KaSaZa
06.06.10,14:37
Dobrý deň, mám pár otázok týkajúcich sa pokladne:
1.) po školení na pokladni mi zostali skúšobné/fiktívne položky, školiteľ mi urobil dennú uzávierku, tak tú som potom neurobila. Na druhý deň som chcela blokovať a vyhodilo mi,že nemám urobenú dennú uzávierku. Tak som ju urobila, lenže tam boli aj všetky fiktívne operácie z predošlého dňa. Ako sa to upraví a zaeviduje do knihy pokladne?
2.) "prenos" v pokladničnej knihe znamená začiatočný a konečný stav v mesiaci?
3.) neplatca DPH nevypĺňa pravú stranu v knihe?Len popis?
4.) ak mám pokladňu s fiškálnym modulom, tak treba robiť aj mesačnú uzávierku alebo len dennú?
5.) môžem hýbať a upravovať si cenník? Pre väčší počet klientov a pod.? Lebo v pokladni sú niektoré sumy pevne stanovené.
Ďakujem krásne. Možno sú to jednoduché veci, ale chcem v tom mať jasno. Celá pokladňa ma desí.
Danielle369
06.06.10,12:59
Ked ťa školil tak nerobil v trénigovom module náhodou?? Ked ťa neškolil v tréningovom ale fiškálnom( na ostro )..tak si mala vymazať tie sumy alebo stornovať.
Ked máš uzávierku vo fiškálnom mode tak už len urobiť refundáciu.
Refundáciu máš presne popísanú v príučke čo si dostala k pokladni.
V pokladničnej knihe..PRENOS... znamená že prenášaš z jedného mesiaca do druhého konečné sumy GT1, GT2 GT3.Denný OBRAT.DENNá DPH....číslo uzávierky
Neplátca DPH vyplna aj lavú aj pravú stranu ale len denný obrat bez DPH
Robiť musíš aj dennú aj mesačnú uzávierku. Niekto robí len mesačnú ale ja uznávam aj dennú.

V pokladni si môžeš sama upravovať ceny to je samozrejmé..nezabudni sa presvedčiť či tá suma sedí ked ju prehodíš.