koleniakova
24.05.10,17:21
Dobrý deň!
Som zamestnaný ako školník v MŠ.Mojím zamestnávateľom je obecný úrad.V minulom roku pri nástupe do zamestnania po dlhodobej PN mi riaditeľka MŠ oznámila,že ma prepúšťajú,nakoľko nie je spokojná s mojou prácou.Túto záležitosť údajne prejednávali poslanci na zasadnutí obecného zastupiteľstva (za mojej neprítomnosti v čase, keď som bol na operačnom stole),pričom vyjadrili nespokojnosť s mojou prácou a urobili o tom aj zápis. Išiel som teda za starostom obce a po pohovore s ním som výpoveď síce nedostal (pracujem naďalej v rovnakej pozícii),ale cítim sa dotknutý,ponížený ,nakoľko pred PN som si prácu vždy(roky) vykonával svedomite a mnoho krát i to,čo nebolo v mojej pracovnej náplni.Nikdy nebola vyslovená nespokojnosť s mojou prácou,neboli mi krátené prémie.Riaditeľka MŠ mi pošpinila meno len preto,lebo chcela na moje miesto dosadiť jej blízkeho človeka.Vyslovila o mne ničím nepodložené klamstvá.Zápis o nespokojnosti s mojou prácou sa vykonal na obecnom úrade bez vedomia poslancov.Ako som sa dozvedel priamo od nich,neprejednávali túto vec na zasadnutí,ale zápisnica existuje a aj písomne som bol o tom informovaný.Veľmi ma to trápi,preto som opakovane žiadal starostu,aby dal celú vec do poriadku a aby potupný zápis vymazali.Nestalo sa tak.Obrátil som sa s týmto problémom aj na inšpektorát práce,ale nepomohli mi.Vraj sa nezaoberajú podobnými záležitosťami.Prosím poraďte! Ako očistiť svoje meno? Kam sa obrátiť,aby som konečne nadobudol duševný pokoj?
Petra Nová
24.05.10,16:53
Skús podrobnejšie rozpísať, čo by si považovala za primerané očistenie Tvojho mena. Či stačí len zničenie tej hanlivej zápisnice z obecného úradu?
buchač
24.05.10,17:01
Proti vetru sa oné ....nedáá...ušpiníš sa !

Kto Ťa pozná , kývne rukou a pomyslí si svoje ...
Každé čudo tri dni trvá , nemá význam ničiť si zdravie pre blbosť iných .

Povznes sa nad to , aj keď to možno ťažké pre Teba je / nie každý sme rovnaký / ...

Možno po voľbách bude iný starosta , porieši situáciu v Tvoj prospech , k Tvojej spokojnosti ...
pepsikova
24.05.10,19:08
..podala by som aj trestné oznámenie pre pošpinenie dobrého mena(alebo ohováranie) na riaditeľku...možno výsledok nebude bohviečo, ale aspoň si pani riaditeľka uvedomí, že ti nemôže kadiť na hlavu...aj so starostom...
ludex
24.05.10,19:16
Určite by som sa dostavil na najbližšie zasadanie obecného zastupitelstva a žiadal by som vysvetlenie vzniknutej situácie od starostu aj poslancov,pekne z očí do očí!!!
Ajuška
24.05.10,21:12
...Kam sa obrátiť,aby som konečne nadobudol duševný pokoj?
...na druhý bok...;)...ako uprostred zlého sna... Ak máš čisté svedomie, s hrdo vztýčenou hlavou si rob svoju robotu a ži svoj život ako najlepšie vieš (alebo chceš)... Nech sa zo spánku strhávajú tí, čo Ti chceli ublížiť... :rolleyes: ...lepší recept na takéto podpásovky asi neexistuje... už sa v tom rýpeš naozaj zbytočne dlho... (toť môj názor)
Danila
25.05.10,04:22
Proti vetru sa oné ....nedáá...ušpiníš sa !

Kto Ťa pozná , kývne rukou a pomyslí si svoje ...
Každé čudo tri dni trvá , nemá význam ničiť si zdravie pre blbosť iných .

