zhv
03.06.10,18:27
Ahojte
Zaujímalo by ma či má niektorá gazdinka má skúsenost s týmito výrobkami.Či už dobré alebo zlé. Každá rada alebo skúsenost zaujímavá je vítaná .Včera bola u nás pani z firmy a objednala som si sadu do kuchyne, kúpelky, na okná, podlahy , autosadu a na telo za 576 €. Prezentácia ma zaujala a zdalo sa mi že to tak funguje, ale v praxi je to iné. Má tro životnosť 10 rokov? Dnes už uvažujem na tej sume aj keď čistenie bez chémie je super, no alek spĺňa to hygienu? Takže sa ešte rozhodujem ( mám na to 7 dní /.
/Od zmluvy uzavretej pri podomovom predaji má spotrebiteľ právo odstúpiť v lehote 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, a to bez uvedenia dôvodu./
ďakujem
mareko
03.06.10,17:20
pozri: http://www.porada.sk/t56336-cistenie-laminatovej-podlahy.html
a ešte si hoď do Googla Raypath a dozvieš sa veľa informácií od užívateliek
milláčikk
03.06.10,20:19
Ahojte
Zaujímalo by ma či má niektorá gazdinka má skúsenost s týmito výrobkami.Či už dobré alebo zlé. Každá rada alebo skúsenost zaujímavá je vítaná .Včera bola u nás pani z firmy a objednala som si sadu do kuchyne, kúpelky, na okná, podlahy , autosadu a na telo za 576 €. Prezentácia ma zaujala a zdalo sa mi že to tak funguje, ale v praxi je to iné. Má tro životnosť 10 rokov? Dnes už uvažujem na tej sume aj keď čistenie bez chémie je super, no alek spĺňa to hygienu? Takže sa ešte rozhodujem ( mám na to 7 dní /.
/Od zmluvy uzavretej pri podomovom predaji má spotrebiteľ právo odstúpiť v lehote 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, a to bez uvedenia dôvodu./
ďakujem

Srdečne gratulujem pani z firmy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D !!!!!!!!!!
Halli
03.06.10,20:25
...to ešte stále frčí?? mne to ponúkali pred 12timi rokmi...už vtedy neuspeli :D
iv@n
04.06.10,02:58
neviem čo je raypath (žeby od slova rajbať?), ale za tie peniaze zoženieš hektolitre ekologických čistiacich prostriedkov, stačí pozrieť na googli alebo v najbližšom obchode so zdravou výživou (väčšinou tam majú ako doplnok aj takéto veci), alebo skoč do DMdrogerie, tam majú tiež eko čističe :)
zhv
07.06.10,09:46
Tak som to dnes zrušila
tuta
07.06.10,09:49
dobre si urobila... :):):)
Marta_B
07.06.10,10:01
Ahoj,
urobila si veľmi dobre. Ja som sa nechala oklamať svojou "najlepšou" priateľkou a dnes používam iba handry, ktoré namáčam do vody so saponátom. Je to hlúposť a za tú cenu by to malo čistiť samo.
učtovníčka
07.06.10,10:03
Tak som to dnes zrušila
Ja to mám a používam, ale urobila si dobre že si to zrušila. Vtedy pre oblbnutých také možnosti neboli ako 7 dní.
Dá sa žiť aj bez toho a peniaze použiť múdrejšie. "Pani" nech hľadá inú obeť čo nechodí na Poradu.
Halli
07.06.10,11:51
Ja to mám a používam, ale urobila si dobre že si to zrušila. Vtedy pre oblbnutých také možnosti neboli ako 7 dní.
Dá sa žiť aj bez toho a peniaze použiť múdrejšie. "Pani" nech hľadá inú obeť čo nechodí na Poradu.


:D tá posledná veta nemá chybu :D;)
dodinka
10.02.11,09:23
ahojte poraďáci, chcem niečo k téme raypath ekologické čistenie. Chcem sa spýtať ako postupovať pri zrušení objednávky. Ďakujem za radu