jaro114
25.05.10,16:57
mam problemy s pametou,,neviem sa sustredit dobre,je tu aj pocit uzkosti a moje myslenie je akoby negativne aj moje schopnosti kongnitivne,,mnesticke sa zhorsily.. neviem sa rozhonut hned..a to vsetko ma na svedomi pravdepodobne fajcenie marihuani ktoru fajcim nepravidelne 4 rok.,,kamarati mi hovorily,,nee to neni kvoli marihuane,len ,lebo vazne su viaceri ludia ktory fajcia viac rokov ako 5-az 10..a maju problemy len s pametou ,ale tie ostatne problemy nepocituju co ich poznam..ale ja som zacal.,pri kazdodennom uzivany.to pocitovat.ako som spomenul fajcim uz 4roky nepretrzite,obcas,,ale v poslednej dobe som sa vtom rozbehol,a prestal..az normalne citim na lavej strane hlavy ,,ze mam akoby prazdnu,a nahana mi to strach..neviem co mam robit,,ale chcem prestat stym lebo mam cudny pocit zo seba,,necitim sa vo svojej kozi a aj abstinencne priznaky neviem ako vyriesim,ake budu,ci sa viac z deprimujem stoho ale chcem prstat uplne,,stym,,,dufam ze mi poradite a pochopite moju situcaciu,,nepiste mi co sposobuje marihuana ,ale ako to vyliecit,a tieto problemy eliminovat..
Danila
25.05.10,15:33
mam problemy s pametou,,neviem sa sustredit dobre,je tu aj pocit uzkosti a moje myslenie je akoby negativne aj moje schopnosti kongnitivne,,mnesticke sa zhorsily.. neviem sa rozhonut hned..a to vsetko ma na svedomi pravdepodobne fajcenie marihuani ktoru fajcim nepravidelne 4 rok.,,kamarati mi hovorily,,nee to neni kvoli marihuane,len ,lebo vazne su viaceri ludia ktory fajcia viac rokov ako 5-az 10..a maju problemy len s pametou ,ale tie ostatne problemy nepocituju co ich poznam..ale ja som zacal.,pri kazdodennom uzivany.to pocitovat.ako som spomenul fajcim uz 4roky nepretrzite,obcas,,ale v poslednej dobe som sa vtom rozbehol,a prestal..az normalne citim na lavej strane hlavy ,,ze mam akoby prazdnu,a nahana mi to strach..neviem co mam robit,,ale chcem prestat stym lebo mam cudny pocit zo seba,,necitim sa vo svojej kozi a aj abstinencne priznaky neviem ako vyriesim,ake budu,ci sa viac z deprimujem stoho ale chcem prstat uplne,,stym,,,dufam ze mi poradite a pochopite moju situcaciu,,nepiste mi co sposobuje marihuana ,ale ako to vyliecit,a tieto problemy eliminovat..Ja cítim u teba aj na ľavej aj na pravej strane, že ju máš prázdnu, ale dôvodom nie je určite mariška, ale tvoja nuda a exhibicionizmus na Porade......chápem tvoju situáciu, poradím ti, choď pozbierať napadané krúpy, aby si sa schladil.:)
Denisa
25.05.10,15:43
Danila, takéto "povzbudenie a radu" asi nepotrebuje.
zk24
25.05.10,15:48
Danila, takéto "povzbudenie a radu" asi nepotrebuje.

Ja si myslim ze si robi srandu... :rolleyes:
Uz je to asi tretia tema rovnakeho charakteru. A ocividne si nic z toho nezobral.
buchač
25.05.10,16:28
Ja si myslim ze si robi srandu... :rolleyes:
Uz je to asi tretia tema rovnakeho charakteru. A ocividne si nic z toho nezobral.

...ale hej , zobral ...

Otvoril púzdro , sáčok , obal ......a ušúľal si ďalšiu a nejakého jointa si dal ...;):---:D


.Ak ma začneš nenávidieť, zastreľ ma! Ale nestrieľaj, prosím, do srdca, pretože to je jediné miesto, kde si ty ♥
http://pokec.azet.sk/jaro114

...ani ládovať nemusím , vždy mám pripravenú ...aspoň jednu , pre prípad núdze ...
Síce nemám nič proti Tebe , ale Tvoje želanie ...no nesplň ho ...;):---:D:D:D
Dlhšie som na strelnici nebol , figuríny ...hm , to nie je ono ...pohyblivý budeš , v pohybe , kua ...
buchač
25.05.10,16:34
poslal: jaro114 17. Februára 2010., 12:54
Dobrý deň pán doktor.Chcem sa Vas spýtať,či má každý člen PZ nárok na povolenku na škodnú?.Ak áno tak na akú dobu.Má polovnícky hospodár právomoc odmietnuť mu ju vydať?.Za odpoved vopred dakujem.

poslal: jaro114 17. Februára 2010., 12:41
Dobrý deň pán doktor.Má kazdý člen PZ nárok na povolenku na škodnú?.Môze polovnicky hospodár odmietnuť vydať povolenku na škodnú členovi PZ,resp. na akú dobu sa vydáva.
Právnik odpovedá:
Dobrý deň "jaro!"
Samozrejme, preto poľovnícky hospodár nemôže odmietnuť vydať povolenku, vydáva sa na celý rok!


