eva165
20.05.10,07:03
Pozdravujem všetkých poraďákov,
potrebovala by som poradiť, ako a kde (na akej stránke) nájdem diagnózu podľa čísla ?Týka sa to mojej mamy a pani doktorku neviem nikdy nájsť,aby som sa s ňou poradila.:confused: ĎAKUJEM
Lubaba
20.05.10,05:07
janaGT
20.05.10,05:08
eva165
20.05.10,05:29
Veľmi pekne ďakujem.Pekný deň...Eva165
arizona
20.05.10,06:34
V tejto téme sú linky : http://www.porada.sk/1252735-post5.html
BXLmiami
20.05.10,08:22
Tvoja mama je dospelá a lekár sa nemá prečo s Tebou baviť o jej problémoch.Napadlo ťa niekedy,že možno Tvoja mama nechce o svojej dg hovoriť?
58vlasta
20.05.10,08:46
Tvoja mama je dospelá a lekár sa nemá prečo s Tebou baviť o jej problémoch.Napadlo ťa niekedy,že možno Tvoja mama nechce o svojej dg hovoriť?

Ťažko povedať. Tiež som bola s mamkou na jednom vyšetrení, sama by sa určite bála, triasla sa ako osika, až som ju musela držať a určite bola veľmi rada, že som s ňou tam bola...A poskytla som lekárke viac informácií...
eva165
20.05.10,09:44
ĎAKUJEM za odpovede, či už také, alebo onaké.....
Milá MIAMI, nebudem rozvádzať viac o súkromí - avšak iba jedno:
- plne si uvedomujem, že nie je NESVOJPRÁVNA...., ale nachádza sa v situácii kedy je ÚPLNE ODKÁZANÁ len na moju psychickú pomoc...
TAKŽE mám podľa teba nechať mamu v štychu??? (bez urážky)

P.s.: nie vždy je vhodné až tak podpichnúť pod kožu a polemizovať, ale ospravedlňuje to len a len NEVEDOMOSŤ SITUÁCIE (myslím tvojej) pekný deň a

Ďakujem za tie stránky dievčatá, Eva165
Rika
20.05.10,09:50
Tvoja mama je dospelá a lekár sa nemá prečo s Tebou baviť o jej problémoch.Napadlo ťa niekedy,že možno Tvoja mama nechce o svojej dg hovoriť?

Tiež som komunikovala s lekármi o diagnóze mojej mamy, bola vážne chorá a určite bola rada, že ju niekto podporil a pomohol jej.
BXLmiami
20.05.10,09:57
To malo byť upozornenie na právny stav veci.Keby si zavolala mne,určite by som s Tebou nekomunikovala bez pacientky a už vôbec nie po telefone.Iná vec je ked mama príde s dcérou a je uplne jasné,že nemá nič proti tomu,ked hovorím pred nou.A dovolím si podotknuť,že pri dg O20,0 až taká nesvojprávna nebude.A tiež že pri tejto dg možno nebude chcieť dcére niečo vysvetľovať.
eva165
20.05.10,10:06
To malo byť upozornenie na právny stav veci.Keby si zavolala mne,určite by som s Tebou nekomunikovala bez pacientky a už vôbec nie po telefone.Iná vec je ked mama príde s dcérou a je uplne jasné,že nemá nič proti tomu,ked hovorím pred nou.A dovolím si podotknuť,že pri dg O20,0 až taká nesvojprávna nebude.A tiež že pri tejto dg možno nebude chcieť dcére niečo vysvetľovať.

Pozri milá MIAMI ,
mám dosť - ale dosť iných a dôležitejších povinností, ako tu ROZOBERAŤ pre moju osobu absolútne NEVHODNÉ PRIPOMIENKY.
Vráť sa späť, uviedla som len DVE VETY s prosbou. Nájdi mi - kde som uvádzala JA OSOBNE dg. ???
Som nemilo prekvapená z tvojej reakcie - našla si si veľmi ubolený OBJEKT na RÝPANIE....
P.s.: čítaj pokojne,hlavne zadanie, kto čo pridal a nepodpichuj prosím ťa...
cez to všetko ťa pozdravujem a prajem ti pohodový deň.......EVA165
BXLmiami
20.05.10,10:09
Preboha,ale ja nerýpem.Ja som podotkla,že právne sa nemáš čo baviť s lekárkou o zdravotnom stave Tvojej mamy a že lekár sa na túto tému nesmie s Tebou rozprávať a už vôbec nie telefonicky.A to je čistý fakt a týmto končím diskusiu.
eva165
20.05.10,10:21
Preboha,ale ja nerýpem.Ja som podotkla,že právne sa nemáš čo baviť s lekárkou o zdravotnom stave Tvojej mamy a že lekár sa na túto tému nesmie s Tebou rozprávať a už vôbec nie telefonicky.A to je čistý fakt a týmto končím diskusiu.


Ešte raz: Uvádzala som DVE VETY...bez udania čísla diagnózy ! Nie som si vedomá, aby som kdesi písala konzultáciu cez telefón. A nežiadala som o právne poradenstvo....

P.s.: mimochodom, každý rozumný človek by závažnú dg. asi po telefóne NEDISKUTOVAL.

Mila MIAMI, čítaš nepozorne, apeluješ na zákony, avšak moja rada znie: nezabúdaj aj na ľudskosť..... HOUK

Ďakujem dievčatám, ktoré mi poradili stránku o ktorú som prosila EVA165