aquil
25.05.10,17:51
Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako sa má správne podať okamžitá výpoveď Dohody o brigádnickej práci študentov zo strany pracovníka-študenta.
Takúto dohodu mám uzatvorenú s jednou predajňou elektroniky. Podľa dohody, ktorá platí do 30.6.2010, som mal robiť „výpomoc pri opravách elektroniky“, robil som však všetko, čo mi bolo povedané, t.j. aj predaj tovaru a obsluhu pokladne najmä v čase služobnej neprítomnosti zodpovedného predavača prípadne aj šéfa. Dohodu o hmotnej zodpovednosti som nepodpisoval (nikto ju odo mňa nežiadal). K pokladni mali prístup všetci zamestnanci, žiadna odovzdávka peňazí sa nerobila, peniaze sa spočítali iba neskoro popoludní, spravidla ich niekto z nás išiel vložiť do banky. Občas, po skoršom odchode predavača i šéfa, som bol v predajni sám cca 45 minút do zatváracej doby predajne. Nikdy mi nikto neoznamoval, koľko peňazí sa v kase nachádza, ja som stav pokladne zisťoval až keď som išiel zatvoriť predajňu. Raz som chcel zapísať stav v pokladni, a pretože tam bolo málo peňazí, zavolal som šéfovi, koľko vložil do banky, povedal, že dnes nič, tak som mu len oznámil, že v pokladni tiež nie sú žiadne peniaze. Hneď to prišiel so mnou riešiť, povedal, že v pokladni má byť cca 900-1000 €, a za to že tie peniaze chýbajú, zodpovedám ja.
Včera mi oznámil, že chýbajúcu sumu rozdelil na viac častí medzi všetkých, ktorí obsluhujú pokladňu, mne že prvú časť 100 € zrazil z výplatu za apríl. Pretože ja som z pokladne nezobral žiadne peniaze a neviem sa inak brániť, len tak, že chcem dať okamžitú výpoveď Dohody, dnes som mu chcel odovzdať písomnú výpoveď k dnešnému dňu. Ale on ju odmietol prevziať, len donekonečna opakoval, že som za to zodpovedný, ale môžem si tú stratu peňazí odrobiť.
Prosím Vás o radu, ako to mám čo najmúdrejšie ukončiť. Mám pred sebou štúdium VŠ a nemôžem si dovoliť splácať škodu, ktorú som nespôsobil.
aquil
25.05.10,19:19
To sa nikto nenájde, čo by mi vedel poradiť ? Veľmi prosím o názor niekoho, kto má s podobným problémom skúsenosti.
veronikasad
25.05.10,19:33
§ 228
Na začiatok

(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode musí byť uvedené: dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o brigádnickej práci študentov je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.

