Vlastas
17.05.10,13:25
Ako sa mám odvolať voči uplatneniu práva na náhradu škody od poisťovne???
Sme prenajímatelia objektu, a v zmluve s každým nájomcom máme uvedenú vetu:Nájomca berie na vedomie, že prenajímateľ nemá predmet nájmu poistený na živelné udalosti. A tak sa sami poisťujú. V apríli 2009 v dôsledku prasknutia prívodnej vodovodnej hadice v budove ktorú prenajímame vznikla nájomcovi škoda, ktorú mu "pravdepodobne" poisťovňa preplatila. My sme o zatečení vedeli, nakoľko sme havarijný stav odstránili. Neboli sme však prizvaní pri posudzovaní škody, ani pri jej odstraňovaní a nemáme žiadne znalosti o výške vzniknutej škody, či vôbec bola nejaká škoda na ich majetku spôsobená. Aj keď sme sa niekoľko krát nájomcu dotazovali na výsledky šetrenia, nikto nám nikdy nevedel povedať aká bola škoda a aký je výsledok.
Dnes nám prišiel list /obyčajnou poštou/ podpísaný elektronickým podpisom a bez pečiatky, že si poisťovňa uplatňuje právo na náhradu škody vo výške ktorá nám vyrazila dych.Odvolávajú sa na občiansky zákonník §420a ods.1, potom na OZ §813ods.1 a že ak nezaplatíme do 10 dní dajú nás na súd.
Kto mi poradí ako sa mám proti takémuto postupu odvolať, má vôbec právo poisťovňa odo mňa žiadať túto náhradu bez predložených dokladov o spôsobenej škode, o postupe ako bola poistná udalosť likvidovaná. Mám vôbec akceptovať list, na základe ktorého chcú odo mňa nie malú čiastku bez originál podpisu, pečiatky /veď takýto list si vygenerujem za pár minút aj s hlavičkou akejkoľvek inštitúcie/.

Ak má niekto o tomto nejaké znalosti, budem rada ak mi pomôže a poradí.
doktor01
17.05.10,14:35
Veta "Nájomca berie na vedomie, že prenajímateľ nemá predmet nájmu poistený na živelné udalosti" neznamená automaticky zbavenie sa zodpovednosti za prípadné škody. Veta poukazuje, že nemáte uzavreté poistenie, to znamená, že za škodu zodpovedáte sami, keďže škoda vznikla pri užívaní predmetu zmluvy (tj. jeho škodu spôsobil váš majetok).
Ja som osobne zažil, keď ma sused vytopil (prasknutá hadica) obrátil som sa na moju poisťovňu. Škoda mi bola preplatená a následne tuto sumu vymáhali po mojom susedovi. Nakoľko on nemal poistku, tak to musel zaplatiť zo svojho.

PS: Postup poisťovne nie je celkom kóšer. V každom prípade by som ju kontaktoval telefonicky.
Mária27
17.05.10,16:07
Myslím, že ani výraz "živelná udalosť" nezodpovedá prasknutiu prívodnej vodovodnej hadice.

Zadefinovaná je v predpisoch mimoriadna udalosť, pri ktorej dôjde k nežiadúcemu uvoľneniu kumulovaných energií alebo hmôt v dôsledku nepriaznivého pôsobenia prírodných síl, pri ktorej môžu pôsobiť nebezpečné látky alebo pôsobia ničivé faktory, ktoré majú negatívny vplyv na život, zdravie alebo na majetok.
Živelné pohromy sú najmä: povodne a záplavy, prietrže mračien a krupobitia, požiare, víchrice, zosuvy pôdy, snehové kalamity a lavíny, zemetrasenia.
Rozalka
17.05.10,16:17
...
Živelné pohromy sú najmä: povodne a záplavy, prietrže mračien a krupobitia, požiare, víchrice, zosuvy pôdy, snehové kalamity a lavíny, zemetrasenia.

A to ešte vo všeobecných podmienkach môže byť uvedené, čo sa myslí napr. víchricou (sila vetra) a pod.
Vlastas
18.05.10,06:09
My sme si v podstate vedomí, že sme spôsobili škodu. Skôr nás zaráža prístup poisťovne /aj nájomcu/ a výška uvedenej škody, že sme neboli vôbec prizvaní pri jej vyčíslovaní. List, ktorým nám poisťovňa oznamuje že máme zaplatiť, máme chuť zahodiť, neprišiel doporučene, nemá originály podpisy /len elektronické/ nie sú priložené žiadne doklady o výške škody, o priebehu likvidácie a pod. Určite im to nezaplatím, kým nebudem mať všetky potrebné doklady, ktoré ma presvedčia o výške škody. Nevie niekto poradiť nejaké právnické odvolávky, ktoré by som použila pri odvolaní???
aktaK
15.03.13,08:59
Vlastas, ako Vám to celé dopadlo? riešime temer identický problém, len s tým rozdielom, že sme si neboli vedomí toho, že v poistke musia byť poistené aj tretie osoby - čiže nájomníci. Poistovák, ked poistoval administratívnu budovu na to neupozornil. Predajnu s tovarom vytopilo a poistovna teraz vymáha peniaze od majitela budovy. suma je závratna, ale nijak bližšie nevyčíslena, ak do 10 dní nebude vyplatená, vyhrážajú sa vymáhaním súdnou cestou...
Vlastas
15.03.13,11:22
Trvalo to niekoľko mesiacov kým sme sa dohodli s poisťovňou. Nakoniec nám predložila všetky potrebné doklady, fotodokumentáciu, faktúry od dodavateľov, ktorí po vytopení maľovali a pod. a nakoniec sme sa dostali aj k faktúram a dokladom nájomcu, ktoré predkladal poisťovni. Z našej strany sme neuznali nejaké práce, ktoré sme vedeli preukázať, že poškodenie nevzniklo v dôsledku vytopenia (mali sme pôvodné foto ešte pred vytopením - na šťastie). Náhrada škody bola znížená a potom sme ju už uhradili. Trvajte na predložení všetkých dokladov od poisťovne ale aj nájomcu, preverovali sme všetko. Ak máte za niečo platiť, musíte vedieť za čo a máte právo sa brániť a obhajovať.
aktaK
15.03.13,19:58
Vlastas, ďakujem za odpoveď a za usmernenie, musíme sa pustiť touto cestou...