IPB
30.05.10,10:52
Mate niekto skusenosti s touto bankou. Znama chcela investovat do nej uspory, ale podla ich webstranky maju len dve pobocky, jednu v Ba, druhu v Starom smokovci ? Je to normalna standartna banka...? Dakujem.
buchač
30.05.10,09:04
Mate niekto skusenosti s touto bankou. Znama chcela investovat do nej uspory, ale podla ich webstranky maju len dve pobocky, jednu v Ba, druhu v Starom smokovci ? Je to normalna standartna banka...? Dakujem.

Síce nemám ...

Ale predpokladám , že Ťa normálne a štandartne o úspory pripravia ...:---:D

A najlepšie je ich vložiť do Tatry mountain resorts services....;):rolleyes::cool:
220870
30.05.10,09:14
Ak vám niečo vraví BMG invest,Fruni,Otecko mamička chceme sa mať lešie,privatizačné podvody Mečiara,Teplý vzduch od Slotu rozkradnuté dialnice od Fica ....tak tak nejak vyzerá tá banka.
Čisto môj osobný názor ktorý vám nevnucujem.
Melnick
30.05.10,09:34
Staneš sa ich klientom - dostaneš 3 dňový pobyt v Tatrách v luxusnom hoteli. Nekecám.
Ja som to nebola. :) A možno to bude to posledné čo dostaneš!? Ale ktovie!? Na Slovensku už bolo toľko podvodníkov, že aj serióznym bankám sa bude na tomto ťažko skúšanom trhu presadzovať.:o
Marína
30.05.10,09:44
Ak vám niečo vraví BMG invest,Fruni,Otecko mamička chceme sa mať lešie,privatizačné podvody Mečiara,Teplý vzduch od Slotu rozkradnuté dialnice od Fica ....tak tak nejak vyzerá tá banka.
Čisto môj osobný názor ktorý vám nevnucujem.
J & T BANKA a. s. by som nespájala s BMG Invest a pod., je to banka, ktorá tak ako niekoľko ďalších bánk patrí medzi účastníkov systému vkladov v SR (http://www.fovsr.sk/sk/o-fonde-ochrany-vkladov/).
220870
30.05.10,10:40
Ja a TY nahrabali miliardvé majetky(predpokladám že úplne legálne manuálnou prácou pri upratovaní v štátnej kase).Inak štát ručí za všeky vklady do bánk na SK trhu , na účtoch, len nepovedal kedy ich splatí .
iriska
30.05.10,11:17
Jasné, každý kto má miliardu, ju získal nelegálne a to len my sme tí poctivci, čo makáme za pár šupov, lebo sa bojíme riskovať.
mona091
30.05.10,11:26
J & T BANKA a. s. by som nespájala s BMG Invest a pod., je to banka, ktorá tak ako niekoľko ďalších bánk patrí medzi účastníkov systému vkladov v SR (http://www.fovsr.sk/sk/o-fonde-ochrany-vkladov/).

J&T je ucastnikom slovenskeho FOV, ale ako dobrovolny prispievatel, pretoze zo zakona je povinnym prispievatelom v krajine, kde ma tato banka sidlo, to, ze dobrovolne prispieva do slovenskeho FOV je vyborny argument, ale nemusi to byt navzdy,

spomeniem este mBanku, ktora sa uz od roku 2008 snazi zapojit ako dobrovolny platca do nasho FOV, ale dodnes na to neziskala suhlas
buchač
30.05.10,11:34
Jasné, každý kto má miliardu, ju získal nelegálne a to len my sme tí poctivci, čo makáme za pár šupov, lebo sa bojíme riskovať.

Nik nehovorí o ilegálnosti ....
Hm , riskovať ???
Za cudzie by som aj ja vedel , to nie je problém ...ten môj spočíva v tej čestnosti a zodpovednosti .

Ale 30 ročný frajer ....a miliardár ???
Nejak dokopy mi to nejde ...