S pozdravom: JUDr. Peter Kovács!

http://vadaszat.sk/modules.php?name=Law&PNO=9

A ak toto je pravda ...že si členom PZ / poľovníckeho združenia / :confused:

tak

ZBOHOM RODINA ........:rolleyes::cool:

tak sa poriešim sám , kua ...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif
jaro114
25.05.10,16:53
asdad
Lenka1979
25.05.10,16:54
...bože Juraj....mňa z Teba raz určite trafí...:D:---

...chlapca si isto "povzbudil"...
buchač
25.05.10,17:32
asdad

...áno , máš pravdu ...súhlasím ...;):rolleyes:

ASDAD acronym definition - Aviation Systems Development and Deployment

Skratka definície - Letecký vývoj systémov a jeho nasadenie .....kua , veď by som o tom mal čosi vedieť ...VLA to riešila ...:---:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ale tento asdac je lepší ...
http://www.youtube.com/watch?v=3_ZzQmsF9GE

Fúúúj ha ...ale som sa nadrel .....idem si šľahu položiť ...;):---:D
rozum
25.05.10,17:38
No potrebuješ sa s toho vyslobodiť.Už to je dobré že si to uvedomuješ,a chceš s tým niečo robiť.Sám s tým neurobíš nič, musíš chcieť a rozhodnúť sa.
Danila
26.05.10,07:11
Danila, takéto "povzbudenie a radu" asi nepotrebuje.Milá Deniska, zadávateľ nepotrebuje podporu, ale po prdeli. Takúto zlátaninu nenapíše ani alkoholik po štyridsiatich rokoch v alkoholickom opojení, a nie chalanisko po štyroch rokoch príležitostnej marišky. A ak si chce robiť srandu on z nás, no tak mi dovoľ, aby som mu tenisovú loptičku vrátila späť. Ja mám stolný tenis rada. Aj takýchto nespratných rojkov môžem, ale len občas.;)
sito
26.05.10,07:27
...bože Juraj....mňa z Teba raz určite trafí...:D:---

...chlapca si isto "povzbudil"...

Kto? bože, alebo Juraj? POZOR. Má pištoľ, aby Ťa netrafil. :D
jaro114
26.05.10,14:04
danilla ten kto potrebuje po prdeli si ty,nepotrebujem ziadne rady od nejakej naivnej,namyslenej a povyseneckej caji,ktora pise ze som nespratany rojko,,no dovol a ze vomne pretrvava exhibicionizmus na porade.si ti normalna take nieco tu pisat, ked ma ani nepoznas, vtebe asi pretrvava anorgazmus ktory by si chcela zazit asi na porade myslis si ze si robim srandu tu na porade,to co som si zobral z minulych tem kde som pisal,som si zobral nebojo,ale nepomohlo.,a od teba vobec ziadne spravy nechcem dostavat taketo banality,tu pises a chces sa zviditelnit tu pred niekym,..takisto ako aj buchac onom neskor. ,pretoze to svedci o naivite a poburite,keby si zafajcila marisku a fajcila ju zo zaciatku prilezitostne, potom kazdy den 3mesiace neviem ci to je lepsie ako alkohol.,alkohol postihuje hlavne pecen,ale mariska mozog.(psychiku)hlavne pisal som tu svojue pocity a myslel som ze tu niekto poradi,,preto je ta stranka.ale neberiem nikomu ,kazdy ma svoj nazor,ale taketo nazory niesu na radu ale na zosmiesnenie..,takze danilla nebud ako kravilla..


a buchac, ako pobavil si ma a urcite aj nejakych ktory tu citali,ako troska si si dal zalezat na mojom nicku aj na pokeci,,a ztoho si presiel uplne inde,kde si nasiel niekoho s pod. prih.menom a a Polovnicky Zbor si dopasoval s mojim statusom,,ako sranda . ale nepisal som to ja ,ale to s pz a s asdad si si dal zalezat,ale zbytocne,lebo to je niekto iny z tym prih.menom a asdad bolo nechtiac napisane,len som skusal a dal si ktomu skratku letectva..keby som bol v letectve,hmm asi by som tak nebolo a nefajcil marisku,ani v PZ,to by asi inac vyzeralo...najprv som si myslel ze si trosku prihraty,ze si bi.ze sa omna tak zaujimas a robis tu zoseba šaša,ako ze ma balis..ale ocividne to bolo aby si pobavil niekoho.a zosmiesnil ma..no nic,,ideme buchat ako si napisal lepšie je to posrať podľa svojho , ako Ti niekedy poradia druhí ....,,no co uz stebou nedal si si povedat,chcel som ti pomoct ,ale dobuchal si sa sam

youtube.com/watch?v=5gK1AdBCg1o
Silvernola
26.05.10,15:03
Uvažujem, či takéto "myslenie" môže byť LEN v dôsledku údajnej konzumácie marišky. Vychádza mi, že nie.
220870
26.05.10,15:20
Nedchcem ťa urážať,....ale,Neznášam feťákov sú to slabé menejcenné bytosti ktoré utápajú svoju neschopnosť v drogách .Buď chceš prestať fetovať alebo nechceš.Ak chceš prestaň ak nechceš tak to za teba nikto nevyrieši.Je to len v tvojej hlave a na tebe.Keď si to písal si si myslel ,že chúďatko začneme všetci ľutovať.Ale aspoň cíťiť, že ťa to trochu trápi.Ja som fajčil 40-60 denne cigarety.Sralo ma to tak som ich šmaril o zem a prestal som nikoh som na to nepotreboval lebo som chcel .