mimika
02.06.10,18:06
Dobrý večer, nemá niekto skúsenosti , či je možné platiť v bufetoch na letisku v Budapešti pred check-inom a potom v odletovej hale eurami? Alebo je potrebné mať so sebou forinty.

Ďakujem
pivko
02.06.10,16:10
Dobrý večer, nemá niekto skúsenosti , či je možné platiť v bufetoch na letisku v Budapešti pred check-inom a potom v odletovej hale eurami? Alebo je potrebné mať so sebou forinty.

Ďakujem
Iba forinty.
mimika
02.06.10,16:56
Ďakujem za odpoveď. Nepotešila.
pivko
02.06.10,17:04
Ďakujem za odpoveď. Nepotešila.
Neviem prečo nepotešila to je až taký problém si kúpiť forinty? Forinty kupuj v Banke , na tejto stranke si klikni na forint a potom na najvýhodnejší kurz:http://openiazoch.zoznam.sk/ a utekaj kupovať do tej banky kde je najvýhodnejší kurz valuta predaj;)
mimika
02.06.10,17:19
Takže mám sa ešte čo učiť. Ďakujem
Chobot
02.06.10,17:43
Ďakujem za odpoveď. Nepotešila.

Alebo rovno na letisku si zameníš toľko euráčov na forinty, koľko budeš chcieť minúť. Veď na letisku je kopec zmenární a dnes nie je problém zameniť peniaze, koľko len potrebuješ (a máš...:rolleyes::D).
pivko
02.06.10,17:49
Alebo rovno na letisku si zameníš toľko euráčov na forinty, koľko budeš chcieť minúť. Veď na letisku je kopec zmenární a dnes nie je problém zameniť peniaze, koľko len potrebuješ (a máš...:rolleyes::D).
Tak to by som nedoporučoval , na letisku v zmenárni bude kurz min. o 10% ak nie viac nevýhodnejší a ohľadom kopca zmenárni tak na tie sa nespoliehaj , pri poslednom návrate z Thajska ,medzipristátie Káhira , tak na letisku v Káhire zmenáreň nieje!!! .V bufetoch sa dá platiť Eurom aj USD ,ale kurz si určuje čašník/kartou sa nedá platiť/tak že jeden Haineken 0,33 stojí podľa araba 10 Evri:mad:
pivko
03.06.10,16:30
Neporovnávaj Káhiru s Budapešťou....;)
To musíš byť stále najmúdrejší:confused::mad: Koľko krát si letel z Budapešti? ja minimálne 40x;) Napíš mi prosím kde je tam ten kopec zmenárni ak sa tam tak vyznáš.Ono síce kľudne si možeš pozrieť plán terminálu na nete , tak len pre Tvoje poraďácke info , zmenáreň pred vchodom do Geitu je jediná a aj to dole na príletoch:mad:Tak že ak odlietaš a chceš pred checkinom vypiť kávu tak si utekaj dole podľa Tvojej rady zmeniť EURO za 240 Ft:mad:
Káhira ma 20mil. obyvateľov a Budapešť 2mil , letisko v Káhire je asi 6x také ako FERYHEGY:D