Ivan Jakabovič (30) sa narodil v Bratislave. V roku 1997 absolvoval Fakultu hospodárskej informatiky na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Profesionálnu kariéru začal v roku 1992 v spoločnosti Procter & Gamble. Po založení J&T Securities, s.r.o., spolu s Patrikom Tkáčom sa v roku 1994 stal jej konateľom. Postupne, ako sa skupina rozrastala, pôsobil v štatutárnych orgánoch viacerých jej spoločností. Od roku 1999 je podpredsedom Predstavenstva J&T Finance Group, a.s., ktorú označuje za jadro celej skupiny J&T.

Patrik Tkáč (34) absolvoval Národohospodársku fakultu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Pracoval v spoločnosti Procter&Gamble. Od roku 1994 začal s partnerom Ivanom Jakabovičom budovať finančnú skupinu J&T. Tá dnes podniká v privátnom bankovníctve, realitách, priemysle či zdravotníctve a jej vlastný majetok dosahuje vyše 14 miliárd korún. Hlavne v Česku a na Slovensku zamestnáva skupina vyše 12-tisíc ľudí. Vlani priemyselné podniky J&T dosiahli celkové tržby v hodnote vyše 16 miliárd korún. Ročný čistý zisk skupiny sa v posledných rokoch pohybuje okolo úrovne troch miliárd korún.

Otázka stojí inak ...

Kto stojí za nimi ???

Roky , podľa kalendára si všimnime , to je to čarovné ...za pár rokov sa takto vypracovať ??? Ani v USA , v krajine to neobmedzených možností , nie je možné ...:cool:

Kinder managment už tu raz bol , VSŽ si poriadne "zavarili "...a pritom otec jedného z nich ich sprivatizoval po dlhej , ťažkej a náročnej práci ... :---:D:D:D
mona091
30.05.10,11:41
... :---:D:D:D[/QUOTE]


treba vediet byt v spravny cas na spravnom mieste a so spravnymi ludmi, a moze sa zrodit aj kinder milionar :---
IPB
30.05.10,12:24
Takze podla toho co uvadzate je lepsie tam peniaze (a nie malo...) nevkladat. Nakolko aj ked su kryte z FOV, tak ich aj tak v pripade insolventnosti banky, uvidiet nemusi, resp. asi tak skoro ako klienti z BMG. Vdaka !
mona091
30.05.10,12:35
Takze podla toho co uvadzate je lepsie tam peniaze (a nie malo...) nevkladat. Nakolko aj ked su kryte z FOV, tak ich aj tak v pripade insolventnosti banky, uvidiet nemusi, resp. asi tak skoro ako klienti z BMG. Vdaka !


nie az tak, pretoze su to normalna banka so sidlom mimo SR,

- kym su pod nasim FOV, tak prostriedky su chranene slovenskym zakonom, a proces vystupenia z dobrovolneho platenia do FOV nie je zo dna na den, ale aj tak, kym dnes je nasa ochrana, "zajtra" uz nemusi byt
- zmluvy maju vacsinou dlhodobe (na viac ako jeden rok), moze sa hocico zmenit,
- velku nevyhodu vidim v tom, ze nemozes zmluvu predcasne zrusit, resp. mozes, ale s velkymi tahanicami (vynimky, pravo atd.)
- dalsia nevyhoda je v tom, ze nemaju pevne kontaktne miesta

osobne sa priklanam k banke slovenskej (uz tu bola spominana), ktora musi byt riadena vylucne slovenskym zakonom, pricom uroky na TV ma tiez dost vysoke
Marína
30.05.10,13:25
Myslím, je potrebné doplniť, že podľa práva EU sú vklady zahraničnej mBank chránené podľa pravidiel materskej krajiny bankovým záručným fondom, t. j. do 50.000 € a to v 100% výške, t. z. zariadiť sa tak, aby finančné prostriedky na účte v mBank v SR neprekročili túto hranicu.
mona091
30.05.10,13:31
Myslím, je potrebné doplniť, že podľa práve EU sú vklady zahraničnej mBank chránené podľa pravidiel materskej krajiny bankovým záručným fondom, t. j. do 50.000 € a to v 100% výške.v plnej výške, t. z. zariadiť sa tak, aby finančné prostriedky na účte v mBank v SR neprekročili túto hranicu.


