Nina2
19.05.10,08:24
Dobrý deň

Chcem sa spýtať či má niekto skúsenosť s firmou TVV Tele Verzeichnis Verlag Gmbh so sídlom v Hamburgu.Podpísala som objednávku na registráciu v ich európskom telefónnom zozname.Následne po podpise som zistila že pýtaju ročný poplatok 690 E.Pri prezentácií som nebola vôbec upozornená na cenu.Vraj si iba overuje údaje, ktoré už sme mali zadané v zozname.Na druhej strane objednávky je uvedené "nezrušitelné".Stretli ste sa s touto firmou, komunikovali ste s nimi a reagovali na Vaše listy?Prosím ak sa niekto s tým stretol dajte vedieť.Ďakujem.
msviki
21.05.10,21:03
nepoznam tuto firmu, ale co by som robil ja je:
A) nezaplatil pozadovanu sumu
B) vyuzil sluzby, ktore poskytuju. asi si to registrovala pre nieco. byt v EU zozname je uz nejaka vyzva. moja otazka by bola asi takato: ked by nahodou niekto z nemecka zavolal ze chce to co ponukas, si schopna dorucit? ak ano tak €690 sa rychlo vyplati.
anyway, moj nazor a moja reakcia. nemusis suhlasit s tym, co tu pisem.
pekny den
Nina2
26.05.10,08:25
Aj tak ďakujem za odpoveď, ja chcem výslovne zrušiť tú objednávku.No zisťujem že s Nemcami sú veľké problémy.
som3body
28.06.10,15:23
Dobrý deň.

Stavím sa že ten pán, čo si "len overal údaje", hovoril po česky.Bohužial sme mali tú česť podpísať takú zmluvu aj my. Informácie (dúfam že užitočné) ohľadom TVV Tele Verzeichnis Verlag Gmbh môžte nájsť na stránke podpísalsom.webnode.sk
BXLmiami
28.06.10,15:37
Matne sa mi marí,že na tuto tému bolo viac reportáží v telke,udajne im naleteli a platia aj niektoré ministerstvá,určite o tom najdete informácie.
som3body
01.07.10,04:54
Informácie sa zháňajú ťažko, väčšina obetí ani netuší že ich práve nachytal podvodník.Začnú nad tým uvažovať až vtedy, keď dôjde prvá faktúra.Táto konkrétna Tvv Tele Verzeichnis Verlag Gmbh na google v slovenskom jazyku nemá takmer žiadne záznamy.Preto robím antikampaň proti nim.Smutné je že média nechcú ľudí varovať, ide im len o "príbeh".
Linduss
14.10.10,13:10
Ahojte, bohuzial sa pripajam do diskusie ako dalsia z obeti. Je to fakt hnus, maju to prespekulovane. Co viem, tak na Slovensku bolo viacero trestnych oznameni voci tymto podvodnikom...viete niekto nieco viac?

P.S. som3body - je skvele, ze si vytvoril webik, kde si zhrnul info...vdaka.
Jaruus
05.01.12,13:28
Aj tak ďakujem za odpoveď, ja chcem výslovne zrušiť tú objednávku.No zisťujem že s Nemcami sú veľké problémy.

Tak isto som sa stretla s touto firmou, odpisala som im, ze o ziadnu registraciu sme neziadali, naco mi poslali kopiu rok starej,nami podpisanej objednavky...Ten isty postup, nejaky pan chcel len potvrdit, ze ma spravne udaje o nasej firme (samozrejme bez uvedenia sumy). Momentalne sme to postupili nasim pravnikom a je to v stadiu riesenia. Komunikovat sa s nimi da len postovou formou. Ale ja by som vam odporucila obratit sa hned na pravnikov.