Povznes sa nad to , aj keď to možno ťažké pre Teba je / nie každý sme rovnaký / ...

Možno po voľbách bude iný starosta , porieši situáciu v Tvoj prospech , k Tvojej spokojnosti ...Jurko, chcela by som vidieť, ako by si sa Ty povzniesol nad nepodložené ohovárania. Ak máme niečo cenné, nedotknuteľné, tak pravdepodobne svoju česť. A nechať ju opľúvať komukoľvek by som nikdy nedovolila. Netvrdím, že vymožiteľnosť práva je možná u nás po rovnej ceste, ale určite by som sa vždy o svoje práva uchádzala. Ani starosta nie je nadčlovek, takže aj nad ním niekto vládne.
A veruže by som ho oslovila. A nielen jeho. Aj pani riaditeľka si musí uvedomiť, že jej stolička nie je priklincovaná. Ak budeme všetci kloniť pokorne hlavy pred neprávosťami, tak nás o chvíľu hocikto a hocikedy opľuje na počkanie. A to asi nie je to pravé orechové.;)
Klimentová Viera
25.05.10,05:16
Ak vás niekto urazí alebo čierni hovoreným slovom, tak to zabolí. Aj keď sa potom síce ospravedlní už to nezmaže, ale po čase sa na to možno zabudne.
Iné je, keď vás očierni tak, že je o tom zápis a ešte za takých okolností ako o nich píšeš. V tomto prípade by som žiadal písomné ospravedlnenie a výmaz zápisnice. V opačnom prípade sa zápisnica ako úradný dokument bude archivovať a o tom aký si bol "ľajdák" sa budú dozvedať ľudia, ktorí ťa vôbec nepoznali a ktorí s touto zápisnicou prídu do kontaktu. Sú veci nad ktorými sa dá povzniesť, ale toto rozhodne za takúto vec nepovažujem. Písomné ospravedlnenie považujem za adekvátne písomnému obvineniu.
buchač
25.05.10,10:28
Jurko, chcela by som vidieť, ako by si sa Ty povzniesol nad nepodložené ohovárania. Ak máme niečo cenné, nedotknuteľné, tak pravdepodobne svoju česť. A nechať ju opľúvať komukoľvek by som nikdy nedovolila. Netvrdím, že vymožiteľnosť práva je možná u nás po rovnej ceste, ale určite by som sa vždy o svoje práva uchádzala. Ani starosta nie je nadčlovek, takže aj nad ním niekto vládne.
A veruže by som ho oslovila. A nielen jeho. Aj pani riaditeľka si musí uvedomiť, že jej stolička nie je priklincovaná. Ak budeme všetci kloniť pokorne hlavy pred neprávosťami, tak nás o chvíľu hocikto a hocikedy opľuje na počkanie. A to asi nie je to pravé orechové.;)

Dani , ale ja predsa netvrdím , že by som sa JA povzniesol ...to len iným doporučujem to povznesenie...
Pani riaditeľka by sa asi inak " vznášala "...keby si so mnou začala...

