jardo11
01.06.10,11:13
Zdravim Vas,

Som zivnostnik (v predmete zivnosti mam velkoobchod a maloobchod v rozsahu volnej zivnosti). Zivnost mam popri zamestnani. Robim predaj a servis PC a sieti, satelitov a drobnej elektrotechniky... Zatial som nemal kamenny obchod.

Mam vsak na ruke velmi vyhodny primerany priestor v ktorom by som chcel zriadit malu predajnu (maly regal s par vecami, jeden PC a tlaciaren, stol a stolicky - planujem volnu dobu predaja - takze nie presne stanovena otvaracia doba). Skor by to bol priestor pre stretavanie so zakaznikmi a dohadovanie obchodu-objednavok. Majitel onoho priestoru mi vsak povedal, ze priestor je KANCELARSKY (aj ked je tam vchod a maly vyklad) a ze keby som tam chcel zriadit malu predajnu - treba na to najpr vybavit (zaevidovat ako prevadzku a predajnu) a ze to nie je lahke...

Prosim, vie mi niekto napisat, co vsetko treba, aby som mohol z kanc. priestoru (zhruba 2,5x4 metre) urobit predajnu ??? Co vsetko treba vybavit ???

dakujem, Jaro
mysimis
01.06.10,09:35
Požiadaš si o schávlenie prevádzky na hygiene, MÚ požiadaš o schválenie otváracích hodín, na ŽÚ oznámiš adresu prevádzky. Nezabudni na požiarnu ochranu.