(2) Dohoda o brigádnickej práci študentov sa uzatvára na určitú dobu, prípadne na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Neoddeliteľnou súčasťou dohody je potvrdenie štatútu študenta podľa uvedenej dohody. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len pre prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju zrušiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15-dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom bola písomná výpoveď doručená.
buchač
25.05.10,19:34
Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako sa má správne podať okamžitá výpoveď Dohody o brigádnickej práci študentov zo strany pracovníka-študenta.
Takúto dohodu mám uzatvorenú s jednou predajňou elektroniky. Podľa dohody, ktorá platí do 30.6.2010, som mal robiť „výpomoc pri opravách elektroniky“, robil som však všetko, čo mi bolo povedané, t.j. aj predaj tovaru a obsluhu pokladne najmä v čase služobnej neprítomnosti zodpovedného predavača prípadne aj šéfa.
Povedzme , že toto by som ešte ustál ...
Dohodu o hmotnej zodpovednosti som nepodpisoval (nikto ju odo mňa nežiadal).
Toto už ale nie ...
K pokladni mali prístup všetci zamestnanci, žiadna odovzdávka peňazí sa nerobila, peniaze sa spočítali iba neskoro popoludní, spravidla ich niekto z nás išiel vložiť do banky. Občas, po skoršom odchode predavača i šéfa, som bol v predajni sám cca 45 minút do zatváracej doby predajne. Nikdy mi nikto neoznamoval, koľko peňazí sa v kase nachádza, ja som stav pokladne zisťoval až keď som išiel zatvoriť predajňu. Raz som chcel zapísať stav v pokladni, a pretože tam bolo málo peňazí, zavolal som šéfovi, koľko vložil do banky, povedal, že dnes nič, tak som mu len oznámil, že v pokladni tiež nie sú žiadne peniaze. Hneď to prišiel so mnou riešiť, povedal, že v pokladni má byť cca 900-1000 €, a za to že tie peniaze chýbajú, zodpovedám ja.
...doázať by musel , dokázať ...
Aj inventúrou ...riadnou ...alebo aj mimoriadnou ...
Včera mi oznámil, že chýbajúcu sumu rozdelil na viac častí medzi všetkých, ktorí obsluhujú pokladňu, mne že prvú časť 100 € zrazil z výplatu za apríl.
Asi by som mu vrazil ..
Pretože ja som z pokladne nezobral žiadne peniaze a neviem sa inak brániť, len tak, že chcem dať okamžitú výpoveď Dohody, dnes som mu chcel odovzdať písomnú výpoveď k dnešnému dňu. Ale on ju odmietol prevziať,
Myslím si , že Slovenskú poštu ešte nezrušili ...alebo hádam mi niečo uniklo ???
len donekonečna opakoval, že som za to zodpovedný, ale môžem si tú stratu peňazí odrobiť.
Nech si sám maká ...debo ...
Prosím Vás o radu, ako to mám čo najmúdrejšie ukončiť. Mám pred sebou štúdium VŠ a nemôžem si dovoliť splácať škodu, ktorú som nespôsobil.


To sa nikto nenájde, čo by mi vedel poradiť ? Veľmi prosím o názor niekoho, kto má s podobným problémom skúsenosti.

..keďže má taký poriadok v pokladni , nech Ti zrazí z výplaty ...kľudne ...
Pri najbližšej možnej príležitosti by som si to kompenzoval ....teda ja , ale nenavádzam , neradím ...konštatujem ...;)
aquil
25.05.10,20:36
Ďakujem za obidve reakcie.
Písomnú dohodu som prevzal, rozsah pracovného času= 20 hodín týždenne, mzda = 1,70 €/hod, robil som vždy po vyučovaní, keď sa bolo treba viac učiť, tak som odrobil menej, cez maturitné skúšky som vôbec nerobil, maturita dopadla výborne, znechutený som len tým obvinením za chýbajúce peniaze, ale aj obavami, že na mňa ešte ušije nejakú búdu (môže mi dať opraviť totálny šrot a tvrdiť, že som to pos*al), už mu neverím. Zajtra pošlem výpoveď poštou doporučene, už tam osobne vôbec nechcem ísť, tie 100 €, čo mi zrazil, mi veľmi chýbajú.

Niekde som čítal, že človek môže dať okamžitú výpoveď, keď nedostane do 15 dní výplatu a mne on nevyplatil podstatnú časť za apríl.
Veronikasad alebo buchač, chcel by som sa ešte opýtať, či by ma ešte mohol nejako prenasledovať, keby som v tej brigáde vôbec nepokračoval, v máji som tam robil len 7 hodín, tie mu darujem. Ak viete, prosím Vás, odpíšte mi.
veronikasad
25.05.10,20:43
aquil, aj na DoBPŠ sa vzťahuje § 69 odst. 1 písm. b Zákonníka práce. Neviem aký termín výplaty máš v dohode - myslím, že je to ešte v lehote splatnosti. Čo sa týka odmeny, zamestnávatel nemá právo ti mzdu zadržať bez tvojho súhlasu (tebou podpísanej dohody o zrážkach zo mzdy), navyše, ak si žiadnu hmotnú zodpovednosť nepodpisoval.
Môžeš mu to "pripomenúť" v žiadosti o skončenie DoBPŠ (pošli doporučene poštou s doručenkou) s tým, že ak ti odmenu v plnej výške nevyplatí, budeš si uplatňovať nárok súdnou cestou.

