martha
06.08.04,11:18
Chcem sa spytat, v akej vyske sa pocita poistne pre ucely soc. davok?
Nezapocitava sa tam invalidne poistne? Taha mi iny cisty prijem ako pri klasickom potvrdeni o prijme.
Dakujem :rolleyes:
martha
06.08.04,11:28
Potrebujem to dost surne, to mi nema kto poradit?????
:confused:
vladan
06.08.04,12:03
martha, prepáč, ale nerozumiem tvojej otázke. "poistné pre účely sociálnych dávok", to je nejaké potvrdenie, či odvody?
Skús niečo bližšie.
martha
06.08.04,12:39
potvrdenie pre socialnu poistovnu - predpokladam ze na rodinné pridavky :confused: "soc. davky" tak mi to napisal zamestnanec
vladan
06.08.04,12:57
- ak to chce pre Sociálnu poisťovňu - napr. dávky v nezamestnanosti, tak by ti mal doniesť tlačivo na vyplnenie zo Sociálnej poisťovne
- keďže sa na účely rodinných prídavkov príjem zamestnanca nesleduje, tak nerozumiem prečo chce od teba tento papier?
- moje riešenie: vystav mu potvrdenie o príjme (hrubá mzda, odvody, daň, nezdaniteľné časti) a je to?
Ak nevieš čo od teba zamestnanec žiada, tak nemôžeš mu vystaviť adekvátny doklad - ja viem, že sa mnohí zle vyjadrujú a vôbec nevedia čo chcú. Skús sa ho opýtať načo to vlastne potrebuje :-)
Pekný deň
martha
09.08.04,04:18
dakujem velmi pekne ;)
Danka Kosibová
28.09.04,07:46
dobry den,

prosim Vás, vie mi niekto poskytnut, resp. poradit, kde zozeniem tlacivo Výpis z danoveho priznania na účely soc. dávok....dakujem velmi pekne. Viem, ze sa da na danovom urade, no potrebujem v elektronickej forme. Dost mi to hori.