mas pravdu, uz sa o tom pisalo v inej teme, pointa je v tom, ze

pre mnohych je problem uplatnit si pravo v nasej krajine, v nasom jazyku, hlavne pre obycajnych ludi, (mnohe temy na porade su prave o tom),

a o to vacsi problem je uplatnovat si naroky z uplne inych krajin, nehovoriac o jazykovej bariere,
BXLmiami
30.05.10,13:57
Nik nehovorí o ilegálnosti ....
Hm , riskovať ???
Za cudzie by som aj ja vedel , to nie je problém ...ten môj spočíva v tej čestnosti a zodpovednosti .

Ale 30 ročný frajer ....a miliardár ???
Nejak dokopy mi to nejde ...



Otázka stojí inak ...

Kto stojí za nimi ???

Roky , podľa kalendára si všimnime , to je to čarovné ...za pár rokov sa takto vypracovať ??? Ani v USA , v krajine to neobmedzených možností , nie je možné ...:cool:

Kinder managment už tu raz bol , VSŽ si poriadne "zavarili "...a pritom otec jedného z nich ich sprivatizoval po dlhej , ťažkej a náročnej práci ... :---:D:D:D
Starý Tkáč predsa.To su tie štbácke detičky-Tkáč,Počiatek,Lexa etc.
buchač
30.05.10,14:20
Starý Tkáč predsa.To su tie štbácke detičky-Tkáč,Počiatek,Lexa etc.


Otázka stojí inak ...

Kto stojí za nimi ???

Otázka bola položená skôr akademicky , ako naozaj ...;)

Šak viem , no nie ...:---:D
220870
30.05.10,14:47
Kinder zlodej.
marjankaj
30.05.10,15:05
Kinder zlodej.


No keď to tvrdíš, tak by si mohol povedať, čo konkrétne ukradol? Že by deti?:confused: Tak to si už prehnal.:---
Nie, že by som sa niekoho zastával, ale by ma to celkom zaujímalo.
JaDo
30.05.10,17:19
mimotemy
Kto získal majetok bratislavskej Cvernovky?
IPB
30.05.10,17:26
No kto by bol povedal, kde to skonci.... :D
buchač
30.05.10,17:35
No kto by bol povedal, kde to skonci.... :D

Ako každá " vážna debata "....;)

v 3,14 či ........či ....v ....???:---:D
misomiso
30.05.10,18:44
Myslim, ze ani ta J & T neponuka nejake velke uroky. Ozaj - neviete, kto v sucasnosti ponuka najlepsie zhovnotenie vkladov:)
marjankaj
30.05.10,18:52
Myslim, ze ani ta J & T neponuka nejake velke uroky. Ozaj - neviete, kto v sucasnosti ponuka najlepsie zhovnotenie vkladov:)
:---:---:---
dalid
31.05.10,05:52
OT - aj toto svedci o serioznosti firmy.. Nazor si urobite uz sami..
http://hnonline.sk/podniky/c1-43936560-brusel-preveruje-j-t-zatajovala-informacie
Laco-monter
31.05.10,06:00
Ja by som to videl takto, že JaT určite nespravuje bežné účty bežných občanov slúžiace na to aby tam nabiehala výplata.

Treba sa v prvom rade pozrieť na sadzobník poplatkov.
Chobot
31.05.10,07:13
Mate niekto skusenosti s touto bankou. Znama chcela investovat do nej uspory, ale podla ich webstranky maju len dve pobocky, jednu v Ba, druhu v Starom smokovci ? Je to normalna standartna banka...? Dakujem.