http://www.youtube.com/watch?v=KadpSdt3Ut4&feature=related
extunc
08.06.10,11:32
Ahoj, ja som na suseda podala trestné oznámenie za ohováraie. Totiž pred ďalšími 2 susedmi pred spoločným vhodom povedal: "že ja som spáchala určitý trestný čin, ale že napokon som to nebola ja, že sa len pomýlil." Toto počula moja mamina, o ktorej sused nevedel, že je moja mama. Ona mu povedala na to len toľko, že nech si dáva pozor, lebo je to trestný čin ohovárania. V momente, ako som sa to dozvedela, išla som ja pekne krásne na políciu, kde sa pozerali na mňa ako muchy puk, lebo veď sprostá im robotu prišla ďalšiu dať a veď aj tak majú toho požehnane. Lenže moja výsosť bola neodbytná a tak poslali vyšetrovateľa. Ja som mu povedala, že chcem podať tretné oznámenie, presne som mu citovala ustanovenia TZ, je to myslím § 373 ods. 1 a ods.2 písm. b), c) TZ. Začal s tým, že to nie je TČ, že je to len priestupok, ja mu na to, že bola ohrozená moja vážnosť, kt. ma mohla aj poškodiť v zamestnaní a že keď to prekvalifikuje na priestupok, že dám podnet na Krajskú prokuratúru a aj na súd. Celkovo som tam strávila 2 a 1/2 hodiny s tým, že som si sama musela kvalifikovať §373, ako aj vymenovať to, že bola naplnená skutková podstata trestného činu, kde som mu vymenovala objekt, objekt. stránku, subjekt, subjekt. stránku. Hovorím, čumel jak puk, ale o to väčšie zadosťučinenie bude pre mňa, keď ten sprostý sused dostane predvolanie na výsluch :D a budem to naťahovať a naťahovať. Ak to prekvalifikujú na priestupok, dám ten podnet na prokuratúru. Aj keď sú krivé paragrafy a dajú sa obchádzať, sú na to aby sa dodržiavali. A možno si týmto vstúpi do svedomia, a keď nie, dám opäť trestné oznámenie. Manžel predsedníčky si trochu do svedomia vstúpil, odkedy som na neho podala trestné oznámenie za ublíženie na zdraví :DD nezdraví sa, ale ani nekomunikuje, čo je pre mňa výhra. Takže odporúčam, dať trestné oznámenie podľa trestného zákona plus môžeš dať podnet na prokuratúru, resp. na súd žalobu podľa § 11 Ochrana osobnosti podľa Občana zák. 40/1964 Z.z. a hlavne sa nevzdávať
milláčikk
08.06.10,12:00
Ahoj, ja som na suseda podala trestné oznámenie za ohováraie. Totiž pred ďalšími 2 susedmi pred spoločným vhodom povedal: "že ja som spáchala určitý trestný čin, ale že napokon som to nebola ja, že sa len pomýlil." Toto počula moja mamina, o ktorej sused nevedel, že je moja mama. Ona mu povedala na to len toľko, že nech si dáva pozor, lebo je to trestný čin ohovárania. V momente, ako som sa to dozvedela, išla som ja pekne krásne na políciu, kde sa pozerali na mňa ako muchy puk, lebo veď sprostá im robotu prišla ďalšiu dať a veď aj tak majú toho požehnane. Lenže moja výsosť bola neodbytná a tak poslali vyšetrovateľa. Ja som mu povedala, že chcem podať tretné oznámenie, presne som mu citovala ustanovenia TZ, je to myslím § 373 ods. 1 a ods.2 písm. b), c) TZ. Začal s tým, že to nie je TČ, že je to len priestupok, ja mu na to, že bola ohrozená moja vážnosť, kt. ma mohla aj poškodiť v zamestnaní a že keď to prekvalifikuje na priestupok, že dám podnet na Krajskú prokuratúru a aj na súd. Celkovo som tam strávila 2 a 1/2 hodiny s tým, že som si sama musela kvalifikovať §373, ako aj vymenovať to, že bola naplnená skutková podstata trestného činu, kde som mu vymenovala objekt, objekt. stránku, subjekt, subjekt. stránku. Hovorím, čumel jak puk, ale o to väčšie zadosťučinenie bude pre mňa, keď ten sprostý sused dostane predvolanie na výsluch :D a budem to naťahovať a naťahovať. Ak to prekvalifikujú na priestupok, dám ten podnet na prokuratúru. Aj keď sú krivé paragrafy a dajú sa obchádzať, sú na to aby sa dodržiavali. A možno si týmto vstúpi do svedomia, a keď nie, dám opäť trestné oznámenie. Manžel predsedníčky si trochu do svedomia vstúpil, odkedy som na neho podala trestné oznámenie za ublíženie na zdraví :DD nezdraví sa, ale ani nekomunikuje, čo je pre mňa výhra. Takže odporúčam, dať trestné oznámenie podľa trestného zákona plus môžeš dať podnet na prokuratúru, resp. na súd žalobu podľa § 11 Ochrana osobnosti podľa Občana zák. 40/1964 Z.z. a hlavne sa nevzdávať


Sa nedivím, že ťa nezdraví, keď ti ublížil na zdraví :D .

