habibiatko
19.05.10,11:15
Prosím Vás vedel by mi niekto poslať nejaký dobrý link na tlačivo vstupná lekráska prehliadka? Potrebujeme poslať všetkých našich zamestnancov na vstupné lekárske prehliadky a nenašla som na internete žiadne rozumné tlačivo, také obyčajné, kde len lekár potvrdí, že zamestnanec je schopný vykonávať prácu v danom obore, na vodičov som našla.

Ďakujem
Sabadka
19.05.10,09:40
Prosím Vás vedel by mi niekto poslať nejaký dobrý link na tlačivo vstupná lekráska prehliadka? Potrebujeme poslať všetkých našich zamestnancov na vstupné lekárske prehliadky a nenašla som na internete žiadne rozumné tlačivo, také obyčajné, kde len lekár potvrdí, že zamestnanec je schopný vykonávať prácu v danom obore, na vodičov som našla.

Ďakujem

Toto používame my, lekárske prehliadky máme zabezpečené cez pracovnú zdravotnú službu, tlačivo nám poslali oni, dúfam že ti pomôže
willma
19.05.10,10:27
Toto používame mi, lekárske prehliadky máme zabezpečené cez pracovnú zdravotnú službu, tlačivo nám poslali oni, dúfam že ti pomôže Upozorňujem ale že ide práve o tú pracovnú zdravotnú službu - vstupné a ostatné lekárske prehliadky vo vzťahu k práci, musí vykonať lekár so špecializáciou na pracovné lekárstvo.
Sabadka
19.05.10,11:20
Upozorňujem ale že ide práve o tú pracovnú zdravotnú službu - vstupné a ostatné lekárske prehliadky vo vzťahu k práci, musí vykonať lekár so špecializáciou na pracovné lekárstvo.

Ano, s týmto posudkom, teda tlačivom sa chodí k dotyčnému lekárovi na prehliadky, má to hlavičku pracovnej zdravotnej služby preto, že lekárovi tieto úkony prepláca daná pracovná zdravotná služba, cez ňu objednávame zamestnancov na vstupné, preventívne aj výstupné lekárske prehliadky, oni vybavia dátum, čas a príslušného lekára, ja dám zamestnancovi priložené tlačivo, na ktorom lekár potvrdí schopnosť, respektíve neschopnosť výkonu práce zamestnanca.