JuzekLM
22.05.10,16:15
Zdravím "poraďákov",

myslím, že ste tu už sčasti rozoberali "problematiku Slovinsko", ja sa však konkrétnejšie zaujímam o rafting na Soči. Vie mi prosím niekto z vlastných skúseností poradiť nejakú peknú oblasť a prípadne aj ubytovanie? Viem, že na nete je informácií viac ako veľa, ale takto od človeka, čo tam bol, je to na nezaplatenie. Mám tam záujem ísť tento jún s priateľkou a nechceme to riešiť cez agentúru, ale "na vlastnú päsť".

Ďakujem veľmi pekne.
tomasenkoslav
29.05.10,21:47
nazdar. ja som kajakar a bol som na Soci aj Koritnici /pritok/. V Bovci je slovensky kemp

http://www.rafting.sk/view.php?nazevclanku=kemp-vodenca-bovec-slo&cisloclanku=2009030012

je tam ubytko v stanoch v kempe. je tam slovensky kuchar Jaro, myslim že sa tam da dojednat stravne aj na blind. Neviem ako to chceš na vlastnu past riešit ? co si vezmeš svoj raft ? a kto ta bude prepravovat ? niektore useky maju solidnu WW obtiaznost a pokial to neviete, tak sa mozete aj utopit. toto neni sranda.
Ja si myslim ze kemp Vodenza je optimalna volba. Chodi tam aj Czonka - vicemajster sveta v kayak freestyle. V kempe je samozrejme pekna budova so soc. zariadenim. parkovanie v kempe.
ale odporucam zavolat do agentury AAC a dojednat si podmienky - STRONGLY !!!