Manual
20.05.10,06:54
Chcem sa spýtať niekoho, kto má tento typ telefonu, ako v ňom funguje funkcia GPS navigácie. Dočítal som sa, že musí myť pripojenie na internet. Je to spoplatnené ?
Ak niekto máte skúsenosť, napíšte.
Vďaka
dalid
20.05.10,09:52
Nokia poskytla bezplatnu navigaciu cez OVImaps. To pre teba znamena, ze za navigacny sortware neplatis. Ale potrebudes byt non stop pripojeny na internet, aby si navigacia mohla stahovat aktualne udaje. A pripojenie na internet je samozrejme spoplatnene - teda mal by si si pozriet nejaky datovy tarif u tvojho operatora. Pozoa na ceny datoveho roamingu!!! Tu su ceny niekolkonasobne vyssie a data sa ti neodratavaju z tvojho datoveho programu.
TomasHC
20.05.10,10:21
Dalid, sorry, blbost...

Mam E52, mam OviMaps, mozes si vybrat ci chces net pouzivat, alebo nie... Staci si s MapDownloaderom stiahnut offline mapy a mozes veselo navigovat...Len to tusim treba nejako aktivovat cez net, ale na E52 sa to da aj cez WiFi.

Manual: pozri si http://europe.nokia.com/support/download-software/nokia-ovi-suite/howto/get-new-maps-for-your-device
Duchanito
21.05.10,04:38
suhlasim s TomasHC ale len za predpokladu ze tvoja otazka smerovala na OviMaps :) Nabuduce by sa zislo napisat aky soft na navigaciu pouzivas.
Manual
21.05.10,04:53
Podarilo sa sprevádzkovať, funguje :)
Vďaka
dalid
01.06.10,08:22
TomasHC - OK, mas pravdu. Ovimaps nepouzivam, neviem presne veci okolo toho. Co si napisal je korektne..

http://www.techbox.sk/mobily/c55/nokia-ovi-maps-3-0-bezplatna-navigacia.html

Nastastie zrusili aj tu licenciu, ktora bola este minuly rok nutna.. :)
TomasHC
01.06.10,10:39
Vsetko je fajn, len som predvcerom na E52 rozbil displej :(
dalid
01.06.10,11:22
:eek: :( - Este je v zaruke?? Kolegovi spadol na zem cca 6 mesacny iFon = rozbity display a v Pomarancovi mu reklamaciu uznali. Len neviem ci vymenili display, alebo dostal novy kus...
TomasHC
01.06.10,11:52
:eek: :( - Este je v zaruke?? Kolegovi spadol na zem cca 6 mesacny iFon = rozbity display a v Pomarancovi mu reklamaciu uznali. Len neviem ci vymenili display, alebo dostal novy kus...

Niesol som bojler a mal som mobil vo vrecku :(