z mobilu alebo fotaku? Nechcem vidiet ten mismas.

Kam hodím zopár fotiek?
domenico.office
19.05.10,20:08
Apropo hladam risenie i za cenu aby mi to fungovalo od vytvorenia tejto témy.A ten "Rocketdock..." sa nachadza v ktorej casti plochy??? neviem to uhadnut z tvojho skenu.

V spodnej Kovajo, systémová lišta je hore....
kovajo
20.05.10,09:11
V spodnej Kovajo, systémová lišta je hore....

ZAUJIMAVE VYSKUSAM UVIDIM.
kovajo
20.05.10,09:15
Kam hodím zopár fotiek?
No predsa na pracovnu plochu,kde mas ikony.
Stiahnem si fotky z mobilu na PP a potom ich triedim,preto sa to vola PP,alebo mas neaku lepsiu fintu?
kovajo
20.05.10,10:13
Vyjadril si sa presne, čo chceš, ale zase aby mi to nefungovalo a stále mi vyhadzovalo okno, hľadal by som riešenie i za cenu toho, že by som to nemal tam, kde som to mal v XP.... apropo, už dávno nepoužívam tento panel, mám na ploche Rocketdock.... nahrádza mi pre mňa málo potrebný nástrojový panel.

DIK
zamestnankyna
20.05.10,10:21
No predsa na pracovnu plochu,kde mas ikony.
Stiahnem si fotky z mobilu na PP a potom ich triedim,preto sa to vola PP,alebo mas neaku lepsiu fintu?

Na Pracovnú plochu do Pracovného priečinku.
kovajo
20.05.10,10:28
AHA TIEZ SKUSIM a posielam ti bodik za snahu.
Bodik sa mi neda poslat bo som uz poslal ale najdem si neaky tvoj prispevok a tam ti ho supnem
kovajo
20.05.10,10:39
Mas ho v CACHE
domenico.office
20.05.10,14:38
DIK

Tak už len nastaviť chovanie docku, pridať si ikony, na stránke výrobcu sú aj skíny, pozabávaj sa. Ja nedám na tento doplnok dopustiť a ak si zvykneš, windows-ácka lišta ti nebude ani chýbať.