Treba si uvedomiť, že kto je majiteľom tejto banky. Je to jediný akcionár - J&T, takže stabilita banky bude závisieť od stavu tejto firmy. Myslím, že hlavným cieľom banky je zhromaždiť prostriedky od vkladateľov a využívať ich na podnikateľské účely materskej firmy.

Môjmu názoru nahráva aj skutočnosť, že táto banka ponúka produkty len na strane pasív - teda vedenia účtov, termínované vklady, ale neposkytuje žiadne úvery ani nič nemá v aktivite, čo by jej prinášalo výnos, z čoho by potom vyplácala tie sľubované úroky. Teda len zhromažďuje peniaze na termínovaných účtoch (čím dlhšie, tým pre nich lepšie...), ale nemá žiadny biznis, na čom by zarábala. Popri tom ponúka aj bezvýznamný platobný styk a vydávanie platobných kariet.

Takže všetky vklady, čo od klientov získa, niekde musí zhodnocovať. A jedinou možnosťou je, že financuje aktivity vlastníka - J&T. Zase tomu nasvedčuje fakt, že má pobočky len v BA a Smokovci - je to pre ich najnovšiu aktivitu - financovanie spoločnosti Tatry mountain resort.

Áno, vklady spadajú pod fond ochrany vkladov, takže majitelia účtov dostanú v prípade úpadku banky svoje peniaze späť. Ale skutočne chcete financovať takýto systém? A potom čakať na záchranu od štátu? To isté bolo v prípade Drukosu - tá jediná firma z tých nebankoviek mala aspoň nejakú aktivitu, ktorá jej prinášala peniaze - bol to leasing a predaj áut. Keby to ostatné spoločnosti neboli dohnojili, tak som presvedčený, že Drukos mohol existovať (ak by trochu znížil tie sľubované výnosy), výnos by zabezpečoval leasingom. Akurát, že vklady neboli nijako zabezpečené ani poistené nijakým fondom ochrany.

Banka J&T si tiež len ako Drukos financuje svoje kšefty, len s tým rozdielom, že keby to krachlo, tak sporiteľov a vkladateľov zahojí štát cez FOV. Preto si aj dovolia sľúbovať tak nehorázne vysoké úrokové sadzby v porovnaní s inými bankami. Ja tej banke nedávam dlhú životnosť - max. tak 5 rokov - kým príde k vyplateniu tých dlhodobých úložiek, ktoré tam ľudia teraz vkladajú.

Ale ľudia sú nepoučiteľní, vždy pozerajú len na výšku úroku. Česť výnimkám, ktoré sem prídu na poradu, lebo im v hlave hlodá červík pochybností - prečo majú tak vysoké úroky, keď iné banky nemajú.
Oliwa
08.06.10,10:07
Myslim, ze ani ta J & T neponuka nejake velke uroky. Ozaj - neviete, kto v sucasnosti ponuka najlepsie zhovnotenie vkladov:)


Si sa pomýlil, alebo to bol zámer? :D:D:D
Ako preklep to pobavilo!:---

O.K. nebol to preklep! Neva! ;)
zuzanaIII.
17.06.10,11:25
Ahojte, prosím Vás vie mi niekto poradiť ohľadom termínovaných účtov v J and T banke? Viem, že vklad je vysoký 30 000 € a nie každý si to môže dovoliť, ale i napriek tomu sa chcem opýtať či je uloženie peňazí v tejto banke zisk, alebo risk? Ďakujem za radu.:confused:
Chobot
18.06.10,08:15
Ahojte, prosím Vás vie mi niekto poradiť ohľadom termínovaných účtov v J and T banke? Viem, že vklad je vysoký 30 000 € a nie každý si to môže dovoliť, ale i napriek tomu sa chcem opýtať či je uloženie peňazí v tejto banke zisk, alebo risk? Ďakujem za radu.:confused:

