rommy
21.05.10,18:24
Ahoj poraďáci, chcela by som sa poradiť ako by ste riešili keď zamestnanec má vykonať nejakú prácu nad rámec svojho pracovného zaradenia, dali by ste dodatok alebo dohodu o PČ? Tá práca by mala trvať asi tri mesiace a odmena je splatná po dokončení. ak by sme dali dohodu mám ho prihlásiť do SP v deň vzniku začatia vykonávania práce ale čo s odmenou ked je splatná až po ukončení? budem jednoducho dva mesiace posielať za neho výkaz s nulovým VZ? je to možné takto? ešte som sa s tým nestretla...
Ingrid G.
21.05.10,16:38
K Tvojej prvej otázke: zamestnanec môže mať popri pracovnom pomere aj dohodu. Ak má byť odmena vyplatená po dokončení práce t.j. asi o tri mesiace, usudzujem, že by sa malo jednať o dohodu o vykonaní práce. Pozor na ročný limit 350 hod. Tohto zamestnanca je treba prihlásiť ako dohodára do Sociálnej poisťovne pred začiatkom výkonu práce na dohodu. Ak má dostať odmenu až o tri mesiace, je treba mu každý mesiac dávať na dohodu nulovú odmenu, tretí mesiac odmenu + zam-teľ zaplatí odvody na úrazové a garančné poistenie. Po skončení práce na dohodu treba tohto dohodára odhlásiť zo Sociálnej poisťovne.