zalobaba
26.05.10,08:48
Privítam Vaše skúsenosti, príp. kontakty na dobrého (ale skutočne dobrého) očného lekára v Bratislave. Vďaka.
zalobaba
26.05.10,07:46
Privítam Vaše skúsenosti, príp. kontakty na dobrého (ale skutočne dobrého) očného lekára v Bratislave. Vďaka.


Nikto nič? Nechce sa mi veriť, že máte všetci zdravé oči....:mee:
Chobot
26.05.10,08:24
Privítam Vaše skúsenosti, príp. kontakty na dobrého (ale skutočne dobrého) očného lekára v Bratislave. Vďaka.

Poliklinika Ružinov - č. dv. 50, lekárka MUDr. Furdová. Potrebuješ doporučenie od všeobecného lekára.

Ale záleží od toho, čo presne potrebuješ. Ak preventívnu prehliadku, tak na to majú dobré prístroje v súkr. poliklinike ProBios na ul. Ružová dolina. Ale stojí to peniaze....
zalobaba
26.05.10,08:34
Poliklinika Ružinov - č. dv. 50, lekárka MUDr. Furdová. Potrebuješ doporučenie od všeobecného lekára.

Ale záleží od toho, čo presne potrebuješ. Ak preventívnu prehliadku, tak na to majú dobré prístroje v súkr. poliklinike ProBios na ul. Ružová dolina. Ale stojí to peniaze....

Potrebujem kvalitné vyšetrenie (som z tých menej vidiacich) a v poslednom čase pociťujem dosť rapídne zhoršenie zraku. Tak si chcem skonzultovať určité veci aj s iným lekárom než s tým, do ktorého starostlivosti patrím už roky. Najlepšie niekde, kde sú kvalitne prístrojovo vybavení, aj za cenu vyššej ceny za vyšetrenie.
Chobot
26.05.10,08:52
Potrebujem kvalitné vyšetrenie (som z tých menej vidiacich) a v poslednom čase pociťujem dosť rapídne zhoršenie zraku. Tak si chcem skonzultovať určité veci aj s iným lekárom než s tým, do ktorého starostlivosti patrím už roky. Najlepšie niekde, kde sú kvalitne prístrojovo vybavení, aj za cenu vyššej ceny za vyšetrenie.

V tom ProBiose síce majú prístroje, ale nakoniec ma aj tak poslali do ružinovskej polikliniky.
zalobaba
26.05.10,09:01
Jasné. Máte niekto skúsenosti s CMO na Gagarinovej? Ale nie s laser. operáciou, skôr s kvalitou vyšetrenia.
zalobaba
27.05.10,07:22
Nikto nič?
delonka
28.05.10,05:15
Nikto nič?
Mudr.Koutunová Silvia, daj si ju do googlu, tam je jej tel.číslo, má najmodernejšie diagnostické prístroje na Slovensku a veľmi dobrý prístup k pacientom, je to však neštátna ambulancia., veľa šťastia a najmä veľa zdravia ti želám.
zalobaba
28.05.10,05:31
Mudr.Koutunová Silvia, daj si ju do googlu, tam je jej tel.číslo, má najmodernejšie diagnostické prístroje na Slovensku a veľmi dobrý prístup k pacientom, je to však neštátna ambulancia., veľa šťastia a najmä veľa zdravia ti želám.

Ďakujem veľmi pekne za radu. O tejto pani doktorke som už počula samé pozitívne referencie a zrejme bude fakt dobrá, lebo som tam práve volala a najbližší voľný termín, ktorý mali je až koncom augusta :mee:.... uf, budem musieť byť trpezlivá.
Ak s ňou máš osobné skúsenosti, pošli mi prosím SS. Vďaka!
alaya1
28.05.10,07:07
Potrebujem kvalitné vyšetrenie (som z tých menej vidiacich) a v poslednom čase pociťujem dosť rapídne zhoršenie zraku. Tak si chcem skonzultovať určité veci aj s iným lekárom než s tým, do ktorého starostlivosti patrím už roky. Najlepšie niekde, kde sú kvalitne prístrojovo vybavení, aj za cenu vyššej ceny za vyšetrenie.
Medissimo Bratislava.
zalobaba
28.05.10,07:10
Medissimo Bratislava.

Prečo? Vieš mi napísať vlastné skúsenosti?
alaya1
28.05.10,12:47
Prečo? Vieš mi napísať vlastné skúsenosti?
je to zariadenie na vysokej urovni, no ale aj ceny su take. Kazdy ma ine skusenosti, je ti tazko takto radit, musis vyskusat mozno viacerych a rozhodnut sa, co ti vyhovuje viac.
MartinNP
22.10.12,11:45
Ahoj, tu je zoznam očných lekárov aj s referenciami od pacientov, určite si vyberieš ;)

http://www.lekar.sk/vyhladavanie/očný+lekár/bratislava/vsetko (http://www.lekar.sk/vyhladavanie/o%C4%8Dn%C3%BD+lek%C3%A1r/bratislava/vsetko)