jeny9999
26.05.10,13:50
Dobry den,

prosim o radu.
Zamestnanec marodoval cca mesiac a 17.5. skoncil PNku, avsak zamestnavatelovi doniesol ukoncenie PN az 24.05. :confused:
Je niekde v zakone povinnost oboznamit zamestnavatela do niekolkych dni po skonceni marodky? na internete som si nasla iba povinnost do 3 dni informovat socialnu poistovnu. ale co zamestnavatel? na dni ked nebol v praci si teraz vypytal dovolenku? :eek:
Je to normalne?

Dakujem za pomoc
Tweety
26.05.10,11:52
Dobry den,

prosim o radu.
Zamestnanec marodoval cca mesiac a 17.5. skoncil PNku, avsak zamestnavatelovi doniesol ukoncenie PN az 24.05. :confused:
Je niekde v zakone povinnost oboznamit zamestnavatela do niekolkych dni po skonceni marodky? Nie, nie je. na internete som si nasla iba povinnost do 3 dni informovat socialnu poistovnu. ale co zamestnavatel? na dni ked nebol v praci si teraz vypytal dovolenku? Ak dovolenku má, a zamestnáv. s jej čerpaním súhlasí, tak nech ju má, inak by som na omeškané dni dala A.:eek:
Je to normalne?

Dakujem za pomoc Odpovede v texte.
ivka70
26.05.10,11:58
Zamestnavatel si povinnost - dokedy treba priniest taketo doklady, moze zadefinovat v internych predpisoch.

Inak tomu zamestnancovi by asi absencia prospela ..... tyzden sa neozvat je hodne nezodpovedne.
jeny9999
26.05.10,12:01
dakujeeeem!
rennka
26.05.10,12:24
My sme mali zamestnanca, ktory priniesol ukoncenie PN po 1,5 mesiaci. A prisiel ako hrdina, ze on dava vypoved firme. Za dni, ktore nebol v praci - dostal Abs.