animandy
05.06.10,13:51
Tak moj problem su musky, ktore lietaju okolo nasho chodnika na dvore a nieje mozne sa ich zbavit. keby to nebolo akurat hned pri vstupe z dvora ale tato haved stale vrta tie svoje male dierky do zeme nech sa deje co sa deje. ked je slnecno tak normalne mame pocit ze tam mame cely roj. vie niekto co to je a ako sa toho zbavit? dakujem za kazdu radu.

P.S. mam oj obrazky ale akosi nemam 15 prispevkov nemozem pridat, ked niekto povie ako to sem dat budem rad aby bolo jasne o ake musky ide.
Danielle369
05.06.10,15:38
Aj nám sa v určitom období roja tieto mušky a vychádza to zo zeme.Niekedy to vyzerá ako okrídlený mravenec. Viem že to je kruté ale polejem ich uplne horúcou vodou a takto ich ja ničím.Bohužial nič iné sa mi neosvedčilo. Keby to nebolo pri vchode tak mi to nevadí.
animandy
05.06.10,18:34
No ja som spravil tak ze som dal zovriet slanu vodu a rozkopal som to miesto kde jednoducho maju navrtane tie svoje domceky, cca 2m dlhe miesto a posypal solou a zalial to vrelou slanou vodou a naspat zakopal. Neviem ci to malo nejaky efekt, kedze ich tam tak ci tak lietalo kopec. A ano presne si odhadol podoba sa to na okridlene mravence alebo male vcelicky. Ak ma niekto ucinejsi sposob boja rad si precitam. Naozaj to je otravne pred vchodovym chodnikom :(:(:(