kovajo
04.06.10,18:02
Caute,
neviem preco no neda sa mi zaregistrovat na pokec.
Vsetko vyplnim okrem nepovinnych casti,nick je volny,vyplnim antispam,potvrdim suhlas,odoslem a vrati ma znovu na registraciu,skusam to uz druhy den ????????
buchač
04.06.10,16:29
Caute,
neviem preco no neda sa mi zaregistrovat na pokec.
Vsetko vyplnim okrem nepovinnych casti,nick je volny,vyplnim antispam,potvrdim suhlas,odoslem a vrati ma znovu na registraciu,skusam to uz druhy den ????????

Všetko ???

Prihlasovacie údajePrihlasovacie meno (povinné)

@azet.sk je voľné?
Heslo (povinné)

Indikátor kvality hesla
Potvrď heslo (povinné)

Najlepšie heslo obsahuje malé, veľké písmená a čísla. Min. 7 znakov.

Vaše kontoMeno

Môže sa zobrazovať ako súčasť e‑mailov, pokiaľ si túto možnosť nevypnete v nastavení e‑mailu.
Priezvisko

Dátum narodenia (povinné)

Vyber dátum
Nezobrazuje sa nikomu, slúži len pre účel registrácie. Použite tvar 24.2.1983
Pohlavie (povinné)
muž žena
Bydlisko (povinné)


Ak zabudnete heslo1. Kontrolná otázka (povinné) Odpoveď (povinné)

2. Kontrolná otázka (povinné) Odpoveď (povinné)

Alternatívny e‑mail

Tieto údaje sa nikde nezobrazujú a slúžia len na zaslanie nového hesla v prípade, že to pôvodé zabudnete.

Odporúčame vyplniť aspoň jednu z možností.
Telefónne číslo

Prepíšte text z obrázku nižšie (povinné)

súhlasím s pravidlami používania (v novom okne) Azet.sk
Registrovať
Určite ????

Tak potom skúšaj aj tretí ....deň ...;)
TomasHC
04.06.10,19:08
Mozno mas vyssie IQ ako je na pokeci pozadovane :D
milláčikk
04.06.10,19:42
Mozno mas vyssie IQ ako je na pokeci pozadovane

Nooooo
Keď sa nevie ani prihlásiť ???
Ajuška
04.06.10,19:53
Caute,
neviem preco no neda sa mi zaregistrovat na pokec.
Vsetko vyplnim okrem nepovinnych casti,nick je volny,vyplnim antispam,potvrdim suhlas,odoslem a vrati ma znovu na registraciu,skusam to uz druhy den ????????
...ja síce pokec nemusím, ale domnievam sa,že pri každom takomto (aj na obdobných portáloch) pokuse o registráciu - ak Ťa to vráti späť, vždy Ti vyhodí upozornenie, ktorý bod nespĺňa kritéria... ;) ...alebo je nick obsadený... alebo si použil nevyhovujúce heslo... alebooo..... :rolleyes: ...skús lepšie čítať aj tie blbinky pomimo...... keď už bez pokecu nevieš žiť... :--- ...
milláčikk
04.06.10,20:14
...ja síce pokec nemusím, ale domnievam sa,že pri každom takomto (aj na obdobných portáloch) pokuse o registráciu - ak Ťa to vráti späť, vždy Ti vyhodí upozornenie, ktorý bod nespĺňa kritéria... ;) ...alebo je nick obsadený... alebo si použil nevyhovujúce heslo... alebooo..... :rolleyes: ...skús lepšie čítať aj tie blbinky pomimo...... keď už bez pokecu nevieš žiť... :--- ...

Stretol som aj také, že nanapísali v čom je zlý nick (napr neberie medzeru).
Ajuška
04.06.10,20:25
Stretol som aj také, že nanapísali v čom je zlý nick (napr neberie medzeru).
...milláčikk...;)...nebuď rozmaznaný... že ešte aj v čom si zlý??? ... kto už len "TO" Ti dnes povie... :D ...ale hláška ohľadom nesprávneho nicku sa isto objaví... (ak nie, Tebe špeciál ju dorobím...:D:D...)
milláčikk
05.06.10,04:40
...milláčikk...;)...nebuď rozmaznaný... že ešte aj v čom si zlý??? ... kto už len "TO" Ti dnes povie... :D ...ale hláška ohľadom nesprávneho nicku sa isto objaví... (ak nie, Tebe špeciál ju dorobím...:D:D...)

Ďakujem za ochotu (len aby si potom nevyšla na žobrotu :D ).

PS1
Nie som si celkom istý, ale možno ticketportál neberie deleného nicka.

PS2
Mne "TO" môže povedať hocikto :):):):) (pokiaľ sa chce za pršteky ťahať :---:---:---:---:---:--- ).

PS3
Veď povedz - sám som zvedavý, či ešte niečo nájdeš :D:D:D:D:D :
4mato43
03.07.10,18:00
povec aky chces nick ja ta tam zaregistrujem a ty si potom zmenis heslo :D
ACCNT
04.07.10,05:21
a co security question? ci tam taka nie je?

btw naco sa tam chces registrovat? ked tam nebudes, o nic neprides a ani neutrpis psychicku ujmu.
annabel
04.07.10,08:32
a chyba môže byť takisto v tvojom prehliadači. Skús to v inom, alebo aj na inom PC. Sem-tam to pomôže :)