Richard
24.10.05,20:44
Na Porade bola opäť spustená nová časť, tentokrát niečo komerčnejšie ako zvyčajne.

Porada má byť centrum informácií k podnikaniu. K podnikaniu bezpochyby patrí aj predaj a kúpa.
Nakoniec je tu veľa ekonómov z firiem, ktorí môžu okrem správneho vedenia účtovníctva dať vo firme aj dobrý tip na to, kde sa dá niečo predať, prípade výhodne kúpiť.

Pôvodne mala byť inzercia len miestom na predaj nevyužitých vecí vo firme, ale povedal som si že to nemusí byť len bazár, ale aj cesta k novým trhom. Napríklad prostredníctvom obstarávania. Existuje verejný vestník, ale zišiel by sa aj súkromný.
Doplnil som aj Trh práce, keďže takéto inzeráty sa tu objavovali aj skôr.

Momentálne je inzercia ešte v testovacej prevádzke, takže mi kľudne píšte ak niečo nebude fungovať (je možné, že to nebude vašou vinou .-)

Časť inzercie bude aj na hlavnej stránke, aby bola viditeľnejšia.

Rád si nechám od Vás poradiť, akým smerom by sa inzercia mala uberať. Ozývajú sa hlasy (a už som aj mazal inzeráty na služby v sekcii "zamestnanie hľadá"), že by ste tu chceli aj ponuky nových tovarov, či služieb. Nie som si istý či je práve toto vhodné a či to má zmysel aj pre Vás a Poradu.
Čo sa týka ponuky služieb na účtovníctvo, takáto rubrika sa tu hodí a určite bude v blízkej budúcnosti súčasťou Porady.

Vlastnosti:
V inzercii, ktorá je zameraná na predaj je možné nastivť aukčný systém predaja, čiže nelimitujete maximálnu, iba minimálnu cenu a čakáte na najlepšiu ponuku. Naopak záujemcovia ponúkajú najvyššiu cenu licitovaním.
Ak neviete ako to funguje pozrite si v inzercii help.
Inzercia práce má svoj vlastný formát a formulár na zadávanie. Ak si myslíte, že je vhodné ho meniť, kľudne napíšte.

Pravidlá inzercie (v testovacej prevádzke):
1. Inzercia je dostupná zadarmo všetkým členom Porady, čiže vyžaduje si regsitráciu.
2. Inzerát musí byť zadaný v príslušnej rubrike, inak bude premiestnený, prípadne zmazaný.
3. Inzercia práce, znamená inzercia závislej činnosti a preto budú vymazané akékoľvek ponuky služieb.
4. Rovnako ponuka na spoluprácu nie je preistorom na propagovanie, ale na nadviazanie kontaktov k spolupráci.
5. Ak chcete silou mocou inzerovať svoje služby, môžete, ale nevidím dôvod na to, aby to bolo zadarmo :rolleyes:. Platený chlievik som nevytvoril, aby zbytočne nezýval práznotou ;)
6. Kategória "Rôzne" tiež nie je na SPAMovanie, ale jednoducho na niečo načo som pri tvorbe kategórií nepamätal.
HelaM
25.10.05,19:51
Na Porade bola opäť spustená nová časť, tentokrát niečo komerčnejšie ako zvyčajne.

Porada má byť centrum informácií k podnikaniu. K podnikaniu bezpochyby patrí aj predaj a kúpa.
Nakoniec je tu veľa ekonómov z firiem, ktorí môžu okrem správneho vedenia účtovníctva dať vo firme aj dobrý tip na to, kde sa dá niečo predať, prípade výhodne kúpiť.

Pôvodne mala byť inzercia len miestom na predaj nevyužitých vecí vo firme, ale povedal som si že to nemusí byť len bazár, ale aj cesta k novým trhom. Napríklad prostredníctvom obstarávania. Existuje verejný vestník, ale zišiel by sa aj súkromný.
Doplnil som aj Trh práce, keďže takéto inzeráty sa tu objavovali aj skôr.

Momentálne je inzercia ešte v testovacej prevádzke, takže mi kľudne píšte ak niečo nebude fungovať (je možné, že to nebude vašou vinou .-)

Časť inzercie bude aj na hlavnej stránke, aby bola viditeľnejšia.

Rád si nechám od Vás poradiť, akým smerom by sa inzercia mala uberať. Ozývajú sa hlasy (a už som aj mazal inzeráty na služby v sekcii "zamestnanie hľadá"), že by ste tu chceli aj ponuky nových tovarov, či služieb. Nie som si istý či je práve toto vhodné a či to má zmysel aj pre Vás a Poradu.
Čo sa týka ponuky služieb na účtovníctvo, takáto rubrika sa tu hodí a určite bude v blízkej budúcnosti súčasťou Porady.

Vlastnosti:
V inzercii, ktorá je zameraná na predaj je možné nastivť aukčný systém predaja, čiže nelimitujete maximálnu, iba minimálnu cenu a čakáte na najlepšiu ponuku. Naopak záujemcovia ponúkajú najvyššiu cenu licitovaním.
Ak neviete ako to funguje pozrite si v inzercii help.
Inzercia práce má svoj vlastný formát a formulár na zadávanie. Ak si myslíte, že je vhodné ho meniť, kľudne napíšte.

