bianka7
17.05.10,11:23
Chcem zacat dovazat nove svadobne saty a doplnky. Mal by niekto o tento tovar zaujem? Napr. svadobne saty, spodnicky, zavoje, rukavicky a pod.Ozvite sa.
predrag
21.05.10,14:46
obchod so svadobnymi satami sa mi zda velmi perspektivny. Nevesty tu budu stale.
KEJKA
21.05.10,16:14
dcéra sa vydáva, pochodili sme celé Slovensko, ale všetko boli dohody z internetu. Ja mám pocit, že je tých salonov, dovozcov strašne veľa. fakt ale je, že svadby tu budu vždy.
jacekova
21.05.10,16:23
šiat je nekonečne veľa.... či už nových alebo jedenkrát oblečených. nezdá sa mi to perspektívne....

už len na www.mojasvadba.sk ich je kooopec
alebo na www.mimibazar.sk som našla kočku, ktorá dáva šiť nevestám šaty na mieru a za neskutočne dobré ceny
arizona
21.05.10,17:38
Ja si myslím, že zadávateľka si asi z nás robí dobrý deň :confused::mad::eek:
Alebo ako si to máme vysvetliť ? :rolleyes:
jacekova
21.05.10,17:50
Ja si myslím, že zadávateľka si asi z nás robí dobrý deň :confused::mad::eek:
Alebo ako si to máme vysvetliť ? :rolleyes:

Arizona...ty si ako agent FBI :D


mimotemy tak toto je už vážna sila :(
fakt si každý myslí, že môže zadať hocijakú otázku na poradu?

"veď čo, tí "závisláci-poraďaci" mi vyriešia aj to, aký toaletný papier mám použiť :confused::confused::confused: "
predrag
23.05.10,09:50
a co s tym inzeratom chces povedat?ved mozno predala ten salon a chce sama dovazat saty tak sa pyta. nechapem aky s tym mate problem?
ivonka400
12.06.10,13:52
ahoj prosim ta napis mi na email ci budes saty predavat aj pre salony, foto a ceny mam zaujem ivonka400@gmail.com dakujem
anami
21.06.10,13:30
Mala by som aj ja záujem, pošli mi ceny
Potrebovala by som vedieť, že aké sú platobné podmienky,(nakoľko nemám dostatok financie, je možný splátkový kalendár???).
kikus283
08.09.10,20:36
mala by som zaujem o dovoz svad.siat a doplnkov...mohli by ste mi poslat cennik???dakujem
DodoSTI
30.12.10,20:19
Zdravím,
nechcel som otvárať novú tému, keď podobná tu už existuje.

Naskytla sa mi príležitosť dovozu svadobných, spoločenských, koktailových a iných šiat, doplnkov a kompletného príslušenstva pre svadby.

Chcel by som sa spýtať, v akej cenovej hladine sa pohybujú nákupné ceny týchto (hlavne svadobných) šiat. Viem, že takáto informácia sa neposkytuje iba tak a tak v prípade, že nákupné ceny nechcete zverejňovať, chcel by som Vás požiadať o PM. Vhod by mi padli aj informácie o cenách za prenájom, resp. predaj priemerných (uvedomujem si, že na trhu sú lacné aj drahšie modely) svadobných šiat.

Veľmi by ste mi pomohli, ďakujem za Vaše odpovede :)
bianka7
03.01.11,13:55
posli mi svoj mail alebo napis na bianka7 zavinac centrum.sk