fachman
30.05.10,16:49
Poraďáci poprosím vás o radu.Uvažujem o kúpe prehrávača a to Zen,Zen Mx,X-Fi alebo X-Fi 2.Niekde som čítal recenziu,že sa stáva že zamrznú.Mám prehrávač Teac ale ten má slabú baterku a zložitejšie menu.Ktorý je teda lepší?Ďakujem.
pistik71
31.05.10,05:03
skus pozriet aj nejaky iPod, aj tie su fajn. Zalezi aj na tom, ako a kde to budes pouzivat. Dnesne mp3 su uz skoro vsetky prehladne a lahko ovladatelne.
Osobne by som uvazoval aj o baterii, pretoze pevna bateria nemusi vzdy vyhovovat - ak nemas kde dobijat (ides niekde na dlhsie). V takom pripade je dobry prehravac na vymenitelne baterie - jednoducho si so sebou zoberies par AAA betrii a mozes prehravat.
yenefer
31.05.10,11:32
Ahoj. Ja má asi dva roky teraz ti nepoviem presne ktorý ( pozriem doma) a som s ním mimoriadne spokojná. Máme doma aj iPod, ale creative mne osobne vyhovuje viac. Záleží, čo s tým chceš robiť. Mám v tom hudbu a fotky, pár textových vecí, používala som ho aj ako diktafón. Jediné, čo mi vadí je to, že ak ho chcem použiť ako usb-čko, musím mať v počítači nainštalovaný creative program. Aj niektoré úpravy sa dajú robiť len cez počítač.