JuzekLM
22.05.10,16:38
Zdravím "poraďákov",

vie mi prosím niekto poradiť nejakú serióznu firmu/partiu/jednotlivca z Liptova, ktorá by dokázala za rozumnú cenu prerobiť bytové jadro? Jedná sa o kúpeľňu v paneláku o rozmere 2,4 x 1,6 m v Liptovskom Hrádku.


Ďakujem veľmi pekne.
stanush_17
20.12.10,11:02
co povazujete za serioznu cenu ?
janosk
10.01.11,08:51
Pracujem v tejto oblasti už dosť dlho. Mal by som o to zaujem ak ešte sa vam nikto neozval. Mam sice aj ine zakazky ale nemal by to byť problem. Moje č.t
0907478977
robb
03.02.11,19:38
Dobrý deň,

Môžem odporučiť živnostníka s partiou, ktorý mne rekonštruoval celý byt. Vysoká spokojnosť s kvalitou práce a s priaznivou cenou. Nedávno sme sa stretli a viem že súrne hľadá prácu.
Kontakt:
Peter Bugár :
0949 292 114


PS: už som reagoval na niektoré dopyty v tejto téme a viem, že mi nedovolí vložiť adresu jeho web stránky priamo sem, preto ak dovolíte, pošlem Vám ju súkromnou správou.
akrod
04.02.11,00:25
Zdravým Vás,sú veľa živnostníkov ale vybrať tú správnu je ťažké.
Ak by som mohol ponúknuť svoje služby a ak by ste sa pozreli na Facebook stačí vložiť meno.
krokodil28
28.03.11,09:43
Ta isto hľadám ľudí na prerábku bytového panelákového jadra v ZA- Vlcince+ kuchyna, najlepšie ak robí aj komplet vodu,elektriku. Zaciatok rekonstrukcie cca koniec júla-august 2011. Prípadne zaslať aj cenové ponuky na baskap (zavináč)centrum.sk
alaya1
19.04.11,06:26
Chcem sa opytat, planujeme vymenit stare bytove jadro, uvazujeme aj o sadrokartone, ake to ma vyhody a nevyhody? da sa na to primontovat aj kuchynska linka, pripadne skrinky v kupelni? Aka je zivotnost takeho materialu? Poznate nejaku dobru firmu v Presove, ktora sa vymenami jadra v panelakovom byte tymto zaobera? Dakujem.