dobrava
23.05.10,21:02
Prajem pekný večer, prosím poraďte mi, ako nalíčiť 14-ročnú slečnu na významnú udalosť - konfirmáciu, aby to bolo decentné, ale hlavne poraďte, aké šaty vybrať na takúto príležitosť. Podotýkam, že to nie je prvé sväté prijímanie /u katolíkov/, ale ide o konfirmáciu /evanjelici/ a tam sa hodia viacej nejaké jednoduchšie šaty, prosím poradiť, aké je teraz móda, nevyznám sa v tom. Ďakujem.
jacekova
23.05.10,19:05
Lenka*1
23.05.10,19:14
Dobry vecer. ja by som zvolila jednoduche puzdrove saty (ziadne vysoke rozparky, hlboke vystrihy-to je jasne) v nejakych decentnych farbach. alebo klasicke nohavice ci uz cierne, alebo sive, kosielku v tlmenych farbach a vestu ladiacu k nohaviciam.
no a licenie - pre taku mladu babu, pokial sa bezne nelici, uplne postacuje jemny puder na zjednotenie farby pleti (pokial nema vyrazny problem s akne), farba na licka, riasenka a pripadne jeden perletovy tien na oci... najlepsie v bielej ci telovej farbe. a vytvarovat obocie.
Meggi 1
23.05.10,20:43
Biele šaty sú stále in, samozrejme s menším, decentným výstrihom. Prípadne biely kostým.
K líčeniu: na oči špirála. Na pleť - ak má akné, najskôr ho prekryť - a potom jemný make up. Na túto príležitosť platí ono klasické: Menej je niekedy viac :)