kozlíček
03.06.10,15:58
Dobrý deň,chcel by som problému znalých poprosiť o radu,alebo pomoc.Nejde mi prehrávať z archívu jednotlivých televízií.Je na príčine internet,alebo môže byť chyba aj PC?Ďakujem,prajem všetko dobré!
Chobot
03.06.10,14:02
Dobrý deň,chcel by som problému znalých poprosiť o radu,alebo pomoc.Nejde mi prehrávať z archívu jednotlivých televízií.Je na príčine internet,alebo môže byť chyba aj PC?Ďakujem,prajem všetko dobré!

Príliš slabo popísané na to, aby niekto vedel relevantne odpovedať.

Treba uviesť z archívu ktorej TV, z akého dňa.. najlepšie pripojiť link, aby to bolo možné odskúšať inde.
Fero11
03.06.10,14:34
Mam tiez mensi problem. Mne zase pri fullscreene zastavi obraz (zvuk normalne pokracuje) ak zrusim fullscreen, tak ide normalne. Stava sa to na Joj.sk (teda huste.sk).
Robi to aj v Opere aj v FF, IE nepouzivam.
kozlíček
03.06.10,14:36
Príliš slabo popísané na to, aby niekto vedel relevantne odpovedať.

Treba uviesť z archívu ktorej TV, z akého dňa.. najlepšie pripojiť link, aby to bolo možné odskúšať inde.
http://televizia.joj.sk/tv-archiv/panelak/02-06-2010.html
misoft
03.06.10,15:13
Môže to byť aj rýchlosťou tvojho pripojenia, alebo (čo sa mi zdá viac reálnejšie) rýchlosťou odosielania z huste.sk.
Mne to ide aj fullscreen - i keď mierne trhané - a to mam grafiku 512MB, rýchly procesor a rýchle pripojenie (optika).
Skôr sa prikláňam k tomu druhému - stream majú asi pomalý.
Fero11
03.06.10,16:39
ee to vylucujem, ak by aj mali pomali stream, tak by to zastavlo komplet stream, nielen video.
Ono to nieze zastavi, ale akoby pauzne video, ak nieje fullscreen tak to ide korektne