PS
Ešte to by tak chýbalo, aby sa ti napr. "fackár" zdravil : Ruky bozkávam ...
Halli
08.06.10,12:13
Ahoj, ja som na suseda podala trestné oznámenie za ohováraie. Totiž pred ďalšími 2 susedmi pred spoločným vhodom povedal: "že ja som spáchala určitý trestný čin, ale že napokon som to nebola ja, že sa len pomýlil." Toto počula moja mamina, o ktorej sused nevedel, že je moja mama. Ona mu povedala na to len toľko, že nech si dáva pozor, lebo je to trestný čin ohovárania. V momente, ako som sa to dozvedela, išla som ja pekne krásne na políciu, kde sa pozerali na mňako muchy puk,a ako muchy puk, lebo veď sprostá im robotu prišla ďalšiu dať a veď aj tak majú toho požehnane. Lenže moja výsosť bola neodbytná a tak poslali vyšetrovateľa. Ja som mu povedala, že chcem podať tretné oznámenie, presne som mu citovala ustanovenia TZ, je to myslím § 373 ods. 1 a ods.2 písm. b), c) TZ. Začal s tým, že to nie je TČ, že je to len priestupok, ja mu na to, že bola ohrozená moja vážnosť, kt. ma mohla aj poškodiť v zamestnaní a že keď to prekvalifikuje na priestupok, že dám podnet na Krajskú prokuratúru a aj na súd. Celkovo som tam strávila 2 a 1/2 hodiny s tým, že som si sama musela kvalifikovať §373, ako aj vymenovať to, že bola naplnená skutková podstata trestného činu, kde som mu vymenovala objekt, objekt. stránku, subjekt, subjekt. stránku. Hovorím, čumel jak puk, ale o to väčšie zadosťučinenie bude pre mňa, keď ten sprostý sused dostane predvolanie na výsluch :D a budem to naťahovať a naťahovať. Ak to prekvalifikujú na priestupok, dám ten podnet na prokuratúru. Aj keď sú krivé paragrafy a dajú sa obchádzať, sú na to aby sa dodržiavali. A možno si týmto vstúpi do svedomia, a keď nie, dám opäť trestné oznámenie. Manžel predsedníčky si trochu do svedomia vstúpil, odkedy som na neho podala trestné oznámenie za ublíženie na zdraví :DD nezdraví sa, ale ani nekomunikuje, čo je pre mňa výhra. Takže odporúčam, dať trestné oznámenie podľa trestného zákona plus môžeš dať podnet na prokuratúru, resp. na súd žalobu podľa § 11 Ochrana osobnosti podľa Občana zák. 40/1964 Z.z. a hlavne sa nevzdávať


...rada, by som počula aj druhú stranu a okolnosti, za akých to vzniklo...a píšeš, že priznal, že sa pomýlil....Nuž poviem Ti len toľko, že to ako hrdinsky si to všetko opísala a akú máš z toho radosť, ba priam škodoradosť...to by som sa hanbila a nie sa tu vychvaľovala. Tým si nezastávam nikoho, kto uráža, ani ja si na hlavu nedám "kydať", ale toto sa mi fakt zle čítalo, sorry...:rolleyes:
extunc
08.06.10,12:20
...rada, by som počula aj druhú stranu a okolnosti, za akých to vzniklo...a píšeš, že priznal, že sa pomýlil....Nuž poviem Ti len toľko, že to ako hrdinsky si to všetko opísala a akú máš z toho radosť, ba priam škodoradosť...to by som sa hanbila a nie sa tu vychvaľovala. Tým si nezastávam nikoho, kto uráža, ani ja si na hlavu nedám "kydať", ale toto sa mi fakt zle čítalo, sorry...:rolleyes:


