TulenPE
17.05.10,12:48
Ahojte . Mam taky problem ale nieje to nic s cim by sa na pc nedalo robit ... Ked klicknem na disk dam otvorit vypise mi tabulku Otvorit v Programe .... dam Internet Explorer a ide to bez problemov lenze neviem ako to odstranit . skusal som aj Prave tlacitko - Otvorit to iste .

Ale problem moze byt asi v tom ze som pred casom cele pc vykuchal a dal tam starsiu dosku a cpu a od vtedy zacal robit taketo hluposti...

Za radu dakujem . :)
Stefan2005
17.05.10,10:58
mohol by si trocha zrozumiteľnejšie popísať problém?
Neviem prečo otváraš disk IE; ani neviem čo chceš odstrániť - ten disk?
TulenPE
17.05.10,11:05
skratka ked kliknme na Diskovu Jednotku tak sa neotovori ale objavi sa tabulka "Otvorit v Programe" v nej musim vybrat urcity program aby som sa dostal k datam na pevnom disku. V mojom pripade to spustam cez program IE .

Zrozumitelnejsie to uz neviem.
Vlado40
17.05.10,13:57
Alebo sa otvorí iba tak , že dáš disk preskúmať .Vtedy je prístup k údajom.Keď som vložil USB kľúč ,tak po chviľke sa mi aj on nedal otvoriť dvojklikom ,iba tak ako píšeš.Na vine bol súbor-vírus , ktorí to spôsoboval.Musel som ho zo všetkých diskov ručne odstániť pretože mi to robilo na každom disku.Nepamätám si názov toho súboru ,ktorý som musel vymazať,ale bol to ako skrytý súbor.
TulenPE
17.05.10,17:51
takze po precitani som okamzite cez total Comander. dal zobrazit skryte systemove data. pretoze koli virusu nemozem mrmalne zobrazit skryte . a nasiel som tam dokonca dva . cez NODku som ich odstranil . ale problem bohuzial zotrvava. a tiez pred casom mi zodna na dem UPLNE zrusilo firewall z ESETU neviem sice preco nebol vobec v ponuke ale to je vedlajsie.
ja fakt neviem uz :( . asi to bude po "preoperovani" pc do povodneho stavu na reinstall OS .
TomasHC
17.05.10,17:55
TulenPE
17.05.10,17:57
nooooo tak ze je to uz dobre po par klikoch som nasiel niekde ze treba zmazat aj subor "autorun" tiez ako skryty subor a uz to ide normalne .


DAKUJEM .
dasoft
18.05.10,06:45
Ten autorun by som vypol trvalo http://support.microsoft.com/kb/967715/ myslim ze je to v mnohych pripadoch dost nevhodna "feature"