Lenka526
20.05.10,11:54
Dobrý deň prajem. I ja by som rada pridala niečo, čo sa domácnosti týka. Už pár dní mám problém odstrániť mastné fľaky zo steny v kuchyni. Čerstvo vymaľované, nová kuchyňa a čo sa nestalo?!? Vyprážam rezne a zrazu bum! Rezeň pri pražení tak vyprskol olej, že bolo ostriekané všetko dokola. Mrzí ma však, že odvšade som to odstránila, no zo steny nie. Skúšala som na to ihneď "pricapiť" hubku namočenú vo vode s Jarou, ale ani to tú mastnotu nepohltilo. Vie mi niekto poradiť, čo s tým? Ďakujem Vám veľmi pekne a prajem príjemný deň.
evelien
20.05.10,09:56
skus to pozatierat kriedou a na druhy den ju zo steny omiest. malo by to pomoct.
Lenka526
20.05.10,10:15
skus to pozatierat kriedou a na druhy den ju zo steny omiest. malo by to pomoct.
Kriedou vo farbe steny? Či je to jedno? Nevadí, ak to je už pár dní "staré" ? Pomôže to aj tak?
arizona
20.05.10,10:17
Kriedou vo farbe steny? Či je to jedno? Nevadí, ak to je už pár dní "staré" ? Pomôže to aj tak?
stačí aj biela, mám to odskúšané. Ak masnota nepustí na 1.x, tak zopakuj viac krát :)
Lenka526
21.05.10,12:42
stačí aj biela, mám to odskúšané. Ak masnota nepustí na 1.x, tak zopakuj viac krát :)
Milá Arizona. Zatiaľ som to pretrela len raz, uvidíme po dnešnej noci.Ozaj to funguje. No asi to fakt chce pretierať niekoľko krát, ako si napísala...Ďakujem.
val007
24.05.10,16:38
No ja mám tiež takúto skúsenosť s mastnou stenou. No mne sa to samé akokeby vpilo a nie je to vidno.
Lenka526
27.05.10,07:10
No ja mám tiež takúto skúsenosť s mastnou stenou. No mne sa to samé akokeby vpilo a nie je to vidno.
:)tak to sa stalo aj mne...no tentokrát to bolo o veľa horšie...olej som mala snáď všade, len nie tam, kde mal byť...skúsila som teda kriedu a môžem povedať, že to bolo asi na štvrtý krát lepšie...teraz to už skoro nie je ani vidno...som veľmi rada, lebo inak by sme museli o5 maľovať...:rolleyes: