Manual
23.10.05,11:14
Prosím o radu. V Omege chcem vytlačiť inventúru pokladne: Prehlady-inventúra pokladne-tlač a vyskočí mi chybové hlásenie a na ignoruj nereaguje a program sa zatvorí. Kto vie kde je problém ?
Ďakujem za odpoveď.
babenko1
23.10.05,09:20
Asi to bude chyba omegy.. lebo aj mne to robí..
Manual
23.10.05,09:29
Asi to bude chyba omegy.. lebo aj mne to robí.. Volať do Žiliny ? Asi hej...
Ďakujem
liba2
23.10.05,15:28
jess
23.10.05,17:31
Mne to funguje ! ..... akú máte verziu ? Ja mám ...8.50.06

Prehľady...inventarizácia pokladne.....tlač na obrazovku ...OK :)
Manual
23.10.05,17:34
Mne to funguje ! ..... akú máte verziu ? Ja mám ...8.50.06

Prehľady...inventarizácia pokladne.....tlač na obrazovku ...OK :) Daška takú akú píšeš a nejde to, naskakuje červený štvorec s chybovým hlásením a program sa zatvorí
Pekný večer...
jess
23.10.05,17:41
Daška takú akú píšeš a nejde to, naskakuje červený štvorec s chybovým hlásením a program sa zatvorí
Pekný večer... Janko, tak tomu fakt nerozumiem, však mne to teraz naozaj funguje, ale som si sťahovala túto novú verziu asi len pred týždňom.

..tlač na obrazovku ...aj keď dám čistú inventúru, aj keď dám zobraziť podľa zostatku, tak na obrazovke ju mám ..presne podľa zostatku...aj do súboru mi to ide

...skús preinštalovať z internetu nanovo
Manual
23.10.05,17:44
Janko, tak tomu fakt nerozumiem, však mne to teraz naozaj funguje, ale som si sťahovala túto novú verziu asi len pred týždňom.

..tlač na obrazovku ...aj keď dám čistú inventúru, aj keď dám zobraziť podľa zostatku, tak na obrazovke ju mám ..presne podľa zostatku...

...skús preinštalovať z internetu nanovo Preinštalujem a dám vedieť
Ahoj...:)
jess
23.10.05,17:46
ahoj Janko a pekný večer :):):)
slnko
24.10.05,20:39
Neviem, či vám už ide tlačiť tú mincovku, ale pravdepodobne bolo treba iba vymazať súbor temp.mdb z adresára Omega>Temp. Mne už to ide.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Manual
25.10.05,04:30
Neviem, či vám už ide tlačiť tú mincovku, ale pravdepodobne bolo treba iba vymazať súbor temp.mdb z adresára Omega>Temp. Mne už to ide.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifVierka predbehla si ma, zistil som to neskoro večer a dnes som to chcel dať sem. Ide to už aj mne.:)
Dobré ránko želám...