LLilly1
21.05.10,11:51
Dobrý deň, hľadam cloveka, ktorý vie, a vyzná sa v programovaní webstranok tým myslím aj zložitejšie prípady, ponúkam mu spoluprácu na jednom projekte, kde by vlastne bol spolu majiteľ. Nápad nechcem zverjniť. Najlepšie by bolo ak by bol z Nitry alebo blízkeho okolia, kôli častým konzultáciam. V prípade ak by to niekoho zaujímalo tak sa môžme osobne stretnúť a porozprávať sa o tom.
brejo
21.05.10,20:32
dobry den pripadne ahoj :-)

poziadavkam v plnom rozsahu vyhovujeme a teda pokial mate o spolurpacu zaujem kludne ma kontaktujte na peter.hodak@candoo.eu alebo na cisle 0911 424 181 a dohodneme si stretnutie na ktorom vieme vsetko ostatne osobne prebrat ..
BLINDSIDE
23.05.10,08:30
fúúha, ty musíš byť inak vyťažený kóder, ked prvé čo ponúkaš je osobné stretnutie. Ani ta nezaujíma v akom jazyku ideš pracovať ? Ani ta nezaujímajú informácie o scpripte aký by si mal vytvoriť ? no nič to, doba pokročila ja ako postarší pán sa nechytám na dnešnú generáciu, ktorá sa uberá míľovými krokmi a prekračuje základné princípy...
miso2201
23.05.10,09:32
fúúha, ty musíš byť inak vyťažený kóder, ked prvé čo ponúkaš je osobné stretnutie. Ani ta nezaujíma v akom jazyku ideš pracovať ? Ani ta nezaujímajú informácie o scpripte aký by si mal vytvoriť ? no nič to, doba pokročila ja ako postarší pán sa nechytám na dnešnú generáciu, ktorá sa uberá míľovými krokmi a prekračuje základné princípy...

A saso zase mudruje, realny zaujem o temu nema, ale aspon pusti dalsiu sprostu poznamku bez hodnoty...
BLINDSIDE
23.05.10,09:40
Tu aj nejaká téma je ? Ty šašo bez výpovednej hodnoty ! Keby si sa aspon užívateľsky rozumel náznakom "témy" o ktorú tu bol pokus, vedel by si, že to pripomína ako keď buran príde do reštaurácie a chce jesť. Ale vie, že je hladný ale nevie čo a nevie s čím atd...
brejo
23.05.10,15:39
v podstate si si odpovedal sam .. ak nemas ty osobne cas na stretnutia sa s tvojimi klientmi alebo partnermi je to tvoja vec osobneho pristupu a kludne si to tak ries dalej .. to ze si natolko vytazeny programovanim ze nemas ani cas na stretnutie hovori samo za seba .. ja si ten cas vzdy najdem .. okrem toho z uvodneho prispevku bolo zjavne ze zaujemkyna si je ista len par vecami - potrebuje programatora // naprogramovat stranku s pokrocilou funkcionalitou (to zuzuje moznosti pouziteho jazyka ze ano) // nechce zverejnit napad .. co ine ako stretnutie ti z toho vyplyva ?? nemas na stretnutie cas neries .. ak mas ponuknes ho predsa .. a ak cas nemas ale chces si ho vytvorit tak si ho vytvoris ..
miso2201
25.05.10,10:15
Tu aj nejaká téma je ? Ty šašo bez výpovednej hodnoty ! Keby si sa aspon užívateľsky rozumel náznakom "témy" o ktorú tu bol pokus, vedel by si, že to pripomína ako keď buran príde do reštaurácie a chce jesť. Ale vie, že je hladný ale nevie čo a nevie s čím atd...

No vies, takych buranov tam chodi dost, preto maju to comu sa hovori jedalny listok.... isto si o tom este nepocul, lebo ty ked prides do uzbekistanu do miestneho bistra presne vies co si das...

a predstav si, robim s tym tak 15 rokov, tak tomu len tak trosku uzivatelsky rozumiem. a tiez by ma prve nenapadlo pytat sa pri takom zadani ako je toto na jazyk... naco? ten clovek ocividne nepozna jazyky a hlada niekoho kto ich pozna...

a to ze ty nemas cas na osobne stretnutie - sorry, ale potom si somar, pretoze biznis sa robi na osobnych stretnutiach.... nie teoretizovanim na porade, v ktorom ty excelujes... na to ocividne cas mas pri tom ako zaneprazdneny koder si...
LLilly1
02.06.10,18:44
Dakujem všetkým záujemcom o záujem ale uz sa vybral kandidát.