cream
03.06.10,13:04
Chcem si otvoriť obchod s oblečením,obuvou ale neviem sa dostať k veľkoskladom,nič luxus,normálne veci za ľudské ceny,prosím poradte mi .Ďakujem
korela
03.06.10,11:59
http://www.zlatestranky.sk/firmy/%C5%A0amor%C3%ADn/T1258876/OPERAT%C3%8DVA+sro+Ve%C4%BEkosklad+textilu/#ixzz0pnIMUXL1

Operativa Šamorín, aj značkové veci, pogoogluj, dobré ceny, obliekajú sa tam aj osobnosti..., nájdeš všetko. Dámske, pánske, detské, kvalita, dobré ceny.
Majo888
06.04.13,11:16
Zdravím, chcel by som niečo podobné rozbehnut, ale moja otazka znie. Ked si nakupim vo velkosklade oblečenie, obuv, hocičo, akú priražku si na to možem dať? su nejake nepisane pravidla takehoto predaja?
Indeed
10.04.13,09:17
Zdravím, chcel by som niečo podobné rozbehnut, ale moja otazka znie. Ked si nakupim vo velkosklade oblečenie, obuv, hocičo, akú priražku si na to možem dať? su nejake nepisane pravidla takehoto predaja?

Pravidla nie su žiadne, možeš si dať prirážku aku len chceš,

uvidiš,či budú ľudia ochotní kupovať...

Doporučujem rabat tak maximalne 150 %, ale skor Tvoje podnikanie "zabije" vysoký prenájom miestnosti obchodu...

Ja viem o čínských veĺkoskladoch v Budapešti, niekoĺko x som opisoval ako sa tam dá dostat,

alebo www.ptak.com.pl tam sa planujem najbližšie pozriet
chic FASHION s.r.o.
09.05.13,06:07
www.luxusneoblecenie.sk , kvalitný turecký, francúzky a kanadský tovar na Starej Vajnorskej 19 v Bratislave v budove Rempa. Stačí sa na stránke registrovať v sekcii Veľkoobchod.