§ 69
Na začiatok

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich
KEJKA
25.05.10,20:47
prenasledovať ľudsky asi áno, ak ste nablízku, ale to je o inom.
nemal právo ti zraziť peniaze. Neviem, či okamžité zrušenie z dôvodu nevyplatenia mzdy sa vzťahuje aj na dohodárov - zrejme nie.
Zajtra mu pošli doručenkou výpoved, ak máš stanovený pracovný čas, tak ho dodrž vo vlastnom záujme.
Súčasne mu pošli žiadosť, aby ti bez zbytočného odkladu vyplatil zvyšok mzdy. nemal si podpísanú dohodu o hm.zodpovednosti, ak si nič o vzniku škody nepodpisoval, tak si v práve ty.
Do žiadosti uveď, že ak do 3 dní po doručení tejto žiadosti nebudeš mať vyplatenú mzdu v plnej výške, postúpiš svoj prípad na inšpektorát práce, resp. na súd. (kludne napíš oboje - predložím tento prípad na Inšpektorát práce a uplatním si svoje nároky súdnou cestou.
Dostal si výplatnú pásku? Máš nejaký doklad o počte odpracovaných hodín? O dochádzke? malo by to byť všetko na páske uvedené.
.................pomaly píšem, ale v podstate sme sa zhodli, tak to tu nechávam, aspoň vidíš že máš podporu.
aquil
25.05.10,21:29
Kejka, veronikasad, aj buchač! Všetkým Vám ďakujem za ochotu a podporu, v tej mojej Dohode sa uvádza ... Popis práce: Výpomoc pri opravách …, Rozsah pracovného času: 20 hodín týždenne (bez konkrétne stanovenej pracovnej doby), Odmena za vykonanú prácu: 1,70 €/hodina, Dátum výplaty v dohode nie je uvedený, výplatu sme dostávali 10-teho v mesiaci, ale stávalo sa, že aj oveľa neskôr som sa musel pripomenúť, keď som výplatu nedostal.
Pokiaľ ide o odpracovaný čas, výplatné pásky som dostával v poriadku, niekedy som ja nemohol kvôli škole odrobiť 20 hodín do týždňa, inokedy nebolo čo robiť, tak sme sa dohodli, že mi zavolajú, či a kedy mám prísť robiť servis alebo do predajne, ak predavač alebo šéf museli odísť skôr. Napíšem tú výpoveď v takom zmysle, ako ste mi to vysvetlili a zajtra pošlem poštou. Ešte raz Vám ďakujem za pomoc.
veronikasad
26.05.10,06:32
Pokial nemáš stanovený výplatný termín, splatnosť mzdy je do konca nasl. kal. mesiaca + 15 dní k tomu, t.j. za apríl do 15. júna. To ti skôr skončí výpovedná doba ako môžeš uplatniť okamžité skončenie prac.pomeru.

Pošli písomnú výpoveď v zmysle § 228 odst. 2 Zákonníka práce. Ak budeš posielať poštou, zamestnávatel ju nemusí hneď prevziať. Lepšie by bolo odovzdať ju v prítomnosti svedka na pracovisku. Ak ju vedúci odmietne prevziať, považuje sa za doručenú. Ak už do práce nenastúpiš, myslím, že za 15 dní sa zamestnávatel nebude ťahať po súdoch kvoli náhrade straty príjmu.
aquil
26.05.10,17:42
Veronikasad, veľmi mi pomohli Tvoje informácie, napísal som výpoveď podľa § 228 odst. 2 Zákonníka práce, bol som tam osobne, ale zase odmietol prevziať, tak som to poslal poštou na doručenku. Dúfam, že celá nepríjemnosť už šťastlivo skončí. Po tejto nepríjemnej skúsenosti by sa možno hodilo dať radu iným dôverčivým študentom-brigádnikom, aby boli opatrní a robili skutočne len tú činnosť, na ktorú majú uzatvorenú DoBPŠ.