Pravidlá inzercie (v testovacej prevádzke):
1. Inzercia je dostupná zadarmo všetkým členom Porady, čiže vyžaduje si regsitráciu.
2. Inzerát musí byť zadaný v príslušnej rubrike, inak bude premiestnený, prípadne zmazaný.
3. Inzercia práce, znamená inzercia závislej činnosti a preto budú vymazané akékoľvek ponuky služieb.
4. Rovnako ponuka na spoluprácu nie je preistorom na propagovanie, ale na nadviazanie kontaktov k spolupráci.
5. Ak chcete silou mocou inzerovať svoje služby, môžete, ale nevidím dôvod na to, aby to bolo zadarmo :rolleyes:. Platený chlievik som nevytvoril, aby zbytočne nezýval práznotou ;)
6. Kategória "Rôzne" tiež nie je na SPAMovanie, ale jednoducho na niečo načo som pri tvorbe kategórií nepamätal.
Alan bol nedemokraticky a neoprávnene zrušený z Porady!! Zrušený bol údajne za to že ponúkal svoj tovar, což nieje pravda ponúkal len špičkové informácie na svojich vebastránkach.Veľa iných uživateľov porady ponúkali tovar na inych vebstránkach, odporúčali druhým ľudom tovar ktorý nevyrieší príčiny ich zdravotných problémov, to je v poriadku, super!! Ozvalo sa mi veľa ludí ktorí prijali tieto inf. a viedol som s nimi užitočnu debatu cez maily a niektorí už tieto výrobky a produkty užívajú dlhšie a ku plnej spokojnosti!! Preto nechápem prečo som zrušený z porady, každý nech si zoberie z týchto informácií to čo mu vyhovuje. Porada je o pomoci ľudom a komu já ponúknem pomoc je výlučne moja vec a druhý keď má vysoké EGO nech nebráni druhým ľuďom mať tieto informácie možno že na ne čakajú pretože nemajú iného východiska ako riešiť svoj zdr. stav iným spôsobom ako je ten klasický ktorý poznáme všeci už dlhé desaťročia a neriešia príčiny problému.Nebránte druhým, mať tieto informácie môžu im zachrániť život!!! Keď toto nepochpíte Richard tak potom sa nemáme o čom baviť.
Mimochodom uvádzate ako záluby tenis,lyžovanie a turistiku, mám pre Vás jedinečné veci na Vaše kolena, tenisové lakte, na vitalitu, odolnost, na energetický potenciál atď. Moju webstránku poznáte. S pozdravom zrušený Alan
accad
25.10.05,20:19
Hela M a Alan, neviem čo chcel tento príspevok povedať, ale ak poznámka na vysoké EGO, patrilo človeku ,vďaka ktorému táto stránka je na svete, tak som len rada, že tvoj príspevok bol vymazaný a tvoja účasť na Porade zrušená.
Táto stránka bola založená pre ľudí, ktorí sa každodenne trápia s problémami v oblasti daní, útovníctva, personalistiky a miezd. Je to komunita ľudí, ktorí vďačia tejto stránke za veľa odpovedí na svoje problémy.
Tvoja ponuka patrila na stránky zaoberajúce sa riešením zdravotných problémov, ktoré určite aj členovia Porady navštevujú a ak ich daný problém osloví, odporučajú ju aj ostatným členom na Porade. A tak by sa tvoja ponuka dostala na Poradu určite menej násilným spôsobom ako si použil ty.
Táto stránka stratí na svojej kvalite ak bude zaplavená ponukami z oblastí, ktoré nesúvisia s podstatou jej vzniku.
Takže nabudúce ak budeš ponúkať na nejakej stránke svoje služby, zistí si, či to tam patrí a nesprávaj sa ako urazený človek.
Za Richardovým rozhodnutím stálo veľa iných členov Porady, ktorým sa tvoj príspevok nezdal vhodný v danom čase na danom mieste.
luebchenko
26.10.05,06:58
:) len doplním Editku: Milá/ý HelaM/Alan/Juro - za tvoju ponuku som sa slušne podakovala, a jasne naznačila, že záujem nemám. Nasledoval tvoj "urazený" mail - citujem:
Ahoj Luba, zázrak je to že niekto ti ponúka pomoc,máš problem ktorý ktorý má dnes skoro každý vo veku od štyridsiatky hore a ty nechceš pomoc prijať.Je to na zamyslenie ale je to tvoje rozhodnutie.Pozdravuje a pekný deň praje Juro.
Nehnevaj sa, ale ja som sa cítila nepríjemne, povedala by som "obťažovaná" - a bola som jedným z tých, ktorí upozornili Richarda na tvoje "aktivity". Jasne som ti predsa napísala, že si podobné ponuky neprajem. Ak tu niekto aj radí, ohľadom rôznych zdravotných problémov, zväčša len poukáže na možnosť pomoci a dotyčný človek sa sám rozhoduje, čo si vyberie, čo chce vyskúšať... Ale aby mu niekto "vynadal" že je blbý, lebo zrovna nenaletí na jeho ponuku, odmieta "inhalovaním vonných tyčiniek, pozitívnym myslením a meditáciami" dospieť ku večnej a všeobjímajúcej blaženosti a krajším zajtrajškom... Možno sám/sama? potrebuješ pomoc. Ak si človek nie je istý ani vlastným pohlavím :)... Zamysli sa sám/a nad sebou a nekaz tu "vzduch".

A:

PORADA je aj napriek tebe podobným prípadom SUPEEEEEEEER :)
Richard
26.10.05,07:28
Alan, tvoj príspevok je podľa mňa od veci rovnako ako od veci si ho zaradil.
Obsahom sa neidem zaoberať, vysvetlil som ti to v niekoľkých SS.

P.S. ešte že nepoznáš moju zdravotnú kartu, ale iba záľuby .-)