škodoradosť? áno, ale on ju mal takú istú, ako keď ma dal odtiahnuť z parkoviska, lebo som na krivo zaparkovala. Tak alebo onak, či to priznal, alebo nie, nohla som vďaka tomu prísť o zamestnanie, nehovoriac o tom, že ma v mieste bydliska poznajú, ako aj mojich rodičov, a tým poškodil moje dobré meno. A keď sa len pomýlil, tak nemal presne menovať
buchač
08.06.10,20:04
Ahoj, ja som na suseda podala trestné oznámenie za ohováraie. Totiž pred ďalšími 2 susedmi pred spoločným vhodom povedal: "že ja som spáchala určitý trestný čin, ale že napokon som to nebola ja, že sa len pomýlil." Toto počula moja mamina, o ktorej sused nevedel, že je moja mama. Ona mu povedala na to len toľko, že nech si dáva pozor, lebo je to trestný čin ohovárania. V momente, ako som sa to dozvedela, išla som ja pekne krásne na políciu, kde sa pozerali na mňa ako muchy puk, lebo veď sprostá im robotu prišla ďalšiu dať a veď aj tak majú toho požehnane. Lenže moja výsosť bola neodbytná a tak poslali vyšetrovateľa. Ja som mu povedala, že chcem podať tretné oznámenie, presne som mu citovala ustanovenia TZ, je to myslím § 373 ods. 1 a ods.2 písm. b), c) TZ. Začal s tým, že to nie je TČ, že je to len priestupok, ja mu na to, že bola ohrozená moja vážnosť, kt. ma mohla aj poškodiť v zamestnaní a že keď to prekvalifikuje na priestupok, že dám podnet na Krajskú prokuratúru a aj na súd. Celkovo som tam strávila 2 a 1/2 hodiny s tým, že som si sama musela kvalifikovať §373, ako aj vymenovať to, že bola naplnená skutková podstata trestného činu, kde som mu vymenovala objekt, objekt. stránku, subjekt, subjekt. stránku. Hovorím, čumel jak puk, ale o to väčšie zadosťučinenie bude pre mňa, keď ten sprostý sused dostane predvolanie na výsluch :D a budem to naťahovať a naťahovať. Ak to prekvalifikujú na priestupok, dám ten podnet na prokuratúru. Aj keď sú krivé paragrafy a dajú sa obchádzať, sú na to aby sa dodržiavali. A možno si týmto vstúpi do svedomia, a keď nie, dám opäť trestné oznámenie. Manžel predsedníčky si trochu do svedomia vstúpil, odkedy som na neho podala trestné oznámenie za ublíženie na zdraví :DD nezdraví sa, ale ani nekomunikuje, čo je pre mňa výhra. Takže odporúčam, dať trestné oznámenie podľa trestného zákona plus môžeš dať podnet na prokuratúru, resp. na súd žalobu podľa § 11 Ochrana osobnosti podľa Občana zák. 40/1964 Z.z. a hlavne sa nevzdávať



škodoradosť? áno, ale on ju mal takú istú, ako keď ma dal odtiahnuť z parkoviska, lebo som na krivo zaparkovala. Tak alebo onak, či to priznal, alebo nie, nohla som vďaka tomu prísť o zamestnanie, nehovoriac o tom, že ma v mieste bydliska poznajú, ako aj mojich rodičov, a tým poškodil moje dobré meno. A keď sa len pomýlil, tak nemal presne menovať
Ak teda toto vážne myslíš , tak sorry ...

Jeden ste lepší ako druhý ..
Jeden za 18 a druhý ??? ...ale veď poznáme to porekadlo ...

Ak by ma dal odtiahnuť z parkoviska , tak by musel mať setsakramenský dôvod , teda fest ...minimálne , že som niekomu bránil v odjazde a podobne ...
A že som nakrivo zaparkoval , tak jeho by bolo trt po tom , ako ja parkujem ...
Možno by mal on potom dôvod na podanie žaloby , za to , že by hubu mal pekne nakrivo ...

Lenže ani to ale nie je dôvod na trestné podanie ...
Nehovoriac o tom , že to by musel byť dobrý pako - zamestnávateľ , ktorý by ma prepustil zo zamestnania kvôli odtiahnutiu vozidla ...to už len koľko by bolo prepustených pracovníkov , zamestnancov ???

