janajaku1
23.05.10,21:26
Prosím o radu kde zaparkovať auto na 10 dní na letisku v KE Ideme na dovolenku do Bulharska Sme z HE 2 autá a podľa sadzobníka to vychádza priamo na letisku dosť draho ( 2 autá cca 5000 Sk) Nieje pri letisku nejaké lacnejšie parkovanie s možným odvozom na letisko? Vopred ďakujem za rady
rickman
24.05.10,06:37
Najlepsie asi bude, ked vas niekto na letisko hodi, napr mikrobus. Bude to lacnejsie, nebudete sa strachovat co s autami a dovolenkovat mozete zacat uz doma :). A to iste smerom naspat..

http://www.mikrobus.info/index.php?ItemID=65
http://www.luxbus.sk/
..
Kidzero
24.05.10,08:01
alebo zaparkovať niekde v Košiciach pri blokoch/alebo pri nejakých známych/ , a odtiaľ za 10€ taxík na letisko...takto som to riešil par krát pri odletoch s Bratislavy, a aj Budapesti......

ja som s KE a tiež som niečo podobné riešil...a takto ma to stálo vždy najmenej....
Taserda
25.05.10,07:09
Tu by som čakal skôr návrh od dôchodcov s ponukou parkovania na dvore alebo v garáži trebárs jedno auto na deň za1 €.Viem o parkovisku v KE-šaci za 1 €na deň ale nie je strážené.Dvor so zamknutou bránou by bol lepší.
rickman
25.05.10,07:54
Prave preto je najlepsie ho nechat doma alebo niekde v servise :D
Marína
25.05.10,08:31
Alebo takto.;):D

Ruský obchodník, obchodujúci vo Švajčiarsku, príde do tamojšej banky s požiadavkou požičania peňazí na 1 rok.
- Musím vás upozorniť, pane, že banka za to berie 3 percentá a majetok do zálohy...
- Súhlasím. Do zálohy dávam môj nový Mercedes a požičiavam si - sto dolárov...
Úradník sa zadivil, no švajčiarske banky si vážia klienta a tak bez slova pôžičku vybavili.
O rok príde Rus do banky, vráti stovku s 3 dolármi úrokov, vezme Mercedes a chce odísť. Úradník nevydrží a spýta sa :
- Prepáčte, pane, u nás si ľudia z celého sveta zvyknú požičiavať milióny dolárov!
.... povedzte, načo vám bolo 100 dolárov ???
- Nanič! ...Viete - bol som rok doma - v Rusku - a kde by som tu našiel za 3 doláre na rok tak vynikajúce, strážené parkovisko pre môj Mercedes...???.....
janajaku1
27.05.10,12:09
ďakujem za rady (aj humorné)
pistik71
25.07.11,12:38
Zdravim,
asi pojdeme na dovolenku letecky z Kosic, takze by ma zaujimalo, ci je mozne prakovat za 12 dni aj niekde inde ako na "vydierackom" letisku. 80 EUR sa mi zda dost vela (aj ked je to stale lepsie ako v BA :). Existuje niekde pobliz nejake strazene parkovisko s odvozom? Alebo ako to riesite?
Vdaka za radu.
deeda
25.07.11,13:27
Strážené parkovisko je problém, navyše zadarmo. Môžte ale odparkovať pri OC smerom na letisko - napr. pri Optime a odtiaľ zobrať 3eur taxík, alebo pri Lidli na Moldavskej a odtiaľ ide 23jka autobus na letisko /cca 1x za hodinu/.
pistik71
25.07.11,13:47
A to parkovisko na letisku je aspon strazene? Lebo na stranke take veci nepisu, ale cennik daju s radostou...

Strazene parkovisko zadarmo nechcem, ved niekto to musi strazit. Ale dat 85 eur za 12 dni sa mi zda dost vela, aj ked je to stale menej ako v BA. Este tych 50 by bola taka max suma. Tak ale co uz..., budem musiet dojadnet u cestovky nejaku zlavu vo vyske parkovneho :-)

A dik za info. Raz som parkoval na nestrazenom, a prisiel som o vsetky znaky na aute ktore niekto vylupol.
buchač
25.07.11,13:50
Zdravim,
asi pojdeme na dovolenku letecky z Kosic, takze by ma zaujimalo, ci je mozne prakovat za 12 dni aj niekde inde ako na "vydierackom" letisku. 80 EUR sa mi zda dost vela (aj ked je to stale lepsie ako v BA :). Existuje niekde pobliz nejake strazene parkovisko s odvozom? Alebo ako to riesite?
Vdaka za radu.


A to parkovisko na letisku je aspon strazene? Lebo na stranke take veci nepisu, ale cennik daju s radostou...

Strazene parkovisko zadarmo nechcem, ved niekto to musi strazit. Ale dat 85 eur za 12 dni sa mi zda dost vela, aj ked je to stale menej ako v BA. Este tych 50 by bola taka max suma. Tak ale co uz..., budem musiet dojadnet u cestovky nejaku zlavu vo vyske parkovneho :-)

A dik za info. Raz som parkoval na nestrazenom, a prisiel som o vsetky znaky na aute ktore niekto vylupol.

...daj 40 € ...postrážim ....;):---:D

...ešte aj na letisko Ti taxik vybavím...kamoš bude mať aspoň rito ....:rolleyes:
pivko
25.07.11,15:23
Za 30 možeš nechať u mňa na dvore pri rodinnom dome.
Buchač :D obchod je obchod:D
Odvoz na letisko aj z letiska za fľašu dobrej pálenky z dovolenky:)
AUDI:D
buchač
25.07.11,15:27
Za 30 možeš nechať u mňa na dvore .
Buchač :D obchod je obchod:D

...hm ...biznis je biznis ...

Time is money ...

...šak neboj , po výpalné zbehnem ...:cool:
bettylou
25.07.11,22:42
Strážené parkovisko je problém, navyše zadarmo. Môžte ale odparkovať pri OC smerom na letisko - napr. pri Optime a odtiaľ zobrať 3eur taxík, alebo pri Lidli na Moldavskej a odtiaľ ide 23jka autobus na letisko /cca 1x za hodinu/.

normálka v pohode, aj keď je to pre klientov (šak ste tam už boli, cc), ale motá sa tam kadekto a 12 dní. treba nechať všecko prázdne.
bettylou
25.07.11,22:44
[QUOTE=pistik71;1805239]A to parkovisko na letisku je aspon strazene? hej, jeden tam stráži, aby nikto neodišiel bez platenia...:DLebo na stranke take veci nepisu, ale cennik daju s radostou...

Inak ber, čo ti chlapci ponúkajú, je to super ponuka.