mihu
18.05.10,16:56
Objavil som takuto ponuku: www.jewelshop.sk , ze co si o tom myslite.


Nejake vystrizky :

Etické princípy JEWELSHOPu
JEWELSHOP sa považuje za jedinečný viacúčelový projekt, ktorý plní popri podnikateľskom cieli hlavne spoločenské ciele, pretože prispieva k zvyšovaniu blahobytu spoločnosti. Je postavený na silných základoch etického podnikania a uznáva tri kmeňové zásady svojej existencie: poctivosť, čestnosť a spravodlivosť.

.................

Len maly vyber z FAQ :

10, Aký najväčší príjem môžem mať z mojej skupiny?
.............
......
3. úroveň: 10.000 x 100 = 1.000.000 ľudí x 3 eur = 3.000.000 eur x 6% = 180.000 eur

Sú to len matematické výpočty, jedno je z nich však však jasné. Čím viacerým svojím známym o JEWELSHOPe povieš, tým zároveň aj zväčšíš svoju šancu na vytvorenie väčšej skupiny, i väčších odmien za jej vytvorenie.

................

11, Milión ľudí v skupine? To je strašne veľa, veď to predsa nie som schopný vybudovať, alebo áno?

Ak si v súčasnosti začnete budovať svoju skupinu a na prvej úrovni budete mať 50 – 100 či viac vašich známych, v priebehu pár mesiacov či rokov môže mať tvoja skupina aj niekoľko desiatok či stovák miliónov členov. Veď na svete je cez 6 miliárd ľudí a keďže internet nemá hranice, JEWELSHOP to naplno využije.

.................
.............................
JankaO
18.05.10,15:02
...siedmy div sveta :D:D:D