Ti poviem " vážená " ...Ty si teda ale " vážená " ...asi veľmi radi Ťa majú v okolí , ak za takéto prkotiny si ochotná človeka po súdoch vláčiť ...

Len tak , záverom ...súdy ešte nikoho nijak neočistili ...aj Teba by sa to týkalo , morálne zadosťučinenie by sa konalo ...ale ľudia , susedia ???
NEVER , nezabudnú ...tí by si pred Tebou aj odpľúvať mohli začať ...
milláčikk
09.06.10,03:48
Ahoj, ja som na suseda podala trestné oznámenie za ohováraie. Totiž pred ďalšími 2 susedmi pred spoločným vhodom povedal: "že ja som spáchala určitý trestný čin, ale že napokon som to nebola ja, že sa len pomýlil." Toto počula moja mamina, o ktorej sused nevedel, že je moja mama. Ona mu povedala na to len toľko, že nech si dáva pozor, lebo je to trestný čin ohovárania. V momente, ako som sa to dozvedela, išla som ja pekne krásne na políciu, kde sa pozerali na mňa ako muchy puk, lebo veď sprostá im robotu prišla ďalšiu dať a veď aj tak majú toho požehnane. Lenže moja výsosť bola neodbytná a tak poslali vyšetrovateľa. Ja som mu povedala, že chcem podať tretné oznámenie, presne som mu citovala ustanovenia TZ, je to myslím § 373 ods. 1 a ods.2 písm. b), c) TZ. Začal s tým, že to nie je TČ, že je to len priestupok, ja mu na to, že bola ohrozená moja vážnosť, kt. ma mohla aj poškodiť v zamestnaní a že keď to prekvalifikuje na priestupok, že dám podnet na Krajskú prokuratúru a aj na súd. Celkovo som tam strávila 2 a 1/2 hodiny s tým, že som si sama musela kvalifikovať §373, ako aj vymenovať to, že bola naplnená skutková podstata trestného činu, kde som mu vymenovala objekt, objekt. stránku, subjekt, subjekt. stránku. Hovorím, čumel jak puk, ale o to väčšie zadosťučinenie bude pre mňa, keď ten sprostý sused dostane predvolanie na výsluch :D a budem to naťahovať a naťahovať. Ak to prekvalifikujú na priestupok, dám ten podnet na prokuratúru. Aj keď sú krivé paragrafy a dajú sa obchádzať, sú na to aby sa dodržiavali. A možno si týmto vstúpi do svedomia, a keď nie, dám opäť trestné oznámenie. Manžel predsedníčky si trochu do svedomia vstúpil, odkedy som na neho podala trestné oznámenie za ublíženie na zdraví :DD nezdraví sa, ale ani nekomunikuje, čo je pre mňa výhra. Takže odporúčam, dať trestné oznámenie podľa trestného zákona plus môžeš dať podnet na prokuratúru, resp. na súd žalobu podľa § 11 Ochrana osobnosti podľa Občana zák. 40/1964 Z.z. a hlavne sa nevzdávať



Ak teda toto vážne myslíš , tak sorry ...

Jeden ste lepší ako druhý ..
Jeden za 18 a druhý ??? ...ale veď poznáme to porekadlo ...

Ak by ma dal odtiahnuť z parkoviska , tak by musel mať setsakramenský dôvod , teda fest ...minimálne , že som niekomu bránil v odjazde a podobne ...
A že som nakrivo zaparkoval , tak jeho by bolo trt po tom , ako ja parkujem ...
Možno by mal on potom dôvod na podanie žaloby , za to , že by hubu mal pekne nakrivo ...

Lenže ani to ale nie je dôvod na trestné podanie ...
Nehovoriac o tom , že to by musel byť dobrý pako - zamestnávateľ , ktorý by ma prepustil zo zamestnania kvôli odtiahnutiu vozidla ...to už len koľko by bolo prepustených pracovníkov , zamestnancov ???

