KAT
07.08.04,00:57
Dnes som tu prvý raz, ale klobúk dolu! Preskúmala som skoro všetko. Výborný nápad, skvelé user frendly prevedenie... vidno, že to Richarda baví. Držím Ti palce, aby Ti to vydržalo. Ešte trochu viac zaregistrovaných by to chcelo. Obávam sa, že z nedostatku skúseností budem asi hlavne nasávať, takže by som si asi mala zmeniť meno na Sponge... ;)
McMarti
09.08.04,06:05
Kat, neni si sama co nasava. ale určite sa pridáš do nejakej diskusie
AlaNR
09.08.04,06:21
KAT,
tiež som si zo začiatku myslela, že budem násavka, ale sem tam sa človeku podarí aj poradiť. Už sa mi to podarilo hadam až 1x. A potom ten pocit ...
Paula
09.08.04,10:33
Musím sa priznať, že som sa o Porade dozvedela v poslednom krutom týždni DPH za 2.Q. Od tej chvíle chápem akékoľvek závislosti (drogové, hráčske atp.) a čumím na Poradu pár hodín denne. Vďačne!!!!!!
Hlinkovx
09.08.04,11:03
K tej závislosti sa pridávam. Tiež už sa mi podarilo aj poradiť, aj keď to nie je bohvie čo. Ale poradcovia su tu dobrí.
Monika
09.08.04,11:12
Pridávam sa aj ja, musím veľmi pochváliť všetkých ochotných poradcov na tento stránke, veľmi veľa vecí sa tu človek naučí /a niekedy sa mi zdá, že mi aj viac poradíte ako náš daňový poradca/.Táto stránka je naozaj S U P E R !!!

PS - Je to teda poriadna droga :-)))

Pekný deň všetkým.