feroroy
20.05.10,08:22
Čaute mám pár otázok ohľadom webovej stránky
Ako dostať web-stránku do predu v prehliadačoch ????
Je možné že Vás prehliadač vylúči alebo vymaže (na stránke sú klúčové slová napísané asi 50 x ?????
Alebo po výpadku a znova obnovení servru Vás nevyhladá?????
Bol som na 2-3 strane a zrazu som úplne zmizol z goooglu !!!!!!!!!!
Čo s týmmmm ????
Ďakujem Ďakujem !!!!!!!!!!!!!
Dantess
20.05.10,06:53
Pravdepodobne Ťa google dal do sandboxu. Dáva tam stránky, ktoré majú kopírované texty, fotky atď. SEO je to slovo čo pravdepodobne hľadáš. Je to optimalizácia pre vyhľadávače. Odporúčam napísať do googla SEO optimalizácia a kontaktovať pár "SEOlógov". Oni Ti už poradia, samozrejme nie zadarmo :D
msviki
20.05.10,11:05
to myslis, ze na jednej stranke bolo 50X spomenute klucove slovo?
podakuj sa tomu, kto ti to poradil.
Google ti dal prave "backslap".
Totiz nema rad, ked je v texte privela toho isteho.
Kedysi to robili tak, ze na stranky si davali skryty text, (text splyvajuci s pozadim) aby zvysili svoj ranking.V google vsak nie su hlupy.
Optimum klucovych slov na stranku je max. 2-3% z textu.!!!
Odporucam kompletne prerobit texty. Pripadne ich vratit do povodneho stavu ako predtym.
Indexovanie stranky zo strany google je zhruba kaze dva tyzdne. po prerobeni by si mal kontaktovat ludi v google a vysvetlit im, co sa stalo . a ze nie si ten zly, na ktoreho cihaju google spiders.

Naopak co ma google rad je su stranky bohate na obsah, a taktiez, ze je na stranke "zivo" tj. linky na/z kvalitnych stranok a stale novy text. (nie flash) takto tvoja stranka bude indexovana castejsie a aj tvoj pohyb smerom hore. dufam :) .preto vsade tie blogy.

daj vediet ako to dopadlo.

PS. prave som ti usetril €200 u SEOlogov a webdizajnera
pekny den
aviator
20.05.10,17:37
Vo vyhľadávačoch som relatívne úspešný, len keď skúmam vek domény vyhodí mi 0 rokov, pritom doménu mám viac ako dva roky. Kedy si ma google všimne? Dá sa mu nejako pomôcť?
msviki
20.05.10,21:44
Vo vyhľadávačoch som relatívne úspešný, len keď skúmam vek domény vyhodí mi 0 rokov, pritom doménu mám viac ako dva roky. Kedy si ma google všimne? Dá sa mu nejako pomôcť?

nerozumiem, mozes prosim vysvetlit: relativne uspesny, ... a to ze si ta G nevsimne???? bud jedno alebo druhe :confused:

pekny den
feroroy
21.05.10,04:44
to myslis, ze na jednej stranke bolo 50X spomenute klucove slovo?
podakuj sa tomu, kto ti to poradil.
Google ti dal prave "backslap".
Totiz nema rad, ked je v texte privela toho isteho.
Kedysi to robili tak, ze na stranky si davali skryty text, (text splyvajuci s pozadim) aby zvysili svoj ranking.V google vsak nie su hlupy.
Optimum klucovych slov na stranku je max. 2-3% z textu.!!!
Odporucam kompletne prerobit texty. Pripadne ich vratit do povodneho stavu ako predtym.
Indexovanie stranky zo strany google je zhruba kaze dva tyzdne. po prerobeni by si mal kontaktovat ludi v google a vysvetlit im, co sa stalo . a ze nie si ten zly, na ktoreho cihaju google spiders.

Naopak co ma google rad je su stranky bohate na obsah, a taktiez, ze je na stranke "zivo" tj. linky na/z kvalitnych stranok a stale novy text. (nie flash) takto tvoja stranka bude indexovana castejsie a aj tvoj pohyb smerom hore. dufam :) .preto vsade tie blogy.

daj vediet ako to dopadlo.

PS. prave som ti usetril €200 u SEOlogov a webdizajnera
pekny den



Mal si pravdu bolo to v tom texte odstránili mi to a dnes som naspäť na svojich miestach kde pred tým.
reakcia googlu bola okamžitá ďokonca som nikoho nemusel kontaktovať.
Ďakujem všetkým za rady.
Duchanito
21.05.10,04:46
www.google.com/webmasters/tools/

Google Webmaster Tools provides you with detailed reports about your pages' visibility on Google.


