babca
04.06.10,21:05
Prosila by som poradiť a vysvetliť či pracujúci dôchodca na plný úväzok, ktorý poberá aj dôchodok odčerpáva organizácii väčšie finančné prostriedky ako zamestnanec na plný úväzok.
Xanti
04.06.10,19:08
A v čom potrebuješ poradiť?
Tá otázka znie?

:eek:
Laco-monter
04.06.10,19:30
A v čom potrebuješ poradiť?
Tá otázka znie?

:eek:

Ja som z toho pochopil,že chce vedieť výšku odvodov za dochodcu, či je dochodca pre firmu "lacnejší" ako normálny zamestnanec.
babca
04.06.10,19:32
Prosím o radu a vysvetlenie, či pracujúci dôchodca na plný úväzok, ktorý poberá aj dôchodok odčerpáva organizácii väčššie finančné prostriedky než zamestnanec na plný úväzok.
ondrejvla
04.06.10,19:33
Prosila by som poradiť a vysvetliť či pracujúci dôchodca na plný úväzok, ktorý poberá aj dôchodok odčerpáva organizácii väčšie finančné prostriedky ako zamestnanec na plný úväzok.

Ak je ten dôchodca šikovnejší, ako zamestnanec na plný úväzok, nevidím dôvod otázky. Alebo tá otázka má iný zmysel?
ondrejvla
04.06.10,19:34
Prosím o radu a vysvetlenie, či pracujúci dôchodca na plný úväzok, ktorý poberá aj dôchodok odčerpáva organizácii väčššie finančné prostriedky než zamestnanec na plný úväzok.

Prečo zakladáš dve identické otázky? Potom je tu mrník...
uct2007
05.06.10,05:53
Prosila by som poradiť a vysvetliť či pracujúci dôchodca na plný úväzok, ktorý poberá aj dôchodok odčerpáva organizácii väčšie finančné prostriedky ako zamestnanec na plný úväzok.

Dôchodca si neplatí ani organizácia za neho neplatí IP a PvNZM, takže určite neodčerpáva väčšie financie,ako iný zamestnanec, za ktorého sa tieto odvody platia. To si chcela vedieť?
babca
05.06.10,06:34
Dôchodca si neplatí ani organizácia za neho neplatí IP a PvNZM, takže určite neodčerpáva väčšie financie,ako iný zamestnanec, za ktorého sa tieto odvody platia. To si chcela vedieť?
:) Ahoj. Presne to som chcela vedieť. Ďakujem a prajem ti peknučký dník.