rebe
19.05.10,13:20
Dobry den

Potreboval by som poradit na co mam narok a coho by som sa mohol domahat

Moj problem: do servisu kosaciek som odniesol moju starsiu kosacku aby na nej urobili generalku,mala byt opravena v priebehu tyzdna-dvoch
Ani po dvoch tyzdnoch sa nikto zo servisu neozyval tak som tam zasiel a dozvedel som sa ,ze servis bol vykradnuty a bola odcudzena aj moja kosacka.
Majitel ma ukludnoval ze on je poisteny a ze da vsetko do poriadku a zjedna nahradu skody.Presli dalsie 3 tyzdne a konecne som sa majitelovy dovolal ale povedal jedno nech len pockam.Odvolaval sa na policiu ze este neukoncila vysetrovanie a ze mu ani poistovna nevyplati skodu.


Budem Vam vdacny za kazdu radu a odporucanie
Laco-monter
20.05.10,07:59
Asi si budeš musieť kúpiť novú kosačku , alebo dobre naklep kosu a kos RUČNE !

:D
dalid
20.05.10,09:47
Myslim, ze pokial bol majitel naozaj poisteny, tak musi cakat na ukoncenie vysetrovania na policii. Az potom poistovna mu vyplati poistku, pokial sa nenajde pachatel.
Ina vec je, kto realne odhadne cenu tvojej (ako pises starsej) kosacky a aku sumu dostanes...
Skor to vidim tak, aby sa majitel modlil aby policia nikoho nenasla, leba ka najde nejakych napr. fetakov, tak si vzniknutu skodu bude musiet od nich vymahat v obciansko pravnom konani... :( A oni ak budu napr nemajetni, mu ju budu splacat po par eur v lepsom pripade...

Vyzera to tak, ze Laco s jeho typickym sarkazmom ma asi pravdu..
rebe
20.05.10,16:41
No vyzera to tak ze par romov ktori to tam vylupili uz maju ,a neviem este ako dhlo sa to teraz bude pretahovat.No niektori zakaznici co tam mali kosacky tiez v oprave tak uz dostali uplne nove stroje.Snad sa ani moja kosacka nenajde a zazijem predcasne vianoce. :D