up4anything
24.05.10,00:56
Dobry den !

V poslednom case sa mi v schranke zacalo mnozit mnozstvo roznych druhov reklamnych novin.. Zaujimalo by ma co by bolo potrebne na rozbehnutie niecoho podobneho + v akej organizacnopravnej forme by to bolo + vase nazory k danej teme.

Vdaka
profesional
24.05.10,07:44
Podla mna nema zmysel nic take rozbiehat. Nakolko nebudes konkurencieschopny.

Na to aby ti boli ochotni ludia platit, muselo by to vychadzat vo velmi velkych nakladoch a hlavne by to uz muselo byt niecim vynimocne.

Ti co boli na trhu prvi mali tu vyhodu, ze sa mohli do toho pustat postupne. Teraz ak by si chcel k tymto priskocit ako konkurencia, musel by si to urobit skokom, co by si vyzadovalo velmi velke investicie a nie som si isty ze by sa tieto niekedy vratili.

Skus najst radsej nieco co bude skutocne sypat.

Ale ak by si predsa len chcel nieco take robit, tak odporucam ako s.r.o. Vsetko ostatne ti poradna na Ministerstve kultury SR.
up4anything
03.06.10,15:32
Nemal som na mysli nic velke... Miestne firmy a ich reklama na par stranach a rozdistribuovat to po okoli ... Cize neda sa tu velmi rozpravat o konkurencii, skor ak by som chcel svojou reklamou posobit celoplosne napr. KE - okolie tam by som uz narazil na dost vazny problem s ostatnymi reklamnymi novinami... Ale ked sa nad tym ta zamyslam tak asi mas pravdu cely ten napad by bol tazko realizovatelny ..

Vdaka za radu ;)
camozzi
03.06.10,15:45
Inzertne noviny je viac o strostiach a problemoch ako o zisku samotnom. Samotny papier potlaceny platenou reklamou je nanic. Ludi to zaujimat nebude, a ak ani ludi, tak ani firmy. Ak to obohatis clankami, hrami alebo das tomu nejaku pridanu hodnotu, tak mozno by to malo nejaky efekt. Ale to tu uz je, takze asi nic prevratne nevymyslis. Clanky bud budes pisat sam alebo ich budes nakupovat. Jedno ti zaberie kopu casu a druhe kopec penazi.
Pokial nenajdem v novinach riadkovu inzerciu alebo aspon reality, tak ihned koncia v kosi na smeti alebo pri kozube.
Popremyslaj este nad inym napadom ;)