Daka ta optimalizacia:
http://www.google.com/webmasters/docs/search-engine-optimization-starter-guide.pdf

Pri web toolsoch co som dal link najdes kopec textov popisujucich co a ako. Ja som sa pri svojich strankach drzal striktne ich pravidiel a mam peknu poziciu pri spravnych klucovych slovach.
aviator
21.05.10,04:59
nerozumiem, mozes prosim vysvetlit: relativne uspesny, ... a to ze si ta G nevsimne???? bud jedno alebo druhe :confused:

pekny den

Je to ako som už písal: keď dám / určité / kľúčové slová do googla, som na prvej strane. Keď si dám otestovať vek domény, napríklad cez http://seo-servis.cz/power-sila-stranky/
vyhodí mi vek 0 rokov.
Otázka znie: prečo si google myslí, že doména má O rokov, keď funguje viac ako dva roky?
A viac by ma zaujímalo, ako to spraviť, aby bral g. moju doménu ako dvojročnú?
msviki
21.05.10,22:28
aviator, a ako je dolezity vek stranky. v tomto ti neviem poradit.
co vsak viem tak rank page a pozicia na googli je to, ako sa daju zarobit prachy co najrychlejsie. mozno mi nieco uniklo s tym vekom stranky. priznavam. Ako sa to vsak odrazi kolko mas v zadnom vrecku prachov? je ta spravna otazka

keep posted,
BLINDSIDE
23.05.10,08:51
Page rank už nehrá žiadnu úlohu, tomu sa nevenuj. Skôr by som prerobil web úplne nanovo a napísal si ho sám a sám. môžno ťažko realizovateľné, ale sám. Nemyslel som nakódovať ak to neovládaš, ale texty si prispôsobiť svojim potrebám a nie tak, ako to praktikuje 95% užívateľov, že cudzie texty si prispôsobí sebe
orientmonkey
23.05.10,12:31
k tomuto by som dodal, ze kvalitna firma, ktora ti urobi web ti spravi SEO k tomu zdarma v cene webu. Ti spominani SEOlogovia su v skutocnosti len taki poloinformatici nenazrani lebo spravit SEO neni ziadna veda to sa len par saskou tvari, ze je aby za to pytali peniaze. Ja som z prostredia kde za to platiti nemusim a kedze viem co to obansa tak to za hodne penazi navyse ani nepovazujem.
Dantess
23.05.10,12:33
k tomuto by som dodal, ze kvalitna firma, ktora ti urobi web ti spravi SEO k tomu zdarma v cene webu. Ti spominani SEOlogovia su v skutocnosti len taki poloinformatici nenazrani lebo spravit SEO neni ziadna veda to sa len par saskou tvari, ze je aby za to pytali peniaze. Ja som z prostredia kde za to platiti nemusim a kedze viem co to obansa tak to za hodne penazi navyse ani nepovazujem.
áno, len nie každý má čas vysedávať za PC a spravovať si SEO
aviator
25.05.10,04:23
aviator, a ako je dolezity vek stranky. v tomto ti neviem poradit.
co vsak viem tak rank page a pozicia na googli je to, ako sa daju zarobit prachy co najrychlejsie. mozno mi nieco uniklo s tym vekom stranky. priznavam. Ako sa to vsak odrazi kolko mas v zadnom vrecku prachov? je ta spravna otazka

keep posted,

Pagerank a pozícia na googli súvisí okrem mnohých iných vecí aj s vekom. Otázka bola ako googla presvedčiť, že stránka má dva roky.
miroporada
03.07.10,21:23
Čaute mám pár otázok ohľadom webovej stránky
Ako dostať web-stránku do predu v prehliadačoch ????
Je možné že Vás prehliadač vylúči alebo vymaže (na stránke sú klúčové slová napísané asi 50 x ?????
Alebo po výpadku a znova obnovení servru Vás nevyhladá?????
Bol som na 2-3 strane a zrazu som úplne zmizol z goooglu !!!!!!!!!!
Čo s týmmmm ????
Ďakujem Ďakujem !!!!!!!!!!!!!

Skús si prečítať pár článkov o SEO (http://www.seopedia.sk), nájdeš tam určite správnu odpoveď. Sú tam opísané aj Black hat SEO techniky, skontroluj, či si náhodou niečo z toho neporušil.
Dantess
04.07.10,06:31
Skús si prečítať pár článkov o SEO (http://www.seopedia.sk), nájdeš tam určite správnu odpoveď. Sú tam opísané aj Black hat SEO techniky, skontroluj, či si náhodou niečo z toho neporušil.
mohol by si tu konečne prestať spamovať a nedáva´t do každej témy o internetovej reklame ten istý text. Ak tá stránka je taká dobrá ohľadom SEO, tak prečo potrebuje reklamu na porade ???