Ti poviem " vážená " ...Ty si teda ale " vážená " ...asi veľmi radi Ťa majú v okolí , ak za takéto prkotiny si ochotná človeka po súdoch vláčiť ...

Len tak , záverom ...súdy ešte nikoho nijak neočistili ...aj Teba by sa to týkalo , morálne zadosťučinenie by sa konalo ...ale ľudia , susedia ???
NEVER , nezabudnú ...tí by si pred Tebou aj odpľúvať mohli začať ...

Majú to v rodine, ako koníčka :D:D:D:D:D:D .
milláčikk
09.06.10,03:55
Ahoj, ja som na suseda podala trestné oznámenie za ohováraie. Totiž pred ďalšími 2 susedmi pred spoločným vhodom povedal: "že ja som spáchala určitý trestný čin, ale že napokon som to nebola ja, že sa len pomýlil." Toto počula moja mamina, o ktorej sused nevedel, že je moja mama. Ona mu povedala na to len toľko, že nech si dáva pozor, lebo je to trestný čin ohovárania. V momente, ako som sa to dozvedela, išla som ja pekne krásne na políciu, kde sa pozerali na mňa ako muchy puk, lebo veď sprostá im robotu prišla ďalšiu dať a veď aj tak majú toho požehnane. Lenže moja výsosť bola neodbytná a tak poslali vyšetrovateľa. Ja som mu povedala, že chcem podať tretné oznámenie, presne som mu citovala ustanovenia TZ, je to myslím § 373 ods. 1 a ods.2 písm. b), c) TZ. Začal s tým, že to nie je TČ, že je to len priestupok, ja mu na to, že bola ohrozená moja vážnosť, kt. ma mohla aj poškodiť v zamestnaní a že keď to prekvalifikuje na priestupok, že dám podnet na Krajskú prokuratúru a aj na súd. Celkovo som tam strávila 2 a 1/2 hodiny s tým, že som si sama musela kvalifikovať §373, ako aj vymenovať to, že bola naplnená skutková podstata trestného činu, kde som mu vymenovala objekt, objekt. stránku, subjekt, subjekt. stránku. Hovorím, čumel jak puk, ale o to väčšie zadosťučinenie bude pre mňa, keď ten sprostý sused dostane predvolanie na výsluch :D a budem to naťahovať a naťahovať. Ak to prekvalifikujú na priestupok, dám ten podnet na prokuratúru. Aj keď sú krivé paragrafy a dajú sa obchádzať, sú na to aby sa dodržiavali. A možno si týmto vstúpi do svedomia, a keď nie, dám opäť trestné oznámenie. Manžel predsedníčky si trochu do svedomia vstúpil, odkedy som na neho podala trestné oznámenie za ublíženie na zdraví :DD nezdraví sa, ale ani nekomunikuje, čo je pre mňa výhra. Takže odporúčam, dať trestné oznámenie podľa trestného zákona plus môžeš dať podnet na prokuratúru, resp. na súd žalobu podľa § 11 Ochrana osobnosti podľa Občana zák. 40/1964 Z.z. a hlavne sa nevzdávať


Spory politici / novinári a podobné vážne trestné činy - zahlcujú naše súdy

PS
Myslíš, že takýmto verejným:D vyjadrením si nenaplnila nič ?????????????????????????????
???????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
Rescue84
30.06.18,19:26
to je nič celí život zažite peklo postavite za priatela vezmete si jeho vinu nasebe branite sa ked vás otec mlatí i matka vy ste špatnej človek dostane preukaz tzp nezaležíí koľko certifikatu ziskate pravda je na vašej strane ale šetci sa kvám spravaju hnusne ako i včera lekarka udavate bolesti čo máte 4 dni a ona tam napííe nalezu klamstvo čo ste jej nepovedali pravej opak ludia sa kvám správaju ako keby ste mal mr nebo len za to že žijete vy si ctíte čo pre vás sväté ako eticky kdoex zachránara či lekarska prísaha nik ini si ju necení len vy se ako sa máte chovat stále ste ten špatnej človek vy ked toto si prežite uvedomite si nemožete verit lekárom ani zachránarom či čislam 155 až 112