lorelei
03.06.10,22:01
Ahojte Poradaci,

viem, ze mi urcite dobre poradite vasimi skusenostami. Ideme na dovolenku aj s malou, ubytko mame v Hybe, ale skor sa nevieme nejak v tych Tatrach "obracat" aj s malou, aby z toho cosi mala. Viem, ze urcite pojdeme do Aquacity, nech sa vyclapoce, ale mna skor zaujima, kam do prirody tak, aby aj zvladla a aj ju zaujalo a aj nejake kulturne podujatia, ak viete, co kde sa da vidiet. Dakujem mooooc za vsetky rady.
aviator
04.06.10,18:06
Na sliezsky dom je to dlhšie, ale je to po asfalte, skôr prechádzka ako túra. Odporúčam.
Darina1234
04.06.10,18:33
Z Hýb je to celkom fajn blizko, jednoznačne na Šrbske a Popradské Pleso a dopriať si hlavne vela prechadzok byť na čerstvom tatranskom vzduchu.
pivko
05.06.10,06:46
Ahojte Poradaci,

viem, ze mi urcite dobre poradite vasimi skusenostami. Ideme na dovolenku aj s malou, ubytko mame v Hybe, ale skor sa nevieme nejak v tych Tatrach "obracat" aj s malou, aby z toho cosi mala. Viem, ze urcite pojdeme do Aquacity, nech sa vyclapoce, ale mna skor zaujima, kam do prirody tak, aby aj zvladla a aj ju zaujalo a aj nejake kulturne podujatia, ak viete, co kde sa da vidiet. Dakujem mooooc za vsetky rady.
Najlepšie kultúrne:Dpodujatie v Tatrách je pre 2 ročné dieťa/moj Jakubko bude mať 9.6. 2 roky;)/bazén v hoteli Odborár v Lomnici;) V aquacity vam malá zamrzne.
tomasenkoslav
05.06.10,09:04
ak chceš do aquacity, tak v poslednom čisle +7 dní je kupón , ktory umoznuje zakupenie 3-hodinovej vstupenky do zony Thermal za cenu 3,- EUR. Kupon plati do 5.12.2010 a pre jednu osobu. Ideme na chatu do štrby a ako partia sme kupovali tych plusiek 8ks i ked popravde ten tyždennik necitavame.
jacekova
05.06.10,17:25
Minulý rok som bola v 7.mesiaci tehotenstva s manželom v Tatrách. Okukali sme to tam a tento rok tam pôjdeme so synčekom, keď bude mať 10mesiacov. Napíšem ti, čo podnikneme my a môžeš si vybrať to, čo vám vyhovuje.
1.ubytovanie v hoteli s bazenom a detským kútikom
2.návšteva Tatranskej Lomnice (cesta vlakom kvôli zážitku)
3.návšteva Štrbského plesa (prechádzka pri vode a nadýchanie sa čerstvého vzduchu)
4.a určite ísť lanovkou na Hrebienok (tam síce nepôjdeme, ale pre malú to bude zážitok). Lanovka je super, dá sa ísť k vodopádom a je to nádherné prostredie.

Prajem krásnu dovolenku! http://www.fun-online.sk/wap/book/img/tazlata.gif
lorelei
08.06.10,20:10
Minulý rok som bola v 7.mesiaci tehotenstva s manželom v Tatrách. Okukali sme to tam a tento rok tam pôjdeme so synčekom, keď bude mať 10mesiacov. Napíšem ti, čo podnikneme my a môžeš si vybrať to, čo vám vyhovuje.
1.ubytovanie v hoteli s bazenom a detským kútikom
2.návšteva Tatranskej Lomnice (cesta vlakom kvôli zážitku)
3.návšteva Štrbského plesa (prechádzka pri vode a nadýchanie sa čerstvého vzduchu)
4.a určite ísť lanovkou na Hrebienok (tam síce nepôjdeme, ale pre malú to bude zážitok). Lanovka je super, dá sa ísť k vodopádom a je to nádherné prostredie.

Prajem krásnu dovolenku! http://www.fun-online.sk/wap/book/img/tazlata.gif

Dakujem, si mila. Ubytko mame, aj na Strbske isto ideme, boli sme tam s nou aj minuly rok, ale to este tolko nebrala, a este nam tam aj zaspala :D, ale ta lanovka je dobry napad, aj vlacik, ona zboznuje vlacik. tak diik za radu . Aj vam prijemnnu dovolenku a pekne pocasie.
lorelei
15.06.10,20:08
A nasli by sa este aj nejake ine tipy? Dakujeeem.
kukučka
15.06.10,20:51
Múzem TANAPu - zvieratá, Hrebienok a z neho ku Studenovodským vodopádom, vysokú návštevnosť má aj Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline, cestou k nej je na Šarpanci malý salaš aj s koníkmi, len to je od Hybe na opačnej strane, lepšie je bývať v Lomnici. Tí, čo nechodia každý deň na náročné túry, zvyknú ísť jeden deň aj na Pieniny, alebo do Zakopaného.
ilona
16.06.10,04:29
Ja by som doporučila aj do Tatralandie,je tam veľmi veľa atrakcii pre detičky,za jeden deň to ani nestihnete si všetko užiť.
lorelei
10.08.10,19:44
Tak vas poinformujem, kde sme teda boli a co sme absolvovali.
Maly sme uprsany tyzden, takze dost moznosti nam to zobralo, ale aj tak sa podarilo ist aspon na Liptovsku Maru - plavba lodou - 1 hodinu, nadhera, mala bola uplne bez seba, stastna. Dalsi den sme isli na Strbske Pleso, ale zacalo znova liat ako z krhle, tak sme dali otoc cez Podbanske, a stretli sme medvedicu s dvomi mladymi macikmi - krasna podivana, ale nebolo mi vsetko jedno, ked som ich zbadala, isli sme autom ale... :) Medvedica sa na nas pozrela, co ideme robit,a ked videla, ze stojime, tak presli si cez cestu dalej. Tak toto bol ten naj zazitok :), a isli sme do Pribyliny -veelmi pekne, mala krmila ovecky, capka, pozerala ako tam miestni chalani trenuju tance ludove, a nasej sa to velmi pacilo, tak nam spravili predstavenie. Aj v kastieli bolo vsetko velmi pekne, Mala bola zase len nadsena, a pacilo sa jej to tam. A dalsi typ davam do Western City - je to fakt na cely den, to bola tiez super volba. Tak nech to niekomu pomoze tiez na dovolenku.
Robo D.
11.08.10,12:45
ale výlet na roháče je fajn :)

plesá vyzerali krásne :)