O J&T banke už je založená téma, pred zadaním otázky treba najprv pohľadať na porade a nie zbytočne dupľovať témy:

http://www.porada.sk/t141077-j-and-t.html
stewo
29.06.10,10:45
kto si chce ulozit peniaze v bankach na chaby urok 1,5-2 % , nech si ich vlozi , kto chce viac musi aj trocha riskovat.Ak nechces riskovat tak si ich nechaj doma , ak ti staci maly urok vloz do banky .Ak si narocny tak sa nauc obchodovat na forexe alebo komodity ci cenne papiere a potom pochopis ,co je to investovat a zarobit viac nez ti ponuka banka.Ak si niekto mysli ze pri vlozeni penazi do bank a do poistovni na vsakovake investicne fondy ziska miliony tak sa myli.Aj oni len tie tvoje peniaze investuju ,odcerpaju si svoj zisk a tebe pripisu chabe 2% z tvojho vlozeneho vkladu.Pri poklese fondov prerabas aj ty a stazovat sa mozes hoc aj u najvyzsieho.Proste ked to klesne tak trebars z 3.000 tvojich vlozenych euracov tam budes mat len 2800 :-) , ale ti pripisu tie tvoje 2%.Uvazuj ze kazda banka ci to uz J&T alebo SLSP , TB , VUB alebo poistovne ako Allianz,Komunalna ci hocjaka ina , caka len na tvoj vklad s ktorym moze obchodovat a nasledne delit zisk medzi seba a teba.A je jedno kto je majitel , ci akcionar. cena akcii TMR bola 30 Eur za akciu.Momentalne sa pohybuje na cene okolo 40 Eur za akciu.Si spocitaj ak by si nakupil akcie v hodnote 3.000 Eur po 30Eur , kupil by si 100 akcii.V tej dobe by mali hodnotu oloko 4.000 Eur takze zisk mas 1000 Eur z povodnych 3000E !!Stale ako akcionar dostanes rocne 3% z hodnoty akcii x pocet akcii=120 Eur ako dividenda.Ktora banka ti to da?Ja netvrdim ze mate nakupovat akcie TMR ,ale radsej si nastudovat a naucit sa ako efektivne svoje peniaze vlozit,investovat a urcite viac zhodnotit ako v posuchanej banke na viazanost 1 rok a urokom 2%.
stewo
29.06.10,10:53
o tom vsetkom su terminovane ucty a vsetky produkty vsetkych bank,ak chces vacsi urok daj do fondov.Ak ti staci malo daj na terminovany ucet.Ak chces este viac tak investuj.Je mnoho akciovych spolocnosti ktorych akcie su obchodovatelne.Kazda lepsia banka ti ponukne otvorenie investicneho uctu pomocou ktoreho vies hocikedy nakupit alebo predat akcie.(davaj pozor vsak na poplatky v danych bankach za vedenie takeho uctu a ceny za nakup a predaj akcii)Treba len citat a chodit a informovat sa.Na terminovanych uctoch zbytocne utopis peniaze na viazanost s malym urokom.To ich mozes dat aj mne a do mesiaca ti vyplatim ten isty urok ako banka a do druheho ti vyplatim to iste este raz :-)a s polovicnou viazanostou ako ti da tvoja banka :-) hehe
Chobot
29.06.10,13:30
o tom vsetkom su terminovane ucty a vsetky produkty vsetkych bank,ak chces vacsi urok daj do fondov.Ak ti staci malo daj na terminovany ucet.Ak chces este viac tak investuj.Je mnoho akciovych spolocnosti ktorych akcie su obchodovatelne.Kazda lepsia banka ti ponukne otvorenie investicneho uctu pomocou ktoreho vies hocikedy nakupit alebo predat akcie.(davaj pozor vsak na poplatky v danych bankach za vedenie takeho uctu a ceny za nakup a predaj akcii)Treba len citat a chodit a informovat sa.Na terminovanych uctoch zbytocne utopis peniaze na viazanost s malym urokom.To ich mozes dat aj mne a do mesiaca ti vyplatim ten isty urok ako banka a do druheho ti vyplatim to iste este raz :-)a s polovicnou viazanostou ako ti da tvoja banka :-) hehe

