ppaalloo
31.05.10,13:07
Prosím poraďte ako vyriešiť časté vypadávanie signálu Orange mob.internetu. Používam HUAWEI E 220. Je možné použiť nejakú prídavnú anténu, alebo zariadenie? Kde sa dostane? Díky za rady.
arizona
31.05.10,12:34
posúvam...aj mna by to zaujímalo :)
Monča
31.05.10,12:42
No, tak to chcem aj ja vedieť.
Týždeň testujem E182E, ide síce rýchlejšie, ale takisto vypadáva a signál je strašne slabý /max 22% ukazuje ...Dnes som doniesla z reklamačného konania Wifi router B260, vraj je OK všetko, ale signál vypadáva okolo obeda väčšinou až do večera hocikedy, aj cez víkendy. Farba kontroliek sa mení každú chvíľu. Ono to asi závisí od oblasti, v ktorej ho používame. Ak ho testujú v Blave, asi bude OK, ale v nejakej "diere" to tak nemusí byť.
kovajo
31.05.10,13:16
No, tak to chcem aj ja vedieť.
Týždeň testujem E182E, ide síce rýchlejšie, ale takisto vypadáva a signál je strašne slabý /max 22% ukazuje ...Dnes som doniesla z reklamačného konania Wifi router B260, vraj je OK všetko, ale signál vypadáva okolo obeda väčšinou až do večera hocikedy, aj cez víkendy. Farba kontroliek sa mení každú chvíľu. Ono to asi závisí od oblasti, v ktorej ho používame. Ak ho testujú v Blave, asi bude OK, ale v nejakej "diere" to tak nemusí byť.

Minuly tyzden som bol vo Vajnoroch pri Bratislave a tiez mi to vypadavalo.Chvilu rychly internet potom pomaly,po chvilke mi hlasilo ze nemoze najst signal,no hrozne.Po restarte Wifi routera B260 to chvilu slo potom zase nie a stale dokola.Najhorsie na tom bolo ze to nenormalne rusilo televizor takze som to musel vypnut.Router som mal vo vedlajsej izbe,nie v blizkosti anteny.Bud maju slabe pokrytie signalom alebo ich routre su na h.... .
KEJKA
31.05.10,17:15
.....a ako mi to slečna na centrále vnucovala..............ešte že viem. Tiež som na dedine.
Vlado40
31.05.10,17:38
Treba skúsiť na router Huawei Flybox B260 externú anténu,ak je slabý signál.Pozrite sa či máte dobre prepnutý vzadu nad konektorom na externú anténu prepínač.Ak sa nemýlim je to prepínač ,ktorým sa prepína vnútorna a externá anténa.Router by nemal rušiť TV ,ale skúste zmeniť kanál na ktorom router vysiela signál ,možno že to pomôže.
ppaalloo
01.06.10,07:58
Dík za odpovede, ale mám aj ja nejakú možnosť, keď k notebooku používam HUAWEI E 220? Inak skončila mi 2- ročná viazanosť, mám inú možnosť?
Cez pevnú linku nie je možnosť, nie je kapacita, T-Mobil tu nemá signál.
arizona
01.06.10,12:14
Vie mi niekto podrobnejšie poradiť, podľa čoho sa kupuje( k notebooku) ext. anténa, alebo nejaký zosilovač k mobilnému internetu?

Mám Huawei MMC Storage USB, ale ked prší, alebo je zlé počasie, tak mi ide net hrozne pomaly...:mee: dík