Inkaf
20.10.05,16:33
Prosím Vás, do akej krajiny sa započíta pri zahraničnej služobnej ceste čas letu, ak lietadlo olieta o 12:30 z Prahy a letí 9 až 10 hodín do USA, tak potom ten čas letu sa ešte počíta, že som na území Českej republiky, alebo USA?

Potrebujem zistiť v akej mene mám na ten deň počítať stravné a diéty.
Ďakujem
Inka
Paula
20.10.05,14:37
Prosím Vás, do akej krajiny sa započíta pri zahraničnej služobnej ceste čas letu, ak lietadlo olieta o 12:30 z Prahy a letí 9 až 10 hodín do USA, tak potom ten čas letu sa ešte počíta, že som na území Českej republiky, alebo USA?

Potrebujem zistiť v akej mene mám na ten deň počítať stravné a diéty.
Ďakujem
InkaPri leteckej doprave sa čas strávený na prac. ceste začína odletom lietadla. Teda od 12:30 počítaš čas strávený v USA.
Inkaf
20.10.05,15:03
Ďakujem,
súhlasím, len ma dnes poplietla kontrolórka na DÚ, vysvetlila som jej moj pripad:
odlet z Ke do Prahy o 7:30 prilet o 9:30
odlet z Prahy do USA o 12:30 prilet o 18:30 / 10 hodin let - 6 hodin casovy posun/

ona mi tvrdila, ze mam pocitat ceske koruny a nie USD.
Máš to už nejako odskúšané, že to tak berú?

Inka
Evanka
20.10.05,15:22
Prosím Vás, do akej krajiny sa započíta pri zahraničnej služobnej ceste čas letu, ak lietadlo olieta o 12:30 z Prahy a letí 9 až 10 hodín do USA, tak potom ten čas letu sa ešte počíta, že som na území Českej republiky, alebo USA?

Potrebujem zistiť v akej mene mám na ten deň počítať stravné a diéty.
Ďakujem
InkaAko by som to počítala ja, najdeš v http://www.porada.sk/showthread-threadid_13983.html
Paula
20.10.05,15:22
Ďakujem,
súhlasím, len ma dnes poplietla kontrolórka na DÚ, vysvetlila som jej moj pripad:
odlet z Ke do Prahy o 7:30 prilet o 9:30
odlet z Prahy do USA o 12:30 prilet o 18:30 / 10 hodin let - 6 hodin casovy posun/

ona mi tvrdila, ze mam pocitat ceske koruny a nie USD.
Máš to už nejako odskúšané, že to tak berú?

InkaNechcem ťa mýliť, budem rada, ak ti ešte niekto poradí. A toto ti minule nepomohlo?:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=13983&highlight=n%E1hra%2A
Inkaf
20.10.05,15:39
To od Evanky, to som si precitala az teraz, napisala to az o 5:15PM, to je velmi dobre, asi to tak urobim. Stale ma len meta to, ze v mene toho statu, kde pobudol najdlhsie a vychádya to na Česko.