A akú mi dáš garanciu vrátenia peňazí? Dáš mi do zálohy svoj byt?
Chobot
29.06.10,13:33
kto si chce ulozit peniaze v bankach na chaby urok 1,5-2 % , nech si ich vlozi , kto chce viac musi aj trocha riskovat.Ak nechces riskovat tak si ich nechaj doma , ak ti staci maly urok vloz do banky .Ak si narocny tak sa nauc obchodovat na forexe alebo komodity ci cenne papiere a potom pochopis ,co je to investovat a zarobit viac nez ti ponuka banka.Ak si niekto mysli ze pri vlozeni penazi do bank a do poistovni na vsakovake investicne fondy ziska miliony tak sa myli.Aj oni len tie tvoje peniaze investuju ,odcerpaju si svoj zisk a tebe pripisu chabe 2% z tvojho vlozeneho vkladu.Pri poklese fondov prerabas aj ty a stazovat sa mozes hoc aj u najvyzsieho.Proste ked to klesne tak trebars z 3.000 tvojich vlozenych euracov tam budes mat len 2800 :-) , ale ti pripisu tie tvoje 2%.Uvazuj ze kazda banka ci to uz J&T alebo SLSP , TB , VUB alebo poistovne ako Allianz,Komunalna ci hocjaka ina , caka len na tvoj vklad s ktorym moze obchodovat a nasledne delit zisk medzi seba a teba.A je jedno kto je majitel , ci akcionar. cena akcii TMR bola 30 Eur za akciu.Momentalne sa pohybuje na cene okolo 40 Eur za akciu.Si spocitaj ak by si nakupil akcie v hodnote 3.000 Eur po 30Eur , kupil by si 100 akcii.V tej dobe by mali hodnotu oloko 4.000 Eur takze zisk mas 1000 Eur z povodnych 3000E !!Stale ako akcionar dostanes rocne 3% z hodnoty akcii x pocet akcii=120 Eur ako dividenda.Ktora banka ti to da?Ja netvrdim ze mate nakupovat akcie TMR ,ale radsej si nastudovat a naucit sa ako efektivne svoje peniaze vlozit,investovat a urcite viac zhodnotit ako v posuchanej banke na viazanost 1 rok a urokom 2%.

Musíš ale aj ty pochopiť, že nie každý má na to Filipa, technické vymoženosti a čas, aby sa z neho stal úspešný obchodník s cennými papiermi. Ak to zvládne 1% obyvateľov našej republiky, tak to je veľa...
stewo
30.06.10,05:26
A akú mi dáš garanciu vrátenia peňazí? Dáš mi do zálohy svoj byt?
Aj ked vlozis peniaze do fondov nikto ti neda zaruku vratenia vlozenych penazi.Ukazu ti vykony z minulosti , ale to neznamena ze budu aj v buducnosti.Poznam ludi co vlozili dost penazi do fondov, fondy klesli na hodnote a oni si prisli vyzdvihnut cast penazi co im ostalo.A v banke s usmevom na tvari povedali , ze to kleslo vsade a oni s tym nic nespravia.Ak v banke prerobis za 1/2 rok cca 6.000 Eur?? z 30.000 vkladu?? banka ti vtedy da garanciu vratenia penazi ktoru oni stratili pri obchodovani z tvojimi peniazmi??alebo ti daju garanciu jej obchodneho miesta?? alebo auto riaditela pobocky??.
stewo
30.06.10,05:31
Musíš ale aj ty pochopiť, že nie každý má na to Filipa, technické vymoženosti a čas, aby sa z neho stal úspešný obchodník s cennými papiermi. Ak to zvládne 1% obyvateľov našej republiky, tak to je veľa...
NO ja to chapem , tech. vymozenosti su dnes na dosah ruky pomerne kazdemu.Kupit kvalitne PC , monitor , tlaciaren a kvalitne net pripojenie?? Podla mna je to uz samozrejmost kazdej domacnosti.A podla mna mlady clovek ak vie studovat napr. na nejakej vysokej skole 5 rokov ,namiesto toho ak by studoval obchodovanie a veci okolo toho , tak ma velmi velky potencial stat sa uz v mnadosti financne nezavisly.To je moj nazor :-)
mona091
30.06.10,15:55
NO ja to chapem , tech. vymozenosti su dnes na dosah ruky pomerne kazdemu.Kupit kvalitne PC , monitor , tlaciaren a kvalitne net pripojenie?? Podla mna je to uz samozrejmost kazdej domacnosti.A podla mna mlady clovek ak vie studovat napr. na nejakej vysokej skole 5 rokov ,namiesto toho ak by studoval obchodovanie a veci okolo toho , tak ma velmi velky potencial stat sa uz v mnadosti financne nezavisly.To je moj nazor :-)

