Jeden
31.05.10,15:43
Neviete mi niekto poradiť parkovanie v Bojniciach za rozumnú cenu? Minulý rok sme parkovali na tom veľkom parkovisku pod zámkom a parkovné stálo 5 eur. To sa mi zdá veľa. Ďakujem za odpovede.
veronikasad
31.05.10,13:49
Neviete mi niekto poradiť parkovanie v Bojniciach za rozumnú cenu? Minulý rok sme parkovali na tom veľkom parkovisku pod zámkom a parkovné stálo 5 eur. To sa mi zdá veľa. Ďakujem za odpovede.
zdarma parkovanie je pred bojnickou nemocnicou, ale to máš k zámku na menšiu prechádzku
tomasenkoslav
01.06.10,06:08
ak by malo dojst na mensiu prechadzku, tak by bolo možno lepsie nechat auto pri krcme Kazačok 48°46 N; 18°35 E a prejst cez cestu do parku, prejst ho a po Bernolakovej cez bojnicke námestie az k zamku.
atlas.sk mi vypisal : Celková dĺžka trasy: 1.25 km po ceste. cez park to bude o par desiatok metrov dlhsie.
Absolvoval som to takto snad 10x za mladi na strasidla....
veronikasad
01.06.10,06:12
ak by malo dojst na mensiu prechadzku, tak by bolo možno lepsie nechat auto pri krcme Kazačok 48°46 N; 18°35 E a prejst cez cestu do parku, prejst ho a po Bernolakovej cez bojnicke námestie az k zamku.
atlas.sk mi vypisal : Celková dĺžka trasy: 1.25 km po ceste. cez park to bude o par desiatok metrov dlhsie.
Absolvoval som to takto snad 10x za mladi na strasidla....
na doplnenie - KAZAČOK je reštaurácia na okraji PD - smerom na Bojnice - pri plážovom kúpalisku
tomasenkoslav
01.06.10,06:17
vidis a ja som si myslel doteraz, že je to krčma - ako som i napisal
a ona je to restauracia - potvora
veronikasad
01.06.10,06:18
vidis a ja som si myslel doteraz, že je to krčma - ako som i napisal
a ona je to restauracia - potvora
nemôžem potvrdiť ani vyvrátiť tvoje slová - nebola som v nej.
tomasenkoslav
01.06.10,06:22
veronika:
btw. ten valov v bojnicach pri prameni je este zakryty panelmi ? alebo ho uz miestni znova spristupnili ?
veronikasad
01.06.10,06:25
veronika:
btw. ten valov v bojnicach pri prameni je este zakryty panelmi ? alebo ho uz miestni znova spristupnili ?
Do Bojníc moc často nechodím, myslíš ten pod zámkom, vedľa hlavnej cesty ? Alebo nejaký prameň priamo v kúpeloch ?
tomasenkoslav
01.06.10,06:41
priamo v kupeloch - vyvieracka. bezprostredny vytok bol vylozeny betonovym cestarskym valovom o dlzke cca 10m ?. bolo tam myslim dokonca i zabradlie. Bola to taka slovenska-zadarmo "sedacia kura". Pamatam si to, ze tam chodilo dost ludi ale raz som to nasiel prikryte po 2 rokoch cca znova a už som tam potom nebol. Pisal sa rok 2000 asi.
ak mas cas na somariny teraz, tak si daj do googla toto:
48° 46' 21.54", +18° 34' 9.49"
a prepni si google na mapy - ako su tam tie web, obrazky, mapy, prekladac atd...tak mapy

malo by to byt to "inkriminovane miesto"
veronikasad
01.06.10,06:43
priamo v kupeloch - vyvieracka. bezprostredny vytok bol vylozeny betonovym cestarskym valovom o dlzke cca 10m ?. bolo tam myslim dokonca i zabradlie. Bola to taka slovenska-zadarmo "sedacia kura". Pamatam si to, ze tam chodilo dost ludi ale raz som to nasiel prikryte po 2 rokoch cca znova a už som tam potom nebol. Pisal sa rok 2000 asi.
ak mas cas na somariny teraz, tak si daj do googla toto:
48° 46' 21.54", +18° 34' 9.49"
a prepni si google na mapy - ako su tam tie web, obrazky, mapy, prekladac atd...tak mapy

malo by to byt to "inkriminovane miesto"
ak to nesúri, zistím na budúci týždeň osobne ...
tomasenkoslav
01.06.10,06:51
tak to od Teba nemožem ziadat ale ak sa Ti bude chciet, tak verim ,ze i široka poradacka verejnost /vratane mna/ Ti bude povdacna. pretoze nam vzdy padlo vhod sa na sklonku narocneho dna vyhriat v teplej vodicke. nie ze by sa ten vysoky plot, ktory chrani samotny pramen /musim sa priznat - kupal som sa i priamo tam/ nedal preliezt ale predsa len mame už svoje roky a uz nie sme davno artisti.
veronikasad
01.06.10,06:54
tak to od Teba nemožem ziadat ale ak sa Ti bude chciet, tak verim ,ze i široka poradacka verejnost /vratane mna/ Ti bude povdacna. pretoze nam vzdy padlo vhod sa na sklonku narocneho dna vyhriat v teplej vodicke. nie ze by sa ten vysoky plot, ktory chrani samotny pramen /musim sa priznat - kupal som sa i priamo tam/ nedal preliezt ale predsa len mame už svoje roky a uz nie sme davno artisti.
Chystám sa do kúpelov (kaderníčke), nebude to teda len kvoli tomu ...
tomasenkoslav
01.06.10,06:54
dakujem velmi pekne
ema23
01.06.10,07:01
Keď pôjdeš od Novák cez Opatovce, tak na začiatku Bojníc po ľavej strane je
parkovisko za 0,50 EUR na hodinu.
hena22
01.06.10,08:07
A celkom zadarmo v Bojniciach pri poliklinike sa občas dá. Od "zrkadiel" doprava a hneď znovu doprava. Aspoň ja to zvyčajne odstavujem tam. Je to asi polovička cesty od nemocnice. :)
Jeden
01.06.10,10:12
Ďakujem veľmi pekne za odpovede
pwerka
01.07.10,11:13
Docitala som sa, ze aj pri hoteli Regia by sa malo dat zaparkovat celkom zdarma ale velmi sa mi to nezda. Nebude sa to tykat len hotelovych hosti? Pozna to tam niekto?
ja.nus.ka34
02.07.10,05:27
No hej,ten ,,valov" v kupeloch nie je spristupneny verejnosti.A je to tam v katastrofalnom stave,určite by si sa neokupal:-))) A čo sa týka toho parkovania,tak suhlasim ze najblizsie neplatene parkovisko je pri nemocnici,ale aj pri zdravotnom stredisku,ale to tu uz pisali.Ale aj pri cintorine sa da dobre zaparkovat,zvycajne tam je volne miesto:-)))
pedrouan
31.07.10,07:30
Ahoj, parkovanie by nemal byť problém napríklad tu: ww.zaparkujte.sk/parkoviska/parkovanie/592/105/trenciansky-kraj/bojnice/kupelna/?ui=64