Luocka
07.06.10,14:35
Dobry den, vystudovala som ucitelstvo, uz treti rok si hladam pracu v mojom odbore, nabozenstvo a dejepis, no neuspesne... a neviem preco. Robim to tak, ze posielam zivotopisi spolu so ziadostami, mozete mi poradit, co mam este viac urobit alebo akym sposobom si hladat miesto???
Stale mi prichadzaju odmietave odpovede a ja neviem preco, neskor sa dozviem,ze sa tam zamestnali iny ludia, proste to nechapem, na mna zabudli, alebo kde je vlastne chyba... AK viete mi poradit, dakujem...
ivka70
07.06.10,12:55
Kombinacia nabozenstvo, dejepis je dost malo vytazitelna.
Plny uvazok by ti dokazala zabezpecit len vacsia skola.
Riaditel akejkolvek mensej skoly si dobre premysli, ci radsej nezoberie ucitela Sj-dejepis a nabozenstvo tak isto v kombinacii s inym predmetom alebo zamestnaniekoho len na nabozenstvo a na skrateny uvazok.
Dalej si daj skontrolovat ako mas napisany zivotopis, aky mas motivacny list niekomu, kto pracuje v personalistike a dokaze to posudit.

mimotemy

Ak aj v tych zivotopisoch robis tolko gramatickych chyb ako v tomto prispevku, tak sa ani velmi necudujem.
csuvto
08.06.10,04:00
Presne tak. Vybrala si ťažko využiteľnú kombináciu. Všeobecne náboženstvo učia kňazi, reholné sestry...Podľa mňa mať plný úväzok s touto kombináciou je naozaj možné len vo veľkých školách.
judita1971
08.06.10,05:36
Zároveň Ti radím, ako personalistka, je lepšie osobne odniesť riaditeľovi žiadosť, zapamätá si Ťa. A potom, riaditeľ Ti povie, či máš šancu alebo nie, ale povie Ti aj dôvod. Ak Ti dá aspoň malilinkú nádej a hoci aj žiadnu , potom občas zavolaj riaditeľovi, či náhodou sa neuvoľnilo miesto, že len tak sa pýtaš, či sa niečo nezmenilo - pripomenieš sa mu.
jaros5
08.06.10,11:36
Kombinacia nabozenstvo, dejepis je dost malo vytazitelna.
Plny uvazok by ti dokazala zabezpecit len vacsia skola.
Riaditel akejkolvek mensej skoly si dobre premysli, ci radsej nezoberie ucitela Sj-dejepis a nabozenstvo tak isto v kombinacii s inym predmetom alebo zamestnaniekoho len na nabozenstvo a na skrateny uvazok.
Dalej si daj skontrolovat ako mas napisany zivotopis, aky mas motivacny list niekomu, kto pracuje v personalistike a dokaze to posudit.

mimotemy

Ak aj v tych zivotopisoch robis tolko gramatickych chyb ako v tomto prispevku, tak sa ani velmi necudujem.
:rolleyes: myslím, že tu je odpoveď na tvoje otázky. Pre učiteľa akejkoľvek aprobácie je to značná diskvalifikácia. Aj keď mne osobne to vôbec nevadí ...
logomania
20.08.10,11:06
Neviem odkiaľ si, ale klikni si na krajský školský úrad v blízkosti tvojho bydliska a ďalej klikni na voľné pracovné miesta - možno tam niečo nájdeš. Tiež si tam môžeš dať inzerát (napr. v KŠÚ Nitra to funguje), že hľadáš prácu učiteľky.:-))