fch
22.05.10,15:00
Hladám niekoho, firmu alebo osobu na spracovanie a vedenie dokumentácie
ŽP (voda, ovzdušie a odpady)
Marianaa
16.06.10,10:12
už niekoho máš?
lukpet
15.07.10,12:25
Dobrý deň

je ešte požiadavka aktuálna?
Som pracovník ŽP v priemysle.

S pozdravom
Ing. Peter Lukáč
Chobot
15.07.10,12:48
Dobrý deň

je ešte požiadavka aktuálna?
Som pracovník ŽP v priemysle.

S pozdravom
Ing. Peter Lukáč

Záujemcovi treba poslať súkromnú správu a nie zverejňovať údaje o firme - lebo toto sa považuje za reklamu.
lukpet
15.07.10,12:50
Záujemcovi treba poslať súkromnú správu a nie zverejňovať údaje o firme - lebo toto sa považuje za reklamu.

Ale veď ja som nezverejnil žiadne údaje o firme.
Chobot
15.07.10,12:58
Ale veď ja som nezverejnil žiadne údaje o firme.

Aha, tak potom beriem späť.
skleso
29.03.11,07:31
Nasli ste niekoho? Tiez hladame, resp. mame uz tip, len cena sa nam zda byt privysoka. Mozete sa podelit o skusenosti (aj o cene)?
willma
29.03.11,07:50
Nasli ste niekoho? Tiez hladame, resp. mame uz tip, len cena sa nam zda byt privysoka. Mozete sa podelit o skusenosti (aj o cene)?
mimotemyak sa zdá cena privysoká skúste si to spracovať a sledovať sami - uvidíte, že cena je potom tak akurát.
skleso
30.03.11,10:55
No v roku 2010 nam jedna fiem spracovala kompletnu dokumentaciu + hlasenia na ŽP a vypytala si 800 €. Tento rok v podstate len hlasenia na ŽP + sledovanie legislativy a pripadne zmeny a cena 400 €. Neviem porovnat ci je to vhodna suma. Le na okraj, nase mesacne trzby su okolo 3000€. Ak ste skusenejsia, mozete poradit?
lukpet
01.04.11,07:05
Myslím že cena 400€ je akciová :). Na začiatok by som sa orientoval výškou platu ekológa v kraji v ktorom podnikáte. Cieľom pre Vás by mal byť mať nižší náklad, ako pri zamestnávaní ekológa na plný úväzok a pritom dosiahnuť všetky minimálne zákonom stanovené požiadavky, nie ? :)
Ale určite to závisí predovšetkým od veľkosti firmy, zložitosti výroby, úrovne sledovania materiálových tokov a celkového povedomia pri dodržiavaní vnútorných smerníc. Veď si nechajte CP ponuku vypracovať od viacerých a uvidíte kde sa to reálne hýbe. Myslím, že nikto nemôže povedať cenu len tak od pása bez toho, aby to u Vás reálne videl. Takisto pri rozhovoroch s poradcami sa dozviete možno veľa zaujímavých vecí ktoré Vám napomôžu pri budúcom plnení Vašich povinností.