Vladimír R.
02.06.10,13:59
Ako môžem získať pedagogické minimum elektrotechnika v Prešovskom kraji? Pomôže mi v tom niekto?
milláčikk
02.06.10,12:01
Ako môžem získať pedagogické minimum elektrotechnika v Prešovskom kraji? Pomôže mi v tom niekto?

Naučíš sa a potom budeš konfrontovať s elektrikárom (napr. so mnou :D).
Vladimír R.
02.06.10,12:04
mám 25 ročnú prax v elektrotechnike.....učil som sa príliš dlho.....čo ďalej???
pe.pe
02.06.10,14:55
Chceš robiť majstra odbornej výchovy, alebo učiť odborné predmety? Aké máš ukončené vzdelanie? Musíš dať trocha viac info.
milláčikk
02.06.10,15:13
mám 25 ročnú prax v elektrotechnike.....učil som sa príliš dlho.....čo ďalej???

Popýtaj sa na gympli, či nemajú takú nadstavbu.
Vladimír R.
02.06.10,19:52
Mám ukončenú 4-ročnú priemyslovku s maturitou-odbor elektrotechnika,nespočetné množstvá školení,vyhlášku 718 paragraf 23,školenie na SIMATIC S7,programovnie roborov FANUC...
milláčikk
02.06.10,20:09
Mám ukončenú 4-ročnú priemyslovku s maturitou-odbor elektrotechnika,nespočetné množstvá školení,vyhlášku 718 paragraf 23,školenie na SIMATIC S7,programovnie roborov FANUC...

Vygúgli prípadne Akadémie vzdelávania.
pe.pe
03.06.10,07:20
Mám ukončenú 4-ročnú priemyslovku s maturitou-odbor elektrotechnika,nespočetné množstvá školení,vyhlášku 718 paragraf 23,školenie na SIMATIC S7,programovnie roborov FANUC...

S Tvojim aktuálnym vzdelaním môžeš robiť Majstra odbornej výchovy, musíš si dorobiť spomínané ped. minimum (doplniť kvalifikačný predpoklad). Je to možné formou kvalifikačného vzdelávania na Metodickom centre (skús si nájsť kontakt na prešovské pracovisko a spýtať sa, či majú toto v ponuke), alebo na niektorých vysokých školách (Pedagogické fakulty, viem len o bratislavskej, ktorá toto ponúka, ale je možné, že aj prešovská). Ďalej môžeš absolvovať na vysokej škole 1. stupeň VŠ vzdelania (Bc.) v odbore učiteľstvo profesných predmetov.
Najjednoduchšie a najkratšie bude získanie ped. spôsobilosti formou kvalifikačného vzdelávania.
olio
03.06.10,15:32
Skús pozrieť túto ponuku: http://www.portalvs.sk/sk/studijny-program/ucitelstvo-praktickej-pripravy1 - potom by si spĺňal vzdelanie na pozícii majstra odbornej výchovy v stredných odborných školách, v Tvojom prípade pre odbory elektrotechnického smeru.
Vladimír R.
03.06.10,18:28
Akú kvalifikáciu by som mal po ukončení štúdia.....?
pe.pe
03.06.10,18:32
Akú kvalifikáciu by som mal po ukončení štúdia.....?

Bol by si kvalifikovaný majster odbornej výchovy.