ooo, ono je to trochu inac,

predsa napriklad lekar nebude svoj cas travit studiom fungovania financnych trhov, on ma svoju pracu, on zaraba zo svojej prace a on chce tieto peniaze bezpecne ulozit za co najvyhodnečjsich podmienok,

preco by mal svoje vydrete peniaze riskovat obchodovanim na fin,. trhoch? a takto prejdem cez kazdu profesiu,

samozrejme, neratam pripady, kedy clovek rad skusa, experimentuje atd., riskuje atd., ale tu uz sme pri profile, co je ina tema,

takze ja si myslim, ze pre bezneho konzervativneho pracujuceho cloveka je pri ukladani svojich prostriedkov najdolezitejsie stare zname:

- bezpecnost
- vynos
- dostupnost - likvidita
pivko
30.06.10,17:20
Síce nemám ...

Ale predpokladám , že Ťa normálne a štandartne o úspory pripravia ...:---:D

A najlepšie je ich vložiť do Tatry mountain resorts services....;):rolleyes::cool:
Máš pravdu, akokeby si im ich rovno podaroval:mad: RUKY PREČ:D
K.Bajanek
03.07.10,12:39
Ľudia ľudia :) Po prečítaní vašich príspevkov som si o vás pomyslel svoje. Jednoducho ide o to, že ani jeden z vás by nedokázal to čo oni, či už v 80ke alebo v 30ke. Jednoducho niekto na to má a niekto nie. Žiaľ smutné je to, že tí z vás, ktorí na to nemajú si svoj osobný a profesionálny neúspech ukrývajú za takéto vyjadrenia :)
pivko
03.07.10,17:09
Ľudia ľudia :) Po prečítaní vašich príspevkov som si o vás pomyslel svoje. Jednoducho ide o to, že ani jeden z vás by nedokázal to čo oni, či už v 80ke alebo v 30ke. Jednoducho niekto na to má a niekto nie. Žiaľ smutné je to, že tí z vás, ktorí na to nemajú si svoj osobný a profesionálny neúspech ukrývajú za takéto vyjadrenia :)
Veď ti nikto nebráni dať im zhodnotiť svoje úspory, len tu potom o 2 roky nechoď plakať že si o nich prišiel ,alebo žiadať odškodnenie od štátu.A ty vieš ako to dokázali?nebodaj šikovnosťou:eek:
220870
03.07.10,17:38
šikovný zlodej je taký ktorého nechytia.
Danila
03.07.10,17:41
Ľudia ľudia :) Po prečítaní vašich príspevkov som si o vás pomyslel svoje. Jednoducho ide o to, že ani jeden z vás by nedokázal to čo oni, či už v 80ke alebo v 30ke. Jednoducho niekto na to má a niekto nie. Žiaľ smutné je to, že tí z vás, ktorí na to nemajú si svoj osobný a profesionálny neúspech ukrývajú za takéto vyjadrenia :)Ty si nám toho povedal....Povymýšľaš somariny a ešte sa do nich aj zapletieš. Investora na založenie Tvojej firmy si už našiel? :)
Candi
12.07.10,11:24
šikovný zlodej je taký ktorého nechytia.

