pogiii
05.06.10,12:06
Ahoj mam taky mensi problem s jednou ulohou v exceli ...neviem sa s tym vobec pohnut ...s excelom som doteraz velmi nepracoval...vlastne hladam niekoho kto by mi tu ulohu vypracoval...ak by ste niekto mali zaujem tak len odpiste na moju temu ja vam potom poskytnem moj mail a poviem vam aj aku ulohu v exceli treba spravit a aj vam zadanie poslem mailom ...ponukam aj financnu odmenu po dohode....bol by som velmi rad ak by sa niekto nasiel
marjankaj
05.06.10,10:14
To potrebuješ do školy?
pogiii
05.06.10,12:05
no ano
Stefan2005
05.06.10,15:36
Nechcem nikoho oberať o možnosť privyrobiť si; ale na Porade zvykneme veci riešiť verejne - aby prípadný osoh z riešenia mali aj ostatní, ktorí to raz budú potrebovať.
A ešte je žiaduce, aby sa s danou úlohou najprv popasoval adresát úlohy a predložil aspoň aké také riešenie daného problému. Osobne som presvedčený, že takáto forma riešenia problému oveľa viac vedomostí poskytne aj samotnému zadávateľovi otázky - za predpokladu, že u neho takáto snaha je...
zk24
05.06.10,16:05
Ahoj.

Bud daj verejnu otazku sem, pre vsetkych, alebo do sekcie "inzercia" ze hladas doucovatela, pripadne niekoho na "zamestnanie".
pogiii
06.06.10,16:52
pre Stefan2005: snaha je aj bola...skusal som aj sam nieco spravit no nevedel som aku funkciu mam zadat a ako ju zadat ....sam s excelom nepohnem ...doteraz som v nom este nic nerobil ....a ak chcete ja tu zadam moju ulohu...nechcel som ju tu davat ale dobre
marjankaj
06.06.10,22:45
pre Stefan2005: snaha je aj bola...skusal som aj sam nieco spravit no nevedel som aku funkciu mam zadat a ako ju zadat ....sam s excelom nepohnem ...doteraz som v nom este nic nerobil ....a ak chcete ja tu zadam moju ulohu...nechcel som ju tu davat ale dobre
To čo si sem prilepil? Veď sa to nedá prečítať?

No už sa mi to podarilo prečítať.

Ten vzorec na výpočet "l" je asi iba približný. Môžeš si vybrať podľa zadania, alebo "presné vzorce"

Graf aj tabuľku si už "vyčačkaj" sám
Aj si vytvor druhý graf podľa zadania.

PS: pošli 50 € na číslo účtu 22221111/5200 v OTP Banke, variabilný symbol 1111.:cool: A pripni sem ústrižok poštovej poukážky.
zk24
06.06.10,23:21
Ja to vidim celkom ok ;) Ale otazka mi tazko pripomina stare skolske casy a zadania, s akymi sa teraz uz nestretavam... takze az tak sa mi mozgove bunky nechce napinat :---
pogiii
07.06.10,09:31
To čo si sem prilepil? Veď sa to nedá prečítať?

No už sa mi to podarilo prečítať.

Ten vzorec na výpočet "l" je asi iba približný. Môžeš si vybrať podľa zadania, alebo "presné vzorce"

Graf aj tabuľku si už "vyčačkaj" sám
Aj si vytvor druhý graf podľa zadania.

PS: pošli 50 € na číslo účtu 22221111/5200 v OTP Banke, variabilný symbol 1111.:cool: A pripni sem ústrižok poštovej poukážky.
Velmi pekne dakujem....lebo asi 2 mesiace som sa to snazil spravit najprv sam potom som sa pytal asi 10 ludi ci by mi s tym nevedeli pomoct ale nikto to nevedel ...fakt vdaka ....a k tym vzorcom ...asi len presne vzorce mozme pouzivat