Ako kde, u nas je sikovny aj taky, ktoreho chytia a pustia... A k tomu investovaniu na akciovych trhoch, zaklady sa daju zvladnut povedzme za mesiac, ale uzivit sa tym, resp. "nabalit sa" tymto sposobom, to uz chce aj guraz, aj minimalne niekolkorocne obchodovanie, vzdelavanie, dennodenne sledovanie trhov, vyvoja kurzov, politiky, etc. Skratka clovek tomu musi obetovat aspom tolko ako inemu podnikaniu. Je to drina, spojena s velkym rizikom. Su ludia, ktori sa tomu venuju naplno a mimo 6 hodinoveho spanku v podstate sa venuju roky len tomu, ziadna dovolenka, ziadne vypnutie, ani seba ani systemu... ;)
buchač
12.07.10,12:06
Ľudia ľudia :) Po prečítaní vašich príspevkov som si o vás pomyslel svoje. Jednoducho ide o to, že ani jeden z vás by nedokázal to čo oni, či už v 80ke alebo v 30ke. Jednoducho niekto na to má a niekto nie. Žiaľ smutné je to, že tí z vás, ktorí na to nemajú si svoj osobný a profesionálny neúspech ukrývajú za takéto vyjadrenia :)

Človeče , človeče ...
Po prečítaní Tvojho príspevku si už nič radšej nemyslím ...

Pravdu vravíš ....nedokázal ...na to je potrebný silný žalúdok mať , taká sviňa byť ...
Jednoducho ide o to , že poväčšine slušných ľudí ani nenapadne nad odrbávaním iných nejak sa zamýšľať ...a je jedno , či má 30 alebo 8o rokov ...

Jednoducho , proste jednoducho si " čestnou a statočnou " prácou zarábajú na živobitie / starého Šaňa R. nepočítam ..."ten dlhoročnou , statočnou a poctivou prácou " odrbal štát o poriadne lovky a mladý Julko si teraz užíva ...a mojol si tisíc sŕdc kúpiť a ani to jedno jediné mu nezapasovalo .../....

Žiaľ , je to smutné , že Ty asi na to máš ...len dokedy , tiež otázka ?
Pokiaľ nevyhoríš ? Pokiaľ Ti niekto inak neublíži ...?

A ani sa to nesnažíš skryť ....myslím tie zvrátené názory , vyjadrenia ...kua ....

P.S.
Podľa čoho súdiš ???....ten neúspech ?...na základe názoru , názorov ...???:confused:
Bol by si prekvapený , koľkí z užívateľov , členov sú úspešní v tom , ktorom , svojom obore ...
Človeče , veď tu , na PORADU , aj minister prispieva svojimi názormi ....!!!!

P.S.

Investor, spoločník 26-10-09
06:38 PM K.Bajanek

Dobrý deň,
už dlhšiu dobu sa snažím založiť si spoločnosť, no nemám na to dostačaujúce finančné prostriedky, preto hľadám seriózneho investora. Ide o internetovú firmu zaoberajúcu sa predajom "vecí" , nechcem do fóra konkretizovať akých, konečnému spotrebiteľovi, či už fyzickej, tak aj právnickej osobe. Mám vypracovaný projekt aj kalkulácie. Jedíne čo potrebujem je spoľahlivý a lojálny investor, ktorý by mal záujem, prípadne sa v spoločnosti aj angažovať ako jeden z konateľov.

V prípade záujmu ma, prosím Vás, kontaktujte na - k.bajanek@gmail.com - a poskytnem bližšie informácie o predmete podnikania a výške nákladov.

Kua , chlape ...ale ja som drahý , nezaplatíš ma ...
Spoľahlivosť u sekretárky nechávam ...
A loajalitu mám v ....tam , presne